ادمین سایت، با حفظ وب سایت و افزایش حضور آنلاین به شرکت کمک می کند. کار کردن به عنوان مدیریت وب سایت می تواند یک اشتغال پایدار با دستمزد رقابتی را ارائه دهد. اگر دوست دارید در یک محیط اداری کار کنید و به فناوری و اینترنت علاقه دارید، ممکن است شغلی به عنوان ادمین سایت برایتان لذت بخش باشد.

تعرفه ادمین وبسایت

در این بخش، ما بررسی می‌ کنیم که وظایف ادمین سایت چیست و همچنین با تاثیر سئو در رشد و پیشرفت یک وب سایت بیشتر آشنا خواهید شد.

2
2

وظایف ادمین سایت چیست ؟

ادمین سایت، وظیفه نگهداری، توسعه و عیب یابی وب سایت را بر عهده دارد و این وظایف ممکن است شامل مواردی همچون اجرای پروتکل ‌های امنیتی، اصلاح برنامه‌ ها، ایجاد پشتیبان ‌گیری، حل مشکلات نرم‌ افزاری، به‌ روز رسانی محتوا و موارد دیگر باشد.

از جمله مسئولیت های خاص ادمین سایت عبارتند از:

  • همکاری با تیم های توسعه برای برنامه نویسی وب سایت ها
  • راه اندازی ابزارهایی برای نظارت بر ترافیک وب سایت
  • تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت برای اطلاع از تصمیمات طراحی
  • رسیدگی به مسائل و مشکلات ایجاد شده در وبسایت

به طور کلی، ادمین سایت، یک متخصص فنی است که وب سایت ها را نگهداری می کند و برای اینکه وظیفه خود را به خوبی انجام دهد به ترکیبی از مهارت های فنی و نرم افزاری نیاز دارند. اولین و مهمترین کاری که ادمین سایت باید انجام دهد این است که بتواند به راحتی در قسمت پشتی وب سایت ها کار کند، بنابراین آنها باید از زبان های برنامه نویسی و نرم افزارهای منبع باز آگاه باشند.

همچنین، داشتن دانش پایه در مورد سیستم ها، سرورها و امنیت به مدیران وبسایت کمک می کند تا وب سایت های کارآمد را توسعه دهند و مشکلات را عیب یابی کنند. آنها همچنین به مهارت هایی مانند حل مسئله، تفکر انتقادی، گوش دادن فعال و مدیریت زمان نیز نیاز دارند.

ادمین اغلب برای یک شرکت یا سازمان خاص کار می کنند و بر بهبود و مراقبت از وب سایت و حضور آنلاین آن تمرکز دارند. در حالی که اکثر مدیران وب سایت در یک محیط اداری کار می کنند، فرصت هایی نیز برای آنها وجود دارد که به صورت آزاد کار کنند و وظایف شغلی خود را از خانه انجام دهند.

در واقع، ادمین سایت باید اطمینان حاصل کند که یک وب سایت به درستی کار می کند و تصویری را که یک شرکت یا سازمان در فضای انلاین می خواهد منتقل کند را به خوبی حفظ می کند.

3
3

 سئو سایت چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو (Search engine optimization) که به اختصار با نام سئو SEO)) شناخته شده است، به فرآیند بهبود ترافیک اصلی و رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو اشاره دارد. به عبارت ساده تر، سئو سایت، فرآیند انجام مراحلی است که به یک وب سایت یا محتوای آن کمک می کند تا در رتبه بالاتر گوگل قرار گیرد.

این شامل ایجاد محتوای با کیفیت بالا علاوه بر نظارت بر سلامت فنی سایت، به دست آوردن لینک از سایت های دیگر به سایت شما، حفظ حضور جستجوی محلی سایت شما و موارد دیگر است.

در واقع، سئو سایت، تمرین بهینه سازی صفحات وب شما برای رسیدن به جایگاه بالایی در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو است. به عبارت بهتر، هدف از سئو، بهبود موقعیت وب سایت شما در صفحات نتایج جستجو است و باعث می شود تا مقالات وب سایت در نتایج اولیه در جستجو آنلاین پیشنهاد داده شوند. چرا که هر چه وب سایت بالاتر قرار بگیرد، افراد بیشتری آن را خواهند دید.

بنابراین، اگر وب سایتی دارید و می خواهید ترافیک بیشتری به دست آورید، شکی در آن نیست که سئو باید بخشی از تلاش های بازاریابی شما باشد.

 

چرا سئو سایت اهمیت دارد؟

سئو سایت برای کسب و کار مهم است زیرا نگرشی که سازمان ها برای جذب مشتریان در این دوره دیجیتالی نیاز دارند، فراهم می کند.

در واقع، یک استراتژی سئو قوی به برندها این امکان را می‌دهد تا وب ‌سایت و محتوای خود را در SERP (هر چیزی که در نتایج جستجوی گوگل مشاهده می شود) برای کلمات کلیدی مرتبط قرار دهند تا بتوانند توجه مشتریان احتمالی را به خود جلب کنند و و از این طریق فروش خود را افزایش دهند.

به طور کلی، داشتن یک استراتژی SEO که شما را در صفحه اول SERP قرار می دهد بسیار مهم است. زیرا اکثر جستجوگران اولین لینک های صفحه را انتخاب می کنند (به استثنای لینک های تبلیغ شده). به طور کلی، جستجوگران فقط روی پیوندهای یک تا پنج کلیک می کنند و تعداد بسیار کمی از آنها به صفحه دو SERP می روند. بنابراین بهره مندی از سئو سایت قرارگیری شما را در صفحات سرچ گوگل مورد توجه قرار می دهد و با مزایایی که می تواند به همراه داشته باشد به شما پاداش می دهد.

 

هزینه سئو سایت

اگر به فکر ارتقا وب سایت خود هستید و یا می خواهید کسب و کارتان در فضای انلاین بهتر و بیشتر دیده و شناخته شود، باید سئو سایت را جدی گرفته و برای اینکار سرمایه مناسبی در نظر بگیرید و مطمئن باشید که با استفاده از یک ادمین سایت حرفه ای و بهره مندی از استراتژی های سئو می توانید خیلی زود وب سایت خود را در صفحات جستجوی گوگل بالا بیاورید و به اهداف خود نزدیک و نزدیک تر شوید.

برای بهره مندی از خدمات ادمین سایت و سئو سایت می توانید با کارشناسان حرفه ای و متخصص در شرکت بهین آوا ارتباط بگیرید و این خدمات را با بهترین کیفیت دریافت نمایید.

 

حرف آخر

سئو سایت، عمل بهینه سازی وب سایت ها برای رسیدن به جایگاه بالایی در نتایج جستجوی گوگل یا سایر موتورهای جستجو است. یک سئو جامع و عالی، بهترین راه برای رتبه بندی صفحات سایت است و بر بهینه سازی هر جنبه از سایت تمرکز دارد. سئو سایت از عناصر متعددی تشکیل شده است، و دانستن اینکه آنها چیستند و چگونه کار می کنند، برای درک اینکه چرا سئو بسیار مهم است، کلیدی است. به طور خلاصه، سئو بسیار مهم است زیرا باعث می شود وب سایت شما بیشتر دیده شود و این به معنای ترافیک بیشتر و فرصت های بیشتر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان ثابت است.