طراحی کاتالوگ هوشمند

زندگی مدرن امروز ما، همه چیز را آسان‌تر کرده است. دسترسی به اطلاعات، قیمت‌ها، خرید کالا و نیازهای روزمره همه و همه برای ما آسان‌تر شده است. اگر تا دیروز برای خرید هدفون و کلاه ساحلی به فروشگاه‌های مرتبط به آن‌ها مراجعه می‌کردیم، امروز ازطریق وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها خرید می‌کنیم. کاتالوگ هوشمند نیز در راستای همین تغییر و تحولات در بازاریابی دیجیتال جایگاه ویژه‌ای کسب کرده است. استفاده از اسمارت کاتالوگ می‌تواند ذهن مشتری شما را درگیر کرده و با تحت تاثیر قرار دادن او، بهترین عملکرد را نشان دهد. بهین آوا با سابقه درخشان در حوزه بازاریابی دیجیتال، بهترین سطح خدمات را در این زمینه ارائه می‌کند.

در ادامه به مزایای فوق‌العاده استفاده از تکنولوژی جدید کاتالوگ هوشمند و تاثیر آن بر مشتری اشاره می‌کنیم.

کاتالوگ دیجیتال

تغییرات تکنولوژی در تمام عرصه‌های زندگی ما خود نمایی می‌کند. این روزها کمتر کسی برای خرید بلیط سفر، پا به ترمینال‌های هوایی و زمینی می‌گذارد! سفارش غذای آنلاین و برندسازی دیجیتال از طریق وب سایت‌ها همه و همه از تغییراتی است که در دنیای تکنولوژی وارد زندگی ما شده است. کاتالوگ دیجیتال یکی از دستاوردهای تکنولوژی است که وارد عرصه تبلیغات و بازاریابی نوین شده است. تلاش کسب و کارهای برای پیشرفت و گرفتن سهم بیشتری از بازار موجب شده است تا ورود به عرصه تکنولوژی یک ضرورت محسوب شود.
بهین آوا به عنوان یک مجموعه حرفه‌ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ، تلاش می‌کند تا آگاهی کافی در خصوص این امکانات ایجاد کند.
اگر شما نیز تمایل دارید اطلاعاتی در خصوص کاتالوگ دیجیتال کسب کنید و مزایای متعدد آن را درک کنید، همراه ما باشید.

کاتالوگ هوشمند چیست؟

واژه کاتالوگ ما را به یاد مقواهای چند لت در نمایشگاه‌های بین‌المللی می‌اندازد که تمامی محصولات یک شرکت در آن جای گرفته بود! بعدها با گسترش کسب و کارها و افزایش اطلاعات موجود در کاتالوگ، طراحی دفترچه‌هایی به شکل کاتالوگ به بازار آمد که معمولا توسط شرکت‌هایی با محصولات متنوع ارائه می‌شد. اما مشکل اساسی این مدل کاتالوگ‌ها، دسترسی مشکل به محصول مدنظر مشتری بود. درواقع مشتری ناچار بود، برای رسیدن به محصول دل‌خواه تمام صفحات را نگاه کند و در پایان ماجرا، آن‌قدر از چشم‌ها کار کشیده بود که توان تصمیم گیری و بررسی ویژگی‌ محصول را نداشت! این اساسی‌ترین مشکل کاتالوگ‌های قدیمی بود. اما خوشبختانه کاتالوگ دیجیتال با امکانات عالی مثل مولتی مدیا، ارائه اطلاعات در بستری مناسب، طراحی شده و همچنین امکان ورق زدن و کلیک کردن جهت دسترسی مستقیم به صفحه یا محصول مدنظر، به میان آمد. همین دسترسی آسان و طراحی مدرن و جذاب موجب محبوبیت این سبک کاتالوگ‌ ها در دنیای کسب و کار شد.

حتما این روزها عبارت " کاتالوگ دیجیتال" بارها به گوش‌تان خورده است اما اطلاعات چندانی در خصوص آن ندارید. کاتالوگ دیجیتال پل ارتباطی موثری است که در دنیای امروز بین تولید کننده و مصرف کننده قرار گرفته است. این تکنولوژی نوین با کاهش حداکثری هزینه‌های جانبی تبلیغات به سبک سنتی، مثل هزینه سرسام آور چاپ، موفق به کاهش قیمت شده است.
کاتالوگ دیجیتال با استفاده حداکثری از ابزارهای جدیدی مثل صدا، موزیک، ویدئو و موشن گرافیک،‌می‌تواند ارتباط بهتری بین کسب و کارها و مخاطبین هدف آن‌ها ایجاد کند. کاتالوگ دیجیتال برنامه‌ای است که به صورت ترکیبی از تمام این امکانات استفاده می‌کند تا بالاترین اثربخشی در مشتری را داشته باشد.

چرا کاتالوگ هوشمند بهترین انتخاب است؟

با تغییر ذائقه مردم، دیگر نمی‌توان از طریق راه‌های قدیمی مثل کاتالوگ‌ها و بروشورهای چاپی اثربخشی مطلوبی به اندازه گذشته ایجاد کرد! جالب است بدانید که کاتالوگ دیجیتال، این کارایی را دارد که کسب و کار شما را به صورت منحصربه فرد در میان رقبای شما، با رویکردهای متفاوت معرفی کند. این تکنیک با تمرکز بر راه حل‌هایی که نیازهای مخاطبان را تشخیص داده است، ارتباط موثری برقرار می‌کند. نکته مهم در این خصوص، تجزیه و تحلیل نیاز مخاطب و دغدغه مندی او است! از این طریق می‌توان انعکاسی از همین نیازسنجی در کاتالوگ دیجیتال ارائه کرد تا مخاطب به شکلی شگفت انگیز با اطلاعات ارائه شده ارتباط برقرار کنند و تصمیم گیری نهایی را با سهولت بیشتری انجام دهند.
یادتان باشد که با استفاده از کاتالوگ هوشمند، هیچ نیازی به هزینه برای خرید کاغذ و چاپ نخواهد داشت! این موضوع نه تنها در هزینه‌های کلی شما صرفه جویی چشم گیری است، بلکه برای طبیعت و حفظ آن نیز مزیت مهمی خواهد بود. این ابزار جدید، می‌تواند بازاریابی و روند پرزنت کردن مشتری یا مخاطب را متحول کند. در یک پلتفرم امکان استفاده از ویدئو، عکس و صدا خواهید داشت! بدیهی است که اثربخشی بالای این مدل کاتالوگ‌ها به شکل مستقیم در کسب و کارتان قابل لمس خواهد بود.

2 3
2 3

چرا کاتالوگ هوشمند برای کسب و کارها ضروری است؟

استفاده از تکنولوژی همیشه به عنوان یکی از برگ برنده‌هایی است که کسب و کارهای برند و به نام از آن استفاده می‌کنند. کاتالوگ هوشمند نیز، ابتدا توسط کسب و کارهای نوین و برند مورد استفاده قرار گرفت. سهولت دسترسی به اطلاعات، علاقه‌مندی مشتری به کشف یک سبک جدید از ارائه اطلاعات و همچنین به صرفه بودن کاتالوگ هوشمند، موجب شد تا خیلی سریع جای خود را بین افراد باز کرد. استفاده از کاتالوگ هوشمند به مشتری کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اطلاعات مدنظر خودش دسترسی پیدا کند. همین موضوع حسی مطابق با احترام به مشتری را القا می‌کند. از سوی دیگر عدم مصرف کاغذ، ضمن حفظ محیط زیست و همسو بودن با توسعه پایدار، موجب کاهش هزینه‌هایی مثل چاپ و موارد این‌چنینی می‌شود. جالب است بدانید که به دلیل سبک طراحی و پیاده سازی کاتالوگ هوشمند، امکان اصلاح آن بدون هزینه‌های گزاف ازبین بردن کاتالوگ‌های چاپی قدیمی وجود دارد. جالب است بدانید که کاتالوگ هوشمند در کم‌ترین زمان ممکن می‌تواند بدون هزینه پیک و ارسال، با  کمک ایمیل مارکتینگ یا سایر کمپین‌های هدفمند تبلیغاتی به مشتریان و بازار هدف ارسال شود.

 

امکانات کاتالوگ دیجیتال چیست؟

مهم‌ترین عاملی که موجب افزایش چشم گیر علاقه‌مندان به کاتالوگ دیجیتال شده، امکانات متعدد آن است. استفاده از مولتی مدیا یا فایل‌های چند رسانه‌ای ارتباطی گسترده با کاربر ایجاد می‌کند. از سوی دیگر دارا بودن امکاناتی مثل دسته بندی، ویژگی و مزیت‌های سازمانی شما و برجسته کردن وجه تمایز کسب و کار یا برند شما در مقایسه با رقبا، نقاط قوت و فرصت‌هایی که برای خریداران جهت رسیدن به نیازهای‌شان پیش‌بینی کرده‌اید، همگی از طریق کاتالوگ دیجیتال امکان‌پذیر است. امکانات گسترده این کاتالوگ، شرایط را برای برقراری ارتباط دو سویه فراهم می‌کند. شما به راحتی فرصت کافی در اختیار دارید تا از طریق این کاتالوگ دیجیتال، مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید و با تاکید بر مزایای رقابتی برندتان، پیروز این رقابت با سایر فعالیت عرصه خودتان شوید.

چرا کاتالوگ دیجیتال باورپذیری بالایی دارد؟

احتمالا متوجه تاثیر شگفت انگیز کاتالوگ دیجیتال در مخاطبان و مشتریان شده‌اید. بسیاری از کسب و کارها با صرف هزینه برای تهیه یک کاتالوگ دیجیتال، تجربه عجیبی در افزایش فروش یا برندسازی موفق داشته‌اند. از طریق کاتالوگ دیجیتال می‌توانید با کمک متن، عکس، ویدئو، موشن گرافیک‌ها، پادکست، فتوگرافی‌ها و سایر ابزارهای در دسترس، اعتمادسازی و باورپذیری بالایی میان تولید کننده و خریدار تجربه کنید.
مخاطب برای تصمیم گیری در خصوص خرید محصول یا استفاده از خدمات، نیازمند صرف زمان اندکی است تا متقاعد شود. این اقدامات موجب می‌شود تا سرعت خرید و تصمیم گیری در مخاطب تسریع یابد و جایگاه برند شما به طور مطلوبی در ذهن مخاطب ارتقا می‌یابد. از همین طریق برای کسب و کارهای کوچک می‌توان برندسازی موفقی را رقم زد.

آیا کاتالوگ هوشمند محدودیت تعداد دارد؟

به عنوان یک مزیت مهم در خصوص کاتالوگ هوشمند، بهتر است بدانید که این تکنولوژی نوین برای شما محدودیت در تعداد نخواهد داشت. برخلاف روش‌های قدیمی و سنتی تبلیغات که کاتالوگ‌ها براساس تعداد طراحی و پیاده سازی می‌شد، کاتالوگ هوشمند هیچ محدودیتی ندارد. درواقع، یک بار طراحی و پیاده سازی انجام می‌شود و شما به دفعات متعدد می‌توانید از آن استفاده کنید. همین موضوع سبب کاهش هزینه‌های چشم گیر تبلیغات شده است.

کاتالوگ دیجیتال برای چه کسب و کاری مناسب است؟

اگر شاهد تاثیر شگفت انگیز کاتالوگ دیجیتال بر کسب و کار رقبا بوده باشید، قطعا در ذهن‌تان سوالاتی مطرح است و می‌خواهید بدانید که آیا استفاده از این خدمات برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر! خوشبختانه وسعت عملکرد در این تکنولوژی نو تاحدی است که می‌تواند پاسخگوی نیاز کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ باشد.
به عبارت دیگر، تفاوتی ندارد که کسب و کار یا برند شما تازه متولد شده است یا سال‌ها است تلاش می‌کنید تا میان رقبا پیروز شوید؛ به هر حال با استفاده از ابزارهای کارآمد در کاتالوگ دیجیتال می‌توانید برندسازی موفقی انجام دهید، رشد کنید و فروش بیشتری را تجربه کنید. کاتالوگ دیجیتال به کسب و کارهای بزرگ امکان می‌دهد تا کسب و کاری اثربخش، پایدار و مناسب برای مخاطبان ارائه کنید. امکان توسعه کسب و کار از طریق کاتالوگ دیجیتال فراهم است. در ادامه به شکل مختصر کسب و کارهایی که می‌توانند از کاتالوگ دیجیتال استفاده کنند را معرفی می‌کنیم.
• محصولات خرده فروشی
• محصولات عمده فروشی
• محصولات تند گردش FMCG
• محصولات با دوام یا Durable Goods
• سازمان یا شرکت‌های محصول محور
• تمامی تولیدی‌ها
• کارخانجات
• کسب و کارهای خدماتی
• کسب و کارهای آنلاین
• کسب و کارها B2B

درخواست مشاوره رایگان دارید؟

کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...  ایجاد تجربه کاربری موفق با کاتالوگ دیجیتال

  در پلتفرم‌های دیجیتال می‌توانید در مخاطب اثرگذاری مطلوبی داشته باشید. تجربه کاربری و رابط کاربری دو عامل مهم در تعیین اثرگذاری یک کاتالوگ دیجیتال محسوب می‌شوند. معمولا زمانی که قصد دارید ارتباط موثری با مخاطب برقرار کنید، لازم است تا نسبت به طراحی هوشمندانه رابط کاربری اقداماتی انجام دهید. این اقدامات متناسب با پرسونای مخاطب و شناخت دغدغه‌های او انجام می‌شود. درواقع، طراحی مطلوب یک کاتالوگ هوشمند تنها به ارائه آن محدود نمی‌شود. بلکه، داشتن تخصص در شناخت مخاطب نیز مورد نیاز است.
  بهین آوا با داشتن تیمی متخصص در حوزه برندسازی و شناخت مخاطب می‌توان به خوبی این بخش را طراحی و اجرا نماید. متناسب با همین موضوع، تجربه کاربری موفق نیز خلق می‌شود. در کنار هم قرار دادن این دو عامل و عملکرد موفق در هر دو حوزه موجب می‌شود تا محصول نهایی به شدت بر روی مخاطب اثرگذار باشد. این تاثیری است که تنها محصول نهایی تلاش متخصصین این حوزه خواهد بود.

  7 روش بهین آوا که در کاتالوگ هوشمند به خرید بهتر مخاطب کمک می‌کند!

  مجموعه بهین آوا با تمرکز بر دیجیتال مارکتینگ و تجربه سال‌ها فعالیت موفق در این عرصه، موفق به کشف راز و رمزهایی شده است که از طریق آن امکان رشد کسب و کارها فراهم می‌شود. اعمال این رمز و رازها در روند طراحی و خلق یک کاتالوگ دیجیتال، موجب شده است تا همراهان بهین آوا تجربه موفقیت آمیزی از آن داشته باشند. در ادامه قصد داریم به بررسی این 7 روش کشف شده توسط بهین آوا در طراحی کاتالوگ دیجیتال جهت ترغیب مخاطب به خرید بهتر اشاره کنیم.

  1-دسته بندی خدمات و محصولات
  با تکنیک یکپارچه سازی خدمات و محصولات به شکلی مطلوب می‌توانید مسیر مشخص و قابل دسترسی برای کاربر ایجاد کنید. به این ترتیب کاربر در یک فضای فکر شده قرار می‌گیرد که در هر لحظه امکان مشاهده دسته بندی‌های مختلف را دارا است و مسیری مشخص را برای رسیدن به هدف اصلی طی می‌کند. با این تکنیک مخاطب بدون اتلاف وقت و در کوتاهترین زمان ممکن می‌تواند تصمیم گیری کرده و دست به خرید بزند. هرگونه سردرگمی در مخاطب، جرقه تردید برای خرید یا استفاده از خدمات است! زمانی که موفق به ایجاد یک مسیر روشن برای مخاطب شوید، قطعا می‌توانید تجربه جدیدی از فروش بیشتر را شاهد باشید.

  2-ابزارهای ترکیبی
  باتوجه به اشکال و تصاویر مختلف، می‌توان ارتباط عمیق‌تری در مخاطب رقم زد. تصور کنید با کمک متن، عکس، ویدئو، پادکست و تمامی راه‌های ارتباطی، تا چه اندازه می‌توان بر روی مخاطب تاثیر گذاشت؟ بدیهی است که درگیر کردن تمام حواس یک فرد، پل‌های ارتباطی شما را قدرتمندتر می‌کند. به همین شکل می‌توانید مخاطب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن قانع کنید. امکان استفاده از ابزارهای مختلف یکی از مهم‌ترین مزایای کاتالوگ هوشمند است.

  3-ارتباط سریع با تمامی کانال‌های ارتباطی
  یکی از بهترین امکاناتی که در کاتالوگ دیجیتال بهین آوا مدنظر قرار داده می‌شود، استفاده از کانال‌های ارتباطی است. به این ترتیب می‌توانید خیلی راحت با یک کلیک برای ارتباط با مخاطب برنامه ریزی کنید. دسترسی آسان به اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و آپارات به همراه دسترسی مستقیم به وب سایت شخصی کسب و کارتان، از جمله مزایایی است که می‌توانید تجربه کنید. یکی از جدیدترین امکاناتی که می‌توانید استفاده کنید، اتصال کاتالوگ دیجیتال به اپلیکیشن‌های لوکیشین بیس مثل Google Map، Waze و دیگر اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی است.

  4-افزایش بهره وری عملیاتی
  باتوجه به داده‌ها و دانش یک کسب و کار در درون سازمان خود و تبدیل آن به محتواهای متنی و تصویری، می‌توان امکان ارتباط با مشتریان خود با هر سطح نیاز منحصر به فرد آن مشتری را فراهم آورد.

  5-جستجوی سریع
  هر کاتالوگ دیجیتال یک موتور جستجوی قوی درون خود دارد! به همین ترتیب کاتالوگ هوشمند می‌تواند با هدف نهایی کاربر و تسریع در یافتن محصول، خدمات یا اطلاعات مدنظر کاربر، همه چیز را آسان‌تر کنید. در دسترس قرار دادن چنین امکاناتی موجب می‌شود تا کاربر بدون اتلاف وقت و از طریق بالاترین کیفیت ارائه خدمات، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. قطعا ساخت تجربه کاربری موفق می‌تواند در جایگاه برند شما موثر باشد. کاربر می‌تواند با جستجوی کلمه کلیدی مدنظر به محتوای مربوطه دست پیدا کند.

  6-قابلیت بروزرسانی و تغییرات محتوا
  اگر اطلاعات محصول شما مرتبا دچار تغییر می‌شود یا محصولات و خدمات شما همیشه درحال افزایش یا کاهش هستند، قطعا استفاده از روش‌های قدیمی تبلیغات چیزی غیر از صرف هزینه‌های گزاف و اضافی نیست! کاتالوگ دیجیتال به بهترین شکل می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد و انعطاف پذیری بالایی در بروز رسانی اطلاعات داشته باشد. کاتالوگ هوشمند در تغییرات بسیار سریع است و همه چیز با چند کلیک ساده قابل تغییر خواهد بود.

  7-امکان ارسال بدون محدودیت جغرافیایی
  شما در هر کجای این کره جغرافیایی که باشید، امکان استفاده از خدمات کاتالوگ هوشمند را خواهید داشت. درواقع، هیچ نیازی به حضور فیزیکی نخواهید داشت، چرا که با یک کلیک از طریق وب سایت یا فایل Pdf می‌توانید کاتالوگ هوشمندتان را به دست مخاطب برسانید. ارسال کاتالوگ هوشمند در هر پلتفرمی ممکن است و براساس نیاز یا دسترسی مخاطب‌تان می‌توانید آن را ارسال نمایید.

   

   

   

  کاتالوگ دیجیتال

  طراحی کاتالوگ دیجیتال ارزان

  یکی از روش‌های استفاده از خدمات کاتالوگ دیجیتال بدون هزینه یا ارزان، کمک گرفتن از سایت‌هایی است که خدمات کاتالوگ دیجیتال رایگان یا کم هزینه ارائه می‌کنند. شاید این تایتل برای‌تان وسوسه کننده باشد و استفاده از این خدمات به نظرتان بهتر از صرف هزینه برای آن باشد؛ اما واقعیت ماجرا کمی متفاوت است. امکاناتی که در این کاتالوگ‌های ارزان ارائه می‌شود، بسیار محدود است. از سوی دیگر، طراحی یونیک و منحصربه‌فردی را نخواهید داشت. نکته مهم دیگر، عدم ارائه امکانات مختلف برای برندسازی موفق کسب و کارتان است. درحالی که تمام این امکانات در طراحی کاتالوگ هوشمند توسط بهین آوا ارائه می‌گردد.

  قیمت کاتالوگ دیجیتال

  یکی از مهم‌ترین موضوعات در بحث تبلیغات، برآورد و تامین بودجه است. اطلاع از قیمت کاتالوگ دیجیتال برای همه کسب و کارها اهمیت زیادی دارد. اما متاسفانه به دلیل گستردگی ارائه خدمات و نیاز هر کسب و کار، امکان ارائه یک قیمت مشخص وجود ندارد. اما کارشناسان مجموعه بهین آوا با تخصص و تجربه کافی در این حوزه، آمادگی ارائه اطلاعات در این خصوص را دارا هستند. یادتان باشد، کارشناسان مجموعه ما، با در نظر گرفتن نیاز واقعی شما پیشنهاد استفاده از خدمات مختلف را ارائه می‌کنند و متناسب با بودجه شما بهترین گزینه را پیشنهاد خواهند داد.

  درخواست مشاوره رایگان دارید؟

  کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...   کاتالوگ هوشمند چیست؟

   واژه کاتالوگ ما را به یاد مقواهای چند لت در نمایشگاه‌های بین‌المللی می‌اندازد که تمامی محصولات یک شرکت در آن جای گرفته بود! بعدها با گسترش کسب و کارها و افزایش اطلاعات موجود در کاتالوگ، طراحی دفترچه‌هایی به شکل کاتالوگ به بازار آمد که معمولا توسط شرکت‌هایی با محصولات متنوع ارائه می‌شد. اما مشکل اساسی این مدل کاتالوگ‌ها، دسترسی مشکل به محصول مدنظر مشتری بود. درواقع مشتری ناچار بود، برای رسیدن به محصول دل‌خواه تمام صفحات را نگاه کند و در پایان ماجرا، آن‌قدر از چشم‌ها کار کشیده بود که توان تصمیم گیری و بررسی ویژگی‌ محصول را نداشت! این اساسی‌ترین مشکل کاتالوگ‌های قدیمی بود. اما خوشبختانه کاتالوگ دیجیتال با امکانات عالی مثل مولتی مدیا، ارائه اطلاعات در بستری مناسب، طراحی شده و همچنین امکان ورق زدن و کلیک کردن جهت دسترسی مستقیم به صفحه یا محصول مدنظر، به میان آمد. همین دسترسی آسان و طراحی مدرن و جذاب موجب محبوبیت این سبک کاتالوگ‌ ها در دنیای کسب و کار شد.

   2 3
   2 3

   چرا کاتالوگ هوشمند برای کسب و کارها ضروری است؟

   استفاده از تکنولوژی همیشه به عنوان یکی از برگ برنده‌هایی است که کسب و کارهای برند و به نام از آن استفاده می‌کنند. کاتالوگ هوشمند نیز، ابتدا توسط کسب و کارهای نوین و برند مورد استفاده قرار گرفت. سهولت دسترسی به اطلاعات، علاقه‌مندی مشتری به کشف یک سبک جدید از ارائه اطلاعات و همچنین به صرفه بودن کاتالوگ هوشمند، موجب شد تا خیلی سریع جای خود را بین افراد باز کرد. استفاده از کاتالوگ هوشمند به مشتری کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اطلاعات مدنظر خودش دسترسی پیدا کند. همین موضوع حسی مطابق با احترام به مشتری را القا می‌کند. از سوی دیگر عدم مصرف کاغذ، ضمن حفظ محیط زیست و همسو بودن با توسعه پایدار، موجب کاهش هزینه‌هایی مثل چاپ و موارد این‌چنینی می‌شود. جالب است بدانید که به دلیل سبک طراحی و پیاده سازی کاتالوگ هوشمند، امکان اصلاح آن بدون هزینه‌های گزاف ازبین بردن کاتالوگ‌های چاپی قدیمی وجود دارد. جالب است بدانید که کاتالوگ هوشمند در کم‌ترین زمان ممکن می‌تواند بدون هزینه پیک و ارسال، با  کمک ایمیل مارکتینگ یا سایر کمپین‌های هدفمند تبلیغاتی به مشتریان و بازار هدف ارسال شود.

   مزایای طراحی کاتالوگ هوشمند

   مزایای اصلی طراحی کاتالوگ هوشمند یا الکترونیکی به شرح زیر است:

   راحتی و در دسترس بودن

   امروزه همه ما به دنبال راحتی و داشتن زندگی آسان هستیم. یک کاتالوگ الکترونیکی به عنوان یک مرجع برای هر کسب و کاری عمل می کند و به مشتریان فعلی و بالقوه شما اجازه می دهد تا زمانی که به اینترنت و تلفن همراه دسترسی دارند، محصولات و خدمات شما را از هر کجا که هستند مشاهده کنند. در واقع باید اینطور در نظر بگیرید که مشتریان توانایی ارائه سلف‌ سرویس را از کسب و کارها می‌خواهند و فراهم کردن شرایط خرید آسان برای مشتریانتان می‌تواند مانع از توجه کردن آنها به سایر تامین‌کنندگان و رقبا شود.

   بنابراین چیزی به سادگی طراحی کاتالوگ دیجیتال و ارائه اطلاعات به صورت لحظه ای آنلاین برای مشتریان، می تواند تاثیر خوبی در جذب مشتری و وفاداری آنها شود.

   قابلیت اشتراک گذاری آسان از طریق اینترنت

   در عصر حاضر، باید با روش قدیمی اشتراک گذاری کاتالوگ های فیزیکی خود خداحافظی کنید. تاکتیک هایی مانند تبلیغات شفاهی و توصیه های مشتری در عصر فناوری و اطلاعات کافی نیستند. با کاتالوگ الکترونیکی، می توانید آخرین کاتالوگ خود را به صورت آنلاین در عرض چند ثانیه با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. قابلیت اشتراک گذاری دیجیتال، یک امتیاز عالی است که همه مشاغل آنلاین از آن لذت می برند.

   در واقع، شما می توانید به سادگی کاتالوگ خود را با استفاده از یک لینک ساده از طریق متن، ایمیل یا در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و افراد می توانند روی آن کلیک کرده و مستقیماً به کاتالوگ آنلاین شما هدایت شوند.

   به روز رسانی و نگهداری آسان

   اگر کسب ‌و کار شما هنوز از یک کاتالوگ فیزیکی استفاده می ‌کند، مطمئنا می ‌دانید که ایجاد تغییرات در آن می ‌تواند پرهزینه و تقریبا سخت باشد. حتی یک تغییر کوچک به دلیل اینکه قیمت باید به روز رسانی شود یا محصولی با رنگ یا سبک جدید در دسترس است، می تواند دردسرساز شود. پس به هر دلیلی، معمولاً باید دوباره کاتالوگ خود را چاپ کنید یا شخصاً مشتریان خود را از طریق تلفن یا ایمیل در مورد به روز رسانی ها مطلع کنید.

   اما با داشتن یک کاتالوگ دیجیتال، به روز رسانی اطلاعات محصول، تصاویر، قیمت ها یا هر چیز دیگری که نیاز به تغییر دارید، ساده، آسان، سریع و مهمتر از همه در زمان واقعی قابل انجام خواهد بود. می توانید به روز رسانی ها را به صورت الکترونیکی انجام دهید و کاتالوگ الکترونیکی شما فوراً به روز می شود و برای به روز رسانی کاتالوگ نیازی نیست تا چاپ بعدی منتظر بمانید!

   3 7
   3 7

   کاهش هزینه های مدیریت، چاپ و توزیع

   این یک واقعیت شناخته شده است که چاپ کاتالوگ می تواند هزینه های مکرری را به همراه داشته باشد. همچنین، شما باید همه این کاتالوگ های محصولات را بین مشتریان خود توزیع کنید که شامل هزینه حمل و نقل نیز می شود. علاوه بر این، تیم مدیریت شما باید زمانی را صرف کنند تا قبل از چاپ کاتالوگ، همه چیز را سازماندهی کرده و از کامل بودن اطلاعات کاتالوگ اطمینان حاصل کنند.

   بنابراین، استفاده از کاتالوگ دیجیتال می تواند به شما کمک کند زمان و هزینه از دست رفته را یکبار برای همیشه حذف کنید. هنگامی که یک کاتالوگ دیجیتال آنلاین راه اندازی کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را به صورت دیجیتالی برای مشتریان خود ارسال کنید. طراحی یک کاتالوگ دیجیتال نه تنها باعث صرفه جویی زیادی در هزینه می شود، بلکه در زمان شما نیز صرفه جویی می کند، زیرا اکنون می توانید در عرض چند دقیقه یا حتی چند ثانیه، این کاتالوگ را به روز رسانی کنید و بلافاصله مشتریان خود را از به روز رسانی جدید مطلع نمایید.

    
    

    

   درخواست مشاوره رایگان دارید؟

   کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...    نشان دادن سطح دیگری از حرفه ای بودن به مشتریان

    هنگامی که یک تیم فروش دارید که از کاتالوگ های الکترونیکی برای مشتریان استفاده می کند، تأثیری پویا و حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد می کنید. اینکار نشان می دهد که شما  دارای کسب و کاری هستید که به خوبی سازماندهی شده و علاقه مند هستید به روز ترین داده ها را در دسترس مشتریان خود قرار دهید. این امر باعث ایجاد اعتماد و اطمینان از سوی مشتریان نسبت به کسب و کار شما می شود و یک رابطه قوی ایجاد می کند.

    قابلیت یکپارچه شدن با تجارت الکترونیک

    ادغام کاتالوگ الکترونیکی با تجارت الکترونیکی سطح کاملا جدیدی از حرفه ای بودن و راحتی را برای مشتریان قبلی و مشتریان احتمالی فراهم می کند. فروشگاه آنلاین شما با تلاش بسیار کم، می تواند در افزایش فروش نقش بسیار مهمی داشته باشد و از آنجایی که مشتریان و بازدیدکنندگان به کاتالوگ کاملا آنلاین شما دسترسی دارند، می توانند محصولات را به سبد خرید خود اضافه کرده و خرید کنند.

    فراهم کردن امکان جمع آوری داده های کلیدی مشتری

    توانایی جمع ‌آوری داده ‌های دقیق از مشتریان برای درک اینکه چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کارساز نیست، کلیدی است. همه کمپین های بازاریابی آنلاین شما اکنون قابل نظارت هستند و داده های دقیق و هدفمندی از مشتریان را می توان جمع آوری کرد.

    از این طریق، می توانید با بازاریابی مجدد برای مشتریانی که محصولات خاصی را در کاتالوگ شما مشاهده می کنند اما خرید نمی کنند، در تصمیم گیری خرید یا بازگشت دوباره به صفحه محصول به آنها کمک کنید.

    با استفاده از ابزارهای تحلیلی که در دسترس است، می توانید بررسی کنید که هر کاربر چه مدت برای مشاهده هر صفحه محصول صرف کرده است، چگونه با محتوای شما تعامل داشته است، چه بخش هایی توجه آنها را جلب کرده است، در مجموع چند کاربر از کاتالوگ شما بازدید کرده اند و موارد دیگر.

    مقیاس پذیر بودن راحت و سریع

    طراحی یک کاتالوگ دیجیتال تضمین می کند که با رشد و گسترش کسب و کار، می توانید اندازه کاتالوگ آنلاین خود را بدون نگرانی در مورد هزینه و نگهداری افزایش دهید. به روز رسانی این مدل از کاتالوگ ها سریع، آسان بوده و هزینه بسیار کمی دارد.

    همچنین می‌توانید کاتالوگ خود را به دسته ‌ها و زیر مجموعه‌ هایی تقسیم کنید که به مشتریان امکان می‌ دهد تا محصولات شما را بسیار راحت ‌تر جستجو کنند. در واقع، مهم نیست که تجارت شما چقدر بزرگ می شود، مقیاس گذاری آن با کاتالوگ الکترونیکی بسیار آسان تر خواهد بود.

    ارائه جستجوی سریع و هوشمند محصولات و خدمات

    کاتالوگ های دیجیتال برای یافتن سریع محصولات عالی هستند. با عملکرد جستجوی هوشمند، می ‌توانید یک کلمه کلیدی، نام محصول یا کد محصول را تایپ کنید و در کسری از زمان، محصول مورد نظر نمایش داده می ‌شود. جستجوی هوشمند یکی از مهمترین مزایایی است که طراحی کاتالوگ هوشمند به کسب و کارها و مشتریان آنها ارائه می دهد.

    ایجاد برتری در کسب و کار شما نسبت به رقبا

    همه مزایایی که فهرست کردیم به طور مساوی در رسیدن به یک هدف مشترک؛ اینکه کسب و کار شما نسبت به رقبای شما جلو بیفتد، کمک می کنند. کاتالوگ های الکترونیکی به کسب و کار شما نسبت به رقبایی که هنوز دیجیتال نشده اند مزیت مستقیمی می دهد.

    یک کاتالوگ دیجیتال کسب و کار شما را به مخاطبان وسیع تری معرفی می کند و فرصتی برای جذب مشتریان جدید به صورت آنلاین فراهم خواهد کرد. شما می توانید چند استراتژی بازاریابی آنلاین عالی را اجرا کنید تا ارزش بیشتری به کسب و کار خود بیافزایید و در نهایت رقبای خود را پشت سر بگذارید.

    تعرفه کاتالوگ هوشمند

    مجموعه بهین آوا به دلیل دارا بودن تیم متخصص و ثابت در مجموعه، توانایی ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن را دارا است. همین ثابت بودن نیروهای مجموعه ما موجب شده است تا هزینه‌های نهایی خدمات با توجه به کیفیت عالی، بسیار کم باشد. مشتری کم‌ترین تعرفه را برای تمام خدمات تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال پرداخت می‌کند و همین موضوع موجب رشد محبوبیت ما در میان همراهان عزیز شده است.

     
     

     

     

    درخواست مشاوره رایگان دارید؟

    کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...     چرا طراحی کاتالوگ هوشمند را به بهین آوا بسپاریم؟

     طراحی کاتالوگ هوشمند، شاید در ابتدا ساده به نظر برسد. اما درواقع نیازمند دانش و علم بازاریابی است. شخصی که قصد طراحی کاتالوگ هوشمند حرفه‌ای دارد، لازم است تا اطلاعاتی در زمینه برند مشتری، هدف کسب و کار و همچنین چارچوب‌ها و خط قرمزها داشته باشد. شناخت پرسونای مخاطب و بازار هدف نیز، به طراح کمک می‌کند تا بهترین شکل و ظاهر را ارائه کند. توجه به دغدغه‌های مخاطبین و مشتریان، موجب می‌شود تا کاتالوگ بالاترین سطح تاثیرگذاری را داشته باشد. شناخت محدودیت‌های مخاطب هدف کسب و کار، شرایطی را فراهم می‌کند تا مشتری در کم‌ترین زمان ممکن به محصول یا خدمات مدنظر در کاتالوگ هوشمند دسترسی پیدا کند. تمام این جزییات به همراه دیتیل خاص بازاریابی، در دل طراحی اسمارت کاتالوگ قرار می‌گیرد تا بهترین نتیجه از آن برای کسب و کارتان حاصل شود. همین موضوع اصلی‌ترین دلیل همکاری رقبای شما با بهین آوا است. چرا که بهترین سطح کیفی خدمات با ارزیابی نحوه بازاریابی و موارد این‌چنینی ارائه می‌شود.

     کاتالوگ دیجیتال
     صفحه نخستخدماتتماس با ماسبد خرید