بازاریابی بخش مهمی از فروش یک محصول یا خدمات است. این فقط در مورد یک تجارت صادق نیست، بلکه برای یک مؤسسه محلی که به دنبال تأیید عمومی است نیز ضروری است. قرار دادن یک تصویر می تواند برخی از وظایف اصلی که شامل جلب نظر مشتری احتمالی، بهبود جزئیات یک محصول یا خدمات، جذب مشتری برای خرید یا صرفاً نمایش عمومی ایده یک شرکت را انجام دهد.

عکس ها نقش بسیار مهمی در زمینه تبلیغات و بازاریابی دارند زیرا می توانند ابتکار عمل را به مشتریان منتقل کنند. به همین دلیل است که استفاده از خدمات آتلیه و عکاسی از محصولات، یکی از جنبه های بزرگ در دنیای بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود که در هنگام متقاعد کردن دیگران برای خرید کالاها و خدمات خود، باید به آن فکر کنید.

ما در عصری زندگی می کنیم که بهره مندی از خدمات آتلیه و عکاسی بهترین راه برای بازاریابی یک تجارت یا محصول است. بنابراین، به جای اینکه آن را به عنوان یک هزینه عمده ببینید، آن را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید که به بهترین شکل ممکن به بازاریابی کسب و کار یا محصولات شما کمک می کند.

برای اطمینان از فروش معتبر در کسب و کار خود می توانید از خدمات آتلیه و عکاسی از محصول و تصاویر با کیفیت بالا برای بازاریابی استفاده کنید. در ادامه به دلایلی می پردازیم که اهمیت عکاسی از محصول و خدمات را در بازاریابی نشان می دهد.

تعرفه خدمات عکاسی در بهین آوا

عکاسی

عادی

100 هزار تومان
 • با تیم حرفه‌ای

عکاسی

مدل

200 هزار تومان
 • مدل حرفه‌ای

عکاسی

گرافیک

200 هزار تومان
 • تیم حرفه‌ای

عکاسی

مدل و گرافیک

300 هزار تومان
 • تیم حرفه ای

عکاسی

محیطی

2 میلیون
 • تیم حرفه ای

تعرفه خدمات موشن گرافی

موشن گرافیک

درجه 2

4/800/000 تومان
 • مدت زمان : 1 دقیقه
 • تیم تخصصی و حرفه‌ای

موشن گرافیک

درجه1

9/900/000 تومان
 • مدت زمان : 1 دقیقه
 • تیم تخصصی و حرفه‌ای

عکس موشن

درجه 1

700/000 تومان
 • برای هر عکس
 • تیم تخصصی و حرفه‌ای

پکیج دایموند

عکس موشن

2/000/000 تومان
 • 1 عکس موشن
 • 1 عکس موشن خلاقانه

تعرفه خدمات طراحی لوگو

طراحی لوگو

غیر رسمی

1/500/000 تومان
 • گرافیست حرفه ای
 • طراحی خلاقانه
 • مطابق درخواست شما

طراحی لوگو

رسمی

2/000/000 تومان
 • گرافیست حرفه ای
 • طراحی خلاقانه
 • مطابق درخواست شما

طراحی لوگو موشن

غیر رسمی

2/500/000 تومان
 • گرافیست حرفه ای
 • طراحی خلاقانه
 • مطابق درخواست شما

طراحی لوگو موشن

غیر رسمی

3/000/000 تومان
 • گرافیست حرفه ای
 • طراحی خلاقانه
 • مطابق درخواست شما

اهمیت عکاسی از محصول و خدمات

برای اینکه بدانید بهره مندی از خدمات آتلیه و عکسبرداری از محصول و خدمات چه اهمیتی در بازاریابی دارند، حتما ادامه این مطلب را بخوانید:

 1. هیچ چیز به اندازه یک عکس چشم بیننده را به خود جلب نمی کند. مردم آموزش دیده اند تا در زندگی روزمره خود به دنبال عکس بگردند. بنابراین، به اشتراک گذاشتن یک عکس با کیفیت و جلب توجه کننده با مشتری، هوشمندانه ترین کاری است که می توانید هنگام بازاریابی کسب و کار خود انجام دهید. اگرچه متون، ویدئو و صدا نیز عناصر کلیدی برای بازاریابی هستند، اما هیچ چیز بهتر از عکس در هر نقطه از زمان کار نمی کند.
 1. خوشبختانه در طی سال ها، شاهد یک تحول بزرگ در خدمات اتلیه و عکاسی بوده ‌ایم. عکاسی تغییرات چشمگیری ایجاد کرده است به گونه ای که برای همه به راحتی قابل دسترسی است. عکس‌ های رنگی وارد شدند و تصاویر را واقعی ‌تر و قدرتمند تر کردند. عکاسی با تجهیزات دوربین، ابزار و هلی شات های بدون سرنشین جدید، انتخاب را برای کسب و کارها برای بازاریابی آسان کرده است. با ورود ابزارهای جدید، راه های مختلفی برای شرکت ها باز می شود تا بازاریابی و تبلیغات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.
 1. یک عکس می‌ تواند قوی ‌ترین، فوری ‌ترین و مؤثرترین راه برای اشتراک ‌گذاری اطلاعات با مشتری باشد. در طول بازاریابی یک کسب و کار، می توانید از تصویری استفاده کنید که پیامی قدرتمند به مخاطب می دهد. چرا که ذهن ما پیام های غیرکلامی را بهتر درک می کند. بنابراین، سعی کنید در بازاریابی حتما از خدمات آتلیه و عکس های با کیفیت استفاده کنید. زیرا در حال حاضر، اشتراک ‌گذاری فوری اطلاعات بسیار راحت بوده و می توانید عکس های مورد نظر خود را به راحتی با مخاطب به اشتراک بگذارید.
 1. شاید این موضوع کاملا درست باشد که یک متن و صدا می تواند به طور مؤثر نقطه فروش محصول شما را با مشتریان احتمالی به اشتراک بگذارد، اما آنها واقعاً نمی توانند به اندازه استفاده از یک عکس عالی با مخاطب ارتباط برقرار کنند. بنابراین هنگام تبلیغات همیشه باید بدانید که انسان ها موجوداتی احساسی هستند. به همین دلیل است که، استفاده از جذابیت عاطفی از طریق بهره مندی از خدمات آتلیه و ثبت کردن عکس های با کیفیت، در بازاریابی و تبلیغات می تواند شما را در کسب و کارتان به خوبی هدایت کند.
 1. عکس ها باعث ایجاد تعامل بیشتری بین شما و مشتریان خواهند شد و احتمال واکنش افراد را به اقدامات شما افزایش می دهند. در یک تجارت، ضروری است که کاربر به اقدامات شما واکنش نشان دهد. بنابراین، استفاده از عکسی که کاربر را به اقدام دعوت می کند، برای کسب و کار شما مفید است. بازاریابی تنها زمانی در نظر گرفته می شود که مشتریان بالقوه شما به اقدامات شرکت شما واکنش نشان دهند.
 1. در دنیای امروزی، ایجاد تاثیر مثبت بر افرادی که تبلیغات شما را می بینند ضروری است. با استفاده از خدمات آتلیه و ثبت کردن عکس های باکیفیت در تبلیغات و بازاریابی خود، می توانید تصویری حرفه ای را به مخاطبان خود نشان دهید. به همین دلیل است که کسب و کارها مایل به صرف مبالغ هنگفتی برای عکاسی هستند. یک عکاس حرفه ای می تواند پیام قدرتمندی را از طریق تصاویر خود ارسال کند و از این طریق، مشتریان را به سمت کسب و کار شما جذب خواهد کرد.
 1. یک عکاسی عالی واقعاً به اعتبار برند شما می افزاید. این اساساً به مشتریان نشان می دهد که شما واقعاً به جزئیات کوچک اهمیت می دهید، زیبایی شناسی عالی دارید و اگر تصاویر بصری خوبی را به اشتراک بگذارید، خود را به عنوان یک برند قوی معرفی می کنید. یک عکس این قدرت را دارد که پیام شما را تقویت کند و آن را مستقیماً با مخاطبان هدفتان مرتبط کند. بنابراین اگر تصمیم دارید محصولات، خدمات و برند شما به بهترین شکل ممکن به مشتریان معرفی شوند، حتما استفاده از خدمات آتلیه را در لیست کارهای مهمی که برای بازاریابی باید انجام دهید، بگنجانید.
 1. مغز انسان در پردازش تصاویر بصری، بسیار سریع عمل می کند. بنابراین، حتی اگر بخواهید فقط با استفاده از یک تصویر پیام قوی را در مقابل مخاطبان خود قرار دهید، اینکار کاملاً خوب خواهد بود. فقط مطمئن شوید که انتخاب عکس شما با ارزش ها و ماموریت برند شما همسو باشد.
2 5
2 5

فیلمبرداری از خدمات و محصولات

استفاده از ویدئو برای کسب و کار، دیگر یک روند جدید و ترندی نیست، بلکه در دنیای امروزی، این یک امر عادی است. طبق گزارشات معتبر در این زمینه، مصرف کنندگان در سال 2020 هر روز 84 دقیقه را صرف تماشای ویدیوی آنلاین کرده اند و همه افراد هنگام تماشای یک ویدیو، 95 درصد از پیام را حفظ می کنند، در حالی که اگر فقط متن را بخوانند، تنها 10 درصد آن را حفظ می کنند.

این آمار نشان می دهد، که افراد تماشای ویدئو را ترجیح می دهند و فیلمبرداری از خدمات و محصولات می تواند تاثیرگذاری بهتری در دیجیتال مارکتینگ داشته باشد. بنابراین، چه برای یک برند بزرگ یا یک تجارت کوچک کار می کنید، محتوای ویدیویی ابزاری عالی برای ایجاد اعتماد در مشتریان بالقوه است.

برای اینکه بتوانید ویدئوهای خلاقانه و خاص ضبط کنید، بهترین پیشنهاد این است که از خدمات آتلیه تخصصی و حرفه ای بهره مند شوید و مطمئن باشید که با این اقدام، فیلمبرداری از خدمات و محصولات به بهترین شکل ممکن انجام می شود و می توانید به راحتی به اهداف بزرگ خود در زمینه بازاریابی دست پیدا کنید.

 

چرا طراحی موشن گرافیک مهم است؟

موشن گرافیک قطعاتی از انیمیشن یا فیلم دیجیتالی است که توهم حرکت یا چرخش را ایجاد می ‌کند و معمولاً با صدا برای استفاده در پروژه ‌های چند رسانه ‌ای ترکیب می‌ شود. به عبارت بهتر، موشن گرافیک نوع خاصی از انیمیشن را تعریف می کند و می توان گفت که یک نقطه میانی بین انیمیشن و طراحی گرافیک است.

در بسیاری از مواقع، ویدیوهای موشن گرافی با روایت صوتی همراه می شوند تا به بینندگان کمک کند گرافیک و متن های متحرکی را که تماشا می کنند،  بهتر درک کنند. در واقع، هدف از موشن گرافی این است که ایده ها را به صورت بصری در معرض دید قرار دهد تا درک آنها آسان تر شود.

در واقع، موشن گرافیک روشی خلاقانه برای ارائه ایده ‌های پیچیده به روشی ساده است که هر کسی از کودکان گرفته تا افراد مسن می ‌تواند با آن درگیر شود و آن را درک کنند. به زبان ساده، بسیار در دسترس هستند و این چیزی است که آن را به ابزار بازاریابی قدرتمندی برای تبلیغات کسب و کار تبدیل می کند.

 

اگر قصد عکاسی یا فیلمبرداری از محصولات و خدمات خود را دارید و یا می خواهید یک موشن گرافیک خاص و منحصر به فرد داشته باشید، می توانید از خدمات آتلیه شرکت بهین آوا بهره مند شوید و مطمئن باشید که تمام این خدمات توسط پرسنل حرفه ای و متخصص در این زمینه به شما ارائه خواهد شد تا از نتیجه نهایی کار لذت ببرید.

 

 

حرف آخر

برندسازی و تبلیغات از جمله اولین برداشت ها در رابطه با یک محصول، خدمات یا برند و کسب و کار جدید بوده و عکس ها راهی عالی برای جلب توجه مخاطب هستند. شما می توانید برای تبلیغات و بازاریابی، روزانه 500 ایمیل ارسال کنید، اما یک عکس تبلیغاتی خیره کننده در اینستاگرام می تواند همه چیز را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد. بنابراین اگر به فکر ایجاد تغییرات چشمگیر در معرفی محصولات و خدمات هستید، حتما استفاده از خدمات آتلیه را در دستور کار قرار دهید.