مناسبترین قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ

پلتفرم ‌های بازار آنلاین و خدمات دیجیتال مارکتینگ، مدتی است که وجود داشته ‌اند، اما در سال ‌های اخیر تقاضا برای چنین مدل ‌های تجاری افزایش یافته است. دلیل این موضوع ساده است که اکثر آنها قیمت رقابتی را برای مصرف کنندگان ارائه می دهند و یک پلت فرم بازار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ باید ارزش کافی برای شرکا، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات فراهم کند. اینجاست که استراتژی قیمت گذاری و هزینه تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ مطرح می شود.

هنگامی که تصمیم می گیرید آیا بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما مناسب است، اولین سوالی که احتمالاً به آن فکر می کنید این است که قیمت  بازاریابی دیجیتال و هزینه تبلیغات چقدر است؟

در ادامه این بخش با ما همراه بمانید تا اطلاعت دقیق تری در رابطه با چگونگی قیمت گذاری بر روی خدمات دیجیتال مارکتینگ کسب کنید و با بهترین و معتبرترین شرکت ایرانی که با ارائه مناسب ترین قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ، در حال فعالیت است، آشنا شوید.

2 6
2 6

تاثیر هزینه تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

اگر در نظر دارید برای کسب و کار خود یک کمپین بازاریابی دیجیتال را اجرا کند، اینها سوالات مهمی هستند که باید بپرسید.

  • چقدر باید روی دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری کنید تا به نتیجه برسید؟
  • آیا بازاریابی دیجیتال ارزشش را دارد؟

امروزه بازاریابی از کانال های آفلاین سنتی به دنیای دیجیتال تبدیل شده است و خبر خوب این است که هزینه ها کاهش یافته است. همچنین می توان گفت که بازاریابی دیجیتال بسیار مؤثرتر از مدل های قبلی تبلیغات است که عمدتاً شامل تبلیغات چاپی، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی و پست مستقیم بودند.

بسیاری از کسب‌ و کارها علاقه ‌مند به پذیرش دیجیتال مارکتینگ برای تشویق رشد کسب‌ و کار خود هستند، اما مطمئن نیستند که چقدر باید برای آن هزینه کنند.

به طور کلی، عوامل متعددی در تعیین میزان سرمایه گذاری در دیجیتال مارکتینگ و هزینه تبلیغات آنلاین تاثیر گذار هستند:

  • اندازه کسب و کار
  • اهداف بازاریابی
  • بودجه بازاریابی
  • جدول زمانی

اگر یک کسب و کار کوچک تا متوسط دارید، برنامه ریزی کنید که تقریباً 10 تا 20 درصد از درآمد خود را صرف هزینه تبلیغات و  دیجیتال مارکتینگ کنید. به طور کلی،  طبق تحقیقات انجام شده در این زمینه، میانگین درصد درآمدی که کسب و کارها در بازاریابی دیجیتال خرج می کنند 11.2٪ است.

بدیهی است که نیازهای یک کسب و کار کوچک برای عملیات سئو پیشرفته، کمتر از نیازهای یک شرکت بزرگ چند ملیتی است. کسب و کارهای کوچک معمولاً صفحات وب کمتری دارند، در حالی که یک شرکت بزرگ ممکن است نیاز به بهینه سازی بیش از 1000 صفحه وب داشته باشد.

سه جزء اصلی بازاریابی دیجیتال که احتمالاً بیشتر با آنها آشنا هستید عبارتند از بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، تبلیغات رسانه های اجتماعی و تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC). دیجیتال مارکتینگ همچنین شامل بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا، اینفلوئنسر مارکتینگ و بازاریابی وابسته و غیره نیز هست.

بنابراین هنگام محاسبه هزینه تبلیغات در بازرایابی دیجیتال باید بر روی این سه مورد برتر که در بالا به آن اشاره شد، تمرکز کنید، زیرا آنها بیشترین استفاده را دارند و اغلب نتایج سریع تری به همراه دارند.

در ادامه، هزینه تبلیغات هر یک از خدمات دیجیتال مارکتینگ را تجزیه و تحلیل کرده ایم:

3 4
3 4

هزینه سئو وبسایت

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) یکی از قدیمی ترین انواع بازاریابی دیجیتال است و می تواند به صورت بهینه سازی موتور جستجو یا سئو (SEO) یا جستجوی پولی باشد. سئو شامل بهینه سازی وب سایت، ساختار صفحه وب، تحقیق در مورد کلمات کلیدی، هدف جستجو، توسعه محتوا، بهینه سازی محتوا است که کاملا رایگان بوده و شما مجبور نیستید چیزی به موتور جستجو بپردازید و اگر تخصص کافی برای انجام آن را داشته باشید، خودتان همه این کارها را انجام می دهید. در غیر این صورت، باید اجرای سئو را به یک متخصص یا آژانس حرفه ای سئو بسپارید.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام و رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) شامل بهینه سازی رسانه های اجتماعی (SMO) و تبلیغات رسانه های اجتماعی است. همانطور که در مورد SEO، اگر خودتان یا تیم بازاریابی در این زمینه مهارت دارید، دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد یا هیچ هزینه ای برای SMO نخواهید داشت،.

پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و لینکدین گزینه های تبلیغاتی مانند پست های حمایت شده را ارائه می دهند. هیچ حداقل تعیین شده ای وجود ندارد و هزینه ها می تواند با توجه به صفحه ای که تبلیغات در ان انجام می شود، متغیر باشد. به طور کلی هزینه تبلیغ در اینستاگرام و رسانه های اجتماعی بسته به پلت فرم، مخاطبان هدف و اندازه آن و تعداد پست ها تعیین می شود.

این روش تبلیغاتی مطمئناً عالی به نظر می رسد، اما قبل از اینکه به فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام پول بریزید، باید یک استراتژی داشته باشید. در واقع باید دیدگاهی جامع و برنامه و ابزاری برای بررسی تحلیل ها داشته باشید تا ببینید آیا این یک سرمایه گذاری ارزشمند است یا خیر. معمولاً قبل از اینکه بدانید بازاریابی رسانه های اجتماعی برای کسب و کار شما منطقی است یا خیر، کمی آزمون و خطا و اصلاح کمپین ها لازم است.

هزینه تبلیغات در گوگل یا هزینه های تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)

هزینه تبلیغات به ازای کلیک یک استراتژی بازاریابی است که در آن تبلیغ کننده برای کلیک یا نمایش تبلیغات هزینه می پردازد. یکی از بزرگترین پلتفرم های تبلیغاتی PPC، گوگل ادز است. این پلت فرم تبلیغات آنلاین PPC به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا تبلیغات خود را در شبکه موتور جستجوی گوگل نمایش دهند.

بینگ (Bing) موتور جستجوی دیگری است که تبلیغات PPC را نیز ارائه می دهد که تبلیغات آن به نام Microsoft Advertising تغییر کرده است. این تبلیغات مشابه تبلیغات گوگل هستند و در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) آن ظاهر می شوند.

همانطور که می دانید، وقتی افراد سوالی دارند به موتور جستجو مراجعه می کنند. تبلیغات در موتورهای جستجو به شما این امکان را می دهد که در لحظه دقیقی که افراد سؤال یا نیازی دارند به آنها دسترسی پیدا کنید. برای اینکه تبلیغات اثربخشی داشته باشید می توانید در پلتفرم تبلیغاتی موتور جستجو، پیشنهادهایی را برای تضمین دید و موقعیت بهتر برای تبلیغات خود قرار دهید.

 

ارائه مناسبترین قیمت خدمات و بهترین کیفیت با بهین آوا

اگر تصمیم دارید مناسب ترین قیمت خدمات و بهترین کیفیت را از دیجیتال مارکتینگ دریافت کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه کیفیت بهتر از کمیت است! در حقیقت، شروع یک کمپین دیجیتال مارکتینگ به زمان و منابع زیادی نیاز دارد.  علاوه بر پولی که برای تبلیغات خود خرج می کنید، باید محتوا ایجاد کنید، هر کمپین را به درستی اجرا نمایید و بر آنها را نظارت داشته باشید و اگر کمپین های متعددی انتخاب کنید، هزینه ها افزایش می یابد.

بنابراین برای استفاده حداکثری از بودجه و صرفه جویی در هزینه ها، روی کمپین هایی تمرکز کنید که عملکرد خوبی دارند و بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می آورند. با کمی تحقیق و پرس و جو در این زمینه متوجه خواهید شد که شرکت بهین آوا مناسب ترین هزینه تبلیغات و بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد و با تیم متخصص و حرفه ای که در این زمینه دارد تلاش می کند تا مشتریان را به هدفی که دارند، نزدیک کند.

 

حرف آخر

هنگامی که می خواهید یک پلتفرم بازار آنلاین بسازید، قیمت گذاری و برآورد هزینه تبلیغات یکی از موارد مهمی است که باید انجام دهید. اما اگر بتوانید عوامل داخلی و خارجی را به نفع مدل کسب ‌و کار خود استراتژی ‌بندی کنید، کار کمی آسان ‌تر می ‌شود. برای این منظور، همکاری با یک شرکت متخصص و با تجربه در زمینه بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا هزینه تبلیغات معقولانه بپردازید و به بهترین شکل ممکن به اهداف خود برسید.

صفحه نخستخدماتتماس با ماسبد خرید