خدمات آتلیه

یکی از خدمات جذاب مجموعه بهین آوا، آتلیه عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای است. شما به راحتی می‌توانید تمام نیاز کسب و کارتان در بخش عکاسی و فیلمبرداری را از طریق تیم حرفه‌ای بهین آوا پاسخ‌ دهید. خدمات گسترده، حرفه‌ای با علم روز در کنار تجربیات بازاریابی دیجیتال و شناخت بازار کسب و کار موجب شده است تا محصول خروجی آتلیه عکاسی ما بسیار موفق باشد. اکثر کسب و کارها برای پیشرفت و گسترش فعالیت با ما همکاری می‌کنند. ما سکوی پرتابی برای موفقیت و دیده شدن کسب و کارها فراهم می‌کنیم. جالب است بدانید که بهین آوا با دارا بودن متخصصین ثابت در مجموعه موفق به کاهش قیمت خدمات شده است. به همین دلیل تمام کسب و کارهای نوپا و حرفه‌ای می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

درخواست مشاوره رایگان دارید؟

کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...  خدمات عکاسی آتلیه

  شاید تصورتان از آتلیه عکاسی یک اتاق با یک دوربین ساده باشد که امکان ثبت عکس یا نهایتا ویدئو در آن فراهم شود! اما بهتر است بدانید که خدمات ما چیزی فراتر از این‌ها است. برای عقب نماندن از رقبا در میدان رقابت باید جدیدترین تکنیک‌های تبلیغات را بشناسید. در ادامه به‌طور خلاصه خدمات آتلیه را بررسی خواهیم کرد.

  1- عکاسی صنعتی محصولات

  تیم ما با دارا بودن عکاس متخصص در حوزه عکاسی صنعتی و محصولات، امکان تصویربرداری از محصولات شما را دارا است. تفاوتی ندارد که هدف‌تان ثبت عکس از زوایای مختلف محصول باشد یا قصد داشته باشید ویدئویی کوتاه از جزییات محصول ثبت کنید؛ در هر حال آتلیه عکاسی بهین آوا می‌تواند این کار را برای‌تان انجام دهد. تیم تخصصی عکاسی در آتلیه بهین آوا و مکان مدنظر شما حاضر می‌شود. اگر نیاز به خدمات داخلی آتلیه داشته باشید، پیشنهاد ما تصویربرداری در محل آتلیه است و درصورتی‌که نیاز به حضور در طبیعت، لوکیشنی خاص و دفتر کارتان وجود داشته باشد تیم ما به محل اعزام می‌گردد.

  2- ادیت و روتوش حرفه‌ای

  شاید قبلا عکس‌هایی از محصولات یا بخش‌های دیگر کسب و کارتان ثبت کرده‌اید که نیازمند ادیت و روتوش حرفه‌ای است. در این شرایط نیز می‌توانید از متخصصین گرافیست ما کمک بگیرید تا عکس‌های شما را با جدیدترین تکنیک‌های این حوزه ادیت کرده و استاندارد مدنظرتان را ارائه کنند. معمولا این ادیت‌‌ها در عکس‌‌های حاصل از عکاسی متخصصین ما ارائه می‌گردد.

  3- تهیه تیزر تبلیغاتی

  یکی از خدمات پرطرفدار بهین آوا، ساخت تیزر تبلیغاتی است. این روزها دنیای کسب و کارها به سمت و سوی تنوع و ایجاد خلاقیت رفته است. به همین دلیل باید پیوسته با تیم قوی همکاری داشته باشید تا ضمن ایده پردازی، تیزرهای حرفه‌ای برای عرضه در فضای مجازی، تلویزیون و وب سایت‌تان داشته باشید. این تیزرها با کلیه خدمات جانبی مثل نور، انواع دوربین، کارگردان و مجری قابل ارائه است.

  4- تولید محتوا گست و استوری اینستاگرام

  تفاوتی ندارد که قصد داشته باشید پست اینستاگرامی تهیه کنید یا استوری چند ثانیه‌ای آماده کنید، در هر حال متخصصین دپارتمان آتلیه بهین آوا می‌توانند همه چیز را برای‌تان فراهم کنند. استفاده از آتلیه اختصاصی، فراهم کردن لوکیشن خاص مدنظر، حضور در عمارتی خاص یا فضای کارگاهی مدنظر، از جمله خدماتی است که تیم ما با انعطافی بالا ارائه می‌کند. استفاده از خلاقیت اتاق فکر مجموعه نیز، بخشی از این خدمات حرفه‌ای است.

  5- مدل حرفه‌ای

  اگر کسب و کارتان پوشاک یا اکسسوری باشد، قطعا برای عکاسی حرفه‌ای نیازمند داشتن یک مدل مناسب هستید. تیم ما با سال‌ها فعالیت در این حوزه و شناخت برترین‌ها می‌تواند یک مدل حرفه‌ای جهت عکاسی به شما معرفی کرده و برای همکاری اقدامات لازم را انجام دهد. استفاده از مدل برای اکسسوری‌ها، کفش، کیف و لباس از رایج‌ترین خدماتی است که تاکنون توسط ما ارائه شده است.

  6- موشن گرافی

  این روزها برقراری ارتباط با مشتریان و جذب مخاطب براساس شناخت پرسونای آ‌ن‌ها در سطوحی خلاقانه انجام می‌شود. اگر نگاهی به عملکرد رقبای خودتان داشته باشید، قطعا روند فعالیت آن‌ها در جذب مشتری با کمک موشن گرافی‌ها، انیمیشن‌ها و کارهای خلاقانه‌ای است که این روزها به شدت رواج یافته است. گاهی یک موشم گرافی خلاقانه می‌تواند با سرعت نور وایرال شود و به اندازه میلیاردها بودجه تبلیغاتی عمل کند.

  درخواست مشاوره رایگان دارید؟

  کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...   انواع عکاسی در آتلیه بهین آوا

   عکاسی در مجموعه بهین آوا به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. عکاسی صنعتی، عکاسی محصولات، عکاسی خبری و مدل از جمله انواع عکاسی در آتلیه ما محسوب می‌شود. معمولا متخصصین دیجیتال مارکتینگ در مشاوره اولیه پیشنهاداتی خلاقانه جهت همکاری ارائه می‌کنند تا متناسب با آن خدمات ارائه کنند. برای مثال اگر یک همایش خاص در حوزه کسب و کارتان وجود داشته باشد یا برندتان در نمایشگاهی شرکت کرده باشد، خدمات عکاسی و فیلمبرداری به شکل حرفه‌ای در قالب عکاسی و فیلمبرداری خبری ارائه می‌شود. پس همه چیز بنابر نیاز شما و صلاح‌دید متخصصین این حوزه مطرح و اجرایی می‌گردد.

   2 5
   2 5

   فیلمبرداری به چه صورت انجام می‌شود؟

   متخصصین تصویربرداری در مجموعه بهین آوا تمامی خدماتی که کسب و کارها برای رشد و پیشرفت به آن احتیاج دارند را ارائه می‌کند. خدمات فیلمبرداری با تجهیزات حرفه‌ای رونین، دوربین اسلو، لنزهای حرفه‌ای، نورپردازی، میکروفون بی سیم، هلی شات و هر تجهیزات دیگر مورد نیاز ارائه می‌شود. فیلمبرداری توسط متخصصین ما به‌گونه‌ای است که متناسب با هدف اصلی برندسازی و تهیه ویدئو انجام می‌شود. مثلا اگر بخواهید از ویدئو در فضای مجازی استفاده کنید، یک سناریو مشخص پیاده سازی می‌شود و اگر بخواهید از ویئو در معرفی محصولات‌تان بهره گیرید، از سبک خاص دیگری پیروی می‌شود. آن چه اهمیت دارد نیاز شما است. تیم ما در اولین ملاقات تمامی اهداف شما را بررسی می‌کنند و سپس تمامی خدماتی که احتمالا به آن نیاز دارید لیست می‌شود. درصورت تمایل می‌توانید برای سفارش ارائه خدمات نور، صدا، کارگردان و... اقدام کنید.

   درخواست مشاوره رایگان دارید؟

   کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...    انواع تیزر در آتلیه بهین آوا

    تیزها انواع مختلفی دارند. شما برحسب نیاز مجموعه خودتان می‌توانید هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید و مطابق با استانداردهای ساخت تیزر از متخصصین مجموعه ما کمک بگیرید. مزیت فوق‌العاده ساخت تیزر در بهین آوا، هزینه پایین و قیمت رقابتی آن است. 

    1- تیزر معرفی برند و محصول

    این مدل تیزر معمولا برای ارتقا برندسازی استفاده می‌شود. سناریو نویسی این سبک تیزر به گونه‌ای است که احساسات مخاطب تحت تاثیر قرار می‌گیرد و هدف اصلی ایجاد جایگاه در ذهن مخاطب است. در این مدل ساخت تیزر نمایش محصول و برندسازی برای محصولات نیز قابل اجرا است.

    2- تیزر معرفی خدمات و محصولات

    یکی از اساسی‌ترین بخش‌هایی که کسب و کارها بر روی آن سرمایه گذاری می‌کنند، محصولات یا خدمات آن‌ها است. با ساخت تیزری هوشمندانه، رئال و برنامه ریزی شده، می‌توانید محصولات‌تان را نمایش دهید و ویژگی یا برتری آن را در ذهن مخاطب ثبت کنید.

    3- معرفی سازمان یا شرکت

    یکی از تیزهای پرطرفدار که برای معرفی و شروع برندسازی از آن استفاده می‌شود، تیزرهای معرفی سازمان یا شرکت است. در این سبک تیزر تصویربرداری از فضای کارگاه، کارخانه یا شرکت و پرسنل انجام می‌شود. همه بخش‌ها به اختصار معرفی می‌شود و برتری‌های سازمانی بزرگ‌نمایی می‌شود.

    4- معرفی رویدادها و فرصت‌ها

    گاهی نیاز دارید تا حضور در یک همایش، نمایشگاه یا رویداد ویژه‌ای را اطلاع رسانی کنید و در طول آن به برتری‌های برند و کسب و کارتان اشاره‌ای غیرمستقیم کنید؛ این سبک تیزر با کمک موشن گرافی و تیزرسازی مطابق با نیاز شما اجرا می‌شود.

    تعرفه های خدمات آتلیه بهین آوا

    اطلاع از تعرفه‌های خدمات آتلیه به شما کمک می‌کند تا هوشمندانه در این خصوص تصمیم بگیرید و نسبت به انتخاب مناسب‌ترین نوع تبلیغات با بودجه و هدف‌تان اقدام کنید.

    درخواست مشاوره رایگان دارید؟

    کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...     صفحه نخستخدماتتماس با ماسبد خرید