تبلیغات بنری یکی از راهکارهای کارآمد برای برندسازی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در فضای وب است. همانطور که بنرهای محیطی توجه مخاطبان را جلب میکنند، در سالهای اخیر با رشد تعداد بازدیدکنندگان وبسایت‌ها، بنرها وبسایت نیز میتوانند توجه هزاران نفر را به خود جلب کنند.

تعرفه تبلیغات بنری در رسانه های بهین آوا

زیبامون

مجله زیبایی

3/5 میلیون
 • حداقل 4000 کلیک
 • همراه با 1 رپورتاژ
 • 1000 کلیک نیتیو

بساز و بچین

مجله دکوراسیون

2 میلیون
 • حداقل 2000 کلیک
 • همراه با 1 رپورتاژ
 • 1000 کلیک نیتیو

تشریفینو

مجله تشریفات

2 میلیون
 • حداقل 2000 کلیک
 • همراه با 1 رپورتاژ
 • 1000 کلیک نیتیو

خوب میشی

مجله سلامتی

2 میلیون
 • حداقل 2000 کلیک
 • همراه با 1 رپورتاژ
 • 1000 کلیک نیتیو

وقتی صحبت از تبلیغات به میان می آید، راه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. بیلبوردها، آگهی ‌ها، بازاریابی ایمیلی و تبلیغات بنری فقط چند مورد از انواع مختلف تبلیغات هستند که هر کدام مجموعه‌ ای از مزایای متمایز خود را دارند.

وقتی صحبت از تبلیغ بنری به میان می‌آید، توانایی این شکل از بازاریابی می‌تواند برای ارائه جایگاه برتر به کسب و کار شما بسیار مفید باشد.

بنابراین اگر برای شما هم این سوال ایجاد شده که تبلیغات بنری دقیقا چیست و چگونه کار می کند؟ حتما در ادامه این بخش با ما همراه بمانید تا اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید.

2 2
2 2

تبلیغات بنری چیست؟

از تبلیغات بنری به عنوان تبلیغات نمایشی نیز یاد می شود و بهترین راه برای ایجاد این نوع از تبلیغات در نظر گرفتن نوعی بیلبورد دیجیتالی است که از تصاویر برای جلب توجه استفاده می کند. هدف این تبلیغات جلب توجه و هدایت ترافیک به سایت شما است.

در واقع، تبلیغ بنری به استفاده از یک نمایشگر گرافیکی مستطیلی اشاره دارد که در بالا، پایین یا دو طرف یک وب سایت یا رسانه آنلاین نمایش داده می شود. تبلیغ بنری معمولا مبتنی بر تصویر است و یکی از اشکال محبوب از تبلیغات آنلاین محسوب می شود.

یک بنر تبلیغاتی عالی توجه خواننده را به خود جلب می کند و آنها را ترغیب می کند که بخواهند در مورد آنچه تبلیغ می شود بیشتر بدانند. این بنرهای تبلیغاتی، معمولاً رنگ ‌های روشن دارند و از تصاویر به جای متن، برای انتقال پیام خود استفاده می‌ کنند و بسیاری از برندها و کسب و کارها از این مدل از تبلیغات در فضای اینترنت استقبال می‌کنند.

تبلیغ بنری می تواند شامل تصاویر ثابت یا تصاویر متحرک باشد. یک بنر با تصویر ثابت می‌تواند یک عکس ساده یا عنصر بصری باشد که دقیقاً مانند یک تبلیغ عمل می‌کند، شما می ‌توانید روی تصویر کلیک کنید و سپس به صفحه تبلیغ ‌کننده منتقل شوید.

از طرف دیگر، یک بنر تبلیغاتی متحرک معمولاً توسط یک سرور تبلیغاتی ارائه می شود. هدف تبلیغات متحرک همان هدفی است که برای یک تصویر ثابت در نظر گرفته و آن ایجاد ترافیک است.

3 1
3 1

مزیت تبلیغات بنری اینترنتی

استفاده از بنر برای کسب و کار شما مزایای زیادی دارد. آنها قدیمی ترین شکل تبلیغات هستند و می توانند تاثیری فوری در ذهن مشتریان بگذارند. در واقع تبلیغات بنری مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین روش برای اعلام یک محصول جدید یا یک خدمات یا معرفی برند و نام تجاری شما از طریق تبلیغات بصری است.

این مدل از تبلیغات، فروش محصول یا معرفی برند شما را سرعت می بخشد، زیرا با هر باز شدن صفحه سایت های پر بازدید، بنر تبلیغاتی شما نیز در معرض دید قرار می گیرد و روی مردم تأثیر می گذارد.

یکی از بهترین چیزها در مورد بازاریابی دیجیتال این است که اثربخشی یک تبلیغ را می توان به راحتی اندازه گیری کرد. در هنگام استفاده از تبلیغ بنری، بهترین راه برای اندازه گیری اثربخشی، مشاهده نرخ کلیک است. نرخ کلیک با تقسیم تعداد کاربرانی که روی تبلیغ کلیک کرده اند بر تعداد دفعاتی که تبلیغ نمایش داده شده است محاسبه می شود و عددی که دریافت می‌کنید اغلب به عنوان ایمپرشن (impressions) یاد می‌شود.

به عنوان مثال، اگر یک تبلیغ دارای نرخ کلیک 9٪ باشد، به این معنی است که از 100 نمایش ارائه شده، 9 بار روی بنر کلیک شده است. هرچه نرخ کلیک بیشتر باشد، تبلیغات موثرتر است.

4 1
4 1

چهار هدف مهم تبلیغات بنری

بنرهای فیزیکی سال هاست که در موقعیت های آفلاین برای تبلیغ فروشگاه ها، رستوران ها و خدمات استفاده می شود. بنرهای آنلاین در وب سایت ها نیز در همان جایگاه تبلیغ کننده قرار می گیرند اما رقابتی نیستند و حاوی پیوندی به وب سایت تبلیغ کننده هستند. به طور کلی، اهداف بنرهای تبلیغاتی چه آفلاین و چه آنلاین، مشابه هستند.

افزایش ترافیک مشتری

تبلیغات بنری آنلاین بینندگان را تشویق می کند تا روی بنر کلیک کرده و به وب سایت تبلیغ کننده منتقل شوند و هزینه این مدل از تبلیغات به روش های مختلفی پرداخت می شود. این می تواند پرداخت برای هر بازدید کننده ای باشد که از طریق آن کلیک می کند، یا بر اساس یک دوره زمانی بدون توجه به تعداد بازدیدکنندگانی که روی پیوند کلیک می کنند، پرداخت شود. یکی دیگر از روش ‌های پرداخت، بر اساس نمایش است؛ یعنی چه تعداد بازدید کننده آگهی را می ‌بینند، خواه روی آن کلیک کنند یا خیر.

 

فروش محصولات خاص

بنرهای تبلیغاتی فروش محصولات خاص را تشویق می کنند. بنرهایی که در یک وب سایت خاص قرار می گیرند معمولاً راه حل مشکلی را که بازدیدکنندگان سایت ممکن است با آن مواجه شوند را ارائه می دهند. به عنوان مثال، یک وب سایت در مورد سگ ها می تواند گزینه مناسبی برای یک آگهی تبلیغاتی در مورد یک وسیله آموزشی که پارس بیش از حد سگها را متوقف می کند، باشد.

 

جلب توجه

گرافیک در یک وب سایت جلب توجه می کند، حتی اگر بازدید کننده روی بنر تبلیغاتی کلیک نکند. بنرهای متحرک هر 10 ثانیه یا بیشتر، گرافیک را به صورت چرخشی تغییر می دهند و از این طریق توجه ها را به خود جلب می کنند. راه اندازی یک سری بنرهای تبلیغاتی در وب سایت های خاص، دیده شدن آگهی و محصول را برای بازدیدکنندگان بیشتری افزایش می دهد.

 

اعلام کردن تخفیفات و فروش ویژه

ارائه خدمات ویژه فروش و تخفیف، از جمله راه های موثر برای افزایش درآمد کسب و کارهاست. ارائه این اطلاعات به مشتریان بالقوه از طریق تبلیغات بنری که در وب‌سایت ‌های خاص و در وب ‌سایت خود تبلیغ‌ کننده قرار می گیرد، انجام می ‌شود. بهتر است پیام روی بنر را در فواصل زمانی معین تغییر دهید تا مشتری بداند "ویژه" واقعاً خاص است.

 

سفارش تبلیغات بنری

به طور کلی، تبلیغ بنری راهی عالی برای قرار دادن کسب و کار شما در مقابل دید مخاطبان هدف است و تیم ما در شرکت بهین آوا اینجاست تا به شما کمک کند! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش تبلیغات بنری، تعرفه تبلیغات بنری در سایت و  اینکه چگونه تبلیغ بنری می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد، همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

حرف آخر

بنر تبلیغاتی یا بنر وب، تبلیغاتی است که در یک صفحه وب نمایش داده می شود. این مدل از تبلیغات شامل یک تصویرثابت یا تصویر متحرک است که توجه مخاطب را بیشتر به خود جلب کند. به طور کلی، همه تبلیغات بنری یک عملکرد اصلی را به اشتراک می‌ گذارند؛ روی تصویر بنر که در یک صفحه وب می ‌بینید کلیک می ‌کنید و مرورگر اینترنت، شما را به وب‌ سایت یا صفحه لندینگ تبلیغ‌ کننده می ‌برد. آنها قطعات ساده و در عین حال بسیار مهم html هستند و حضور این مدل از تبلیغات در وب می تواند تفاوت بزرگی برای شرکت ها و برندهای مبتنی بر اینترنت ایجاد کند.