ویدیو مارکتینگ

کافی است حس و حال‌تان از مطالعه یک پیامک تبلیغاتی را، در کنار یک تیتر اثرگذار، رپورتاژ آگهی، اینفوگرافیک و ویدئو تبلیغاتی قرار دهید! نتیجه آن چیست؟ بی شک ارتباطی که با ویدئو گرفته‌اید چندین برابر است. چرا که موفق به برقراری ارتباط تصویری و صوتی شده‌اید. در ویدئو مارکتینگ تمامی حواس شما معطوف به ویدئو می‌شود و اثرگذاری آن در بالاترین حد خود قرار دارد! چه چیزی برای یک کسب و کار مهم‌تر از درگیر کردن مخاطب است؟ قطعا استفاده از ویدئو مارکتینگ می‌تواند سکوی پرتاب کسب و کارهای باهوش، به سمت موفقیت باشد.

بهین آوا ارائه کننده بالاترین کیفیت تبلیغات ویدئویی است و تخصص ویژه‌ای در حوزه ویدئو مارکتینگ دارد. به همین دلیل در ادامه با ابعاد مختلف این سبک تبلیغات و مارکتینگ آشنا خواهید شد.

درخواست مشاوره رایگان دارید؟

کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...  چرا تبلیغات ویدیویی اهمیت پیداکرده است؟

  دنیای امروز ما پر از کسب و کارهایی است که دارای تیم مارکتینگ قوی هستند. علت سرمایه‌گذاری برندها دراین حوزه، جلب نظر مخاطب است. زمانی که موفق به درگیر کردن مخاطب هدف‌تان شوید، نیمی از راه را رفته‌اید. به نظرتان چرا شرکت غول تکنولوژی کوداک محو شد؟ چرا برخی سایت‌هایی مثل بامیلو فعالیت خود را متوقف کردند؟ دلیل این شکست‌ها هیچ چیزی غیر از همسو نشدن آن‌ها با روند جدید مارکتینگ نیست! زمانی که از جدیدترین تکنیک‌های برقراری ارتباط با مشتری برخوردار نباشید، کم کم به حاشیه کشیده می‌شوید. این حاشیه تنها مشتریان وفادار و قدیمی‌تان را همراه دارد که به مرور، آن‌ها نیز جذب تکنولوژی برقراری ارتباط سایر برندها می‌شوند. طبیعتا اصلا دل‌تان نمی‌خواهد چنین تجربه دردناکی داشته باشید، چرا که برای برندتان زحمت کشیده‌اید. پس کمک گرفتن از اثرگذارترین نوع تبلیغات می‌تواند بهترین راه ورود به این عرصه باشد. تبلیغات نمایشی در ذهن مخاطب نفوذ می‌کند، سمت و سو ایجاد می‌کند و بازخورد می‌گیرد. این تمام انتظاری است که ما از یک تبلیغات پربازده داریم.

  تبلیغات ویدیویی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

  پتانسیل بالای ویدیو مارکتینگ موجب شده است تا محدودیت‌های موجود در بهره‌گیری از انواع تبلیغات و تولید محتوا کاهش پیدا کند. تفاوتی ندارد که کسب و کارتان چیست؛ آیا تولید کننده محصول خاصی هستید؟ آیا عرضه کننده محصول هستید؟ آیا یک شرکت تجاری دارید یا موسسه آموزشی هستید! در هر حال می‌توانید با همکاری تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ بهین آوا، بالاترین سطح تبلیغات و ویدیو مارکتینگ را تجربه کنید. تیم ایده پردازی ما می‌تواند در حوزه‌های مختلف براساس پرسونای مخاطب شما نیازسنجی هوشمندانه‌ای داشته باشد. همین موضوع کلید موفقیت تبلیغات ویدئویی در مجموعه ما است.

  انواع تبلیغات ویدیو مارکتینگ را بشناسید؟

  ویدئو مارکتینگ در دنیای تبلیغات دیجیتال یا بازاریابی دیجیتال، انواع مختلفی دارد. هر کسب و کار براساس بودجه مدنظر می‌تواند یک یا چند روش تبلیغات را انتخاب کند و با بررسی بازخورد آن، بر روی یک نوع مشخص سرمایه گذاری اصلی را اعمال کند. هرچند تیم تخصصی ما، می‌تواند مناسب‌ترین نوع تبلیغات را برای برندتان پیشنهاد دهد.

  1. CPV یا هزینه با هر نمایش: زمانی که کمپین تبلیغاتی براساس CPV بنا می‌شود، به ازای هر بار نمایش ویدئو تهیه شده توسط شما به مخاطب، به شرکت‌های موردنظر هزینه پرداخت می‌گردد. این نوع ویدئو مارکتینگ کم ترین هزینه را برای‌تان خواهد داشت.
  2. CPC یا هزینه با هر کلیک: زمانی که در کمپین تبلیغاتی از روش CPC استفاده می‌شود، به میزان تعداد کلیک کاربران هزینه پرداخت می‌شود. از این روش برای افزایش نرخ بازدید از لینک مدنظر و افزایش ترافیک استفاده می‌شود.
  3. CPI یا هزینه با هر نصب: این نوع تبلیغات زمانی استفاده می‌شود که قصدتان نصب اپلیکیشن باشد. در این نوع، باید به ازای هر بار نصب اپلیکیشن هزینه‌ای پرداخت کنید.
  4. CPA یا هزینه به ازای اقدام: در این روش شما تنها زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که ویدئو کاربر را به سمت انجام فعالیت خاص تشویق کند و کاربر اقدام مدنظر را انجام داده باشد. در چنین شرایطی شرکت تبلیغ دهنده باید هزینه را به شرکت پخش کننده ارائه کند.
  5. Pre roll یا تبلیغات پیش از درخواست: این سبک تبلیغات در اپلیکیشن‌های مختلف و بسترهای نمایش ویدئو و ارائه خدمات فراهم می‌شود. هر بار ویدئو شما پیش از ارائه خدمات در اپلیکیشن سایت یا نمایش ویدئو دیگری نشان داده شود، باید هزینه آن را پرداخت کنید. توجه به اثرگذاری این سبک ویدئو وابسته به تلاشی است که در ساخت آن کرده‌اید.

  درخواست مشاوره رایگان دارید؟

  کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...   پری رول چیست؟

   ویدیوهای پری رول معمولا پیش از ارائه خدمات توسط اپلیکیشن‌ها، نرم افزارها و وب سایت‌ها به کاربر نشان داده می‌شوند. شما فرصت دارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاثیرگذار باشید. چرا که در بسیاری از پلت فرم‌ها امکان رد کردن این تبلیغات وجود دارد و شما به دلیل نمایش ابتدای ویدئو، ناچار به پرداخت هزینه نمایش آن هستید. به همین دلیل نیازمند تیمی حرفه‌ای جهت ایده پردازی و ساخت ویدئو هستید.

   مزایای تبلیغات نمایشی

   راه نفوذ تبلیغات ویدئویی در ذهن مخاطب، از طریق چشم و گوش است. همین دو حس کافی است تا بالاترین سطح اثرگذاری در مخاطب را داشته باشید. امکان وایرال شدن ویدئو یا تبلیغات ویروسی آن بسیار زیادی است؛ اما همه این پارامترها وابسته به کیفیت ویدئویی است که برای تبلیغات آماده کرده‌اید. مزیت مهم دیگری که تبلیغات نمایشی دارد، توجه موتورهای جستجو به آن است. زمانی که در وب سایت‌تان از این تبلیغات استفاده می‌کنید، موتور جستجوی قدرتمندی مثل گوگل توجه ویژه‌ای به سایت می‌کند و محتوای شما را در کم‌ترین زمان ممکن ایندکس می‌کند. حتی گاهی امتیازات خاص برای نمایش آن به کاربر در صدر جستجوها اختصاص می‌دهد.

   بهترین نوع ویدیو مارکتینگ

   زمانی که تصمیم دارید برای شروع یک سبک جدید از تبلیغات وارد چالش شوید، باید واقعیت‌های آن را بدانید. بهتر است بدانید که ویدئو مارکتینگ به شما اجازه می‌دهد تا رشد کنید، اما چنین فرآیندی به راحتی رخ نمی‌دهد. چرا که همه چیز وابسته به کیفیت ویدئو، کانال‌های نمایشی و نوع استراتژی تبلیغات است. اگر دنیایی هزینه بابت این کار کنید اما کانال مناسبی برای تبلیغات انتخاب نکنید یا سبک ویدئو، نوع برقراری ارتباط، موضوع آن و استراتژی انتشار خوبی نداشته باشید، قطعا هزینه‌ها به شکست منجر می‌شود. به همین دلیل لازم است تا مثل برترین برندها، شرکتی معتمد را، در حوزه بازاریابی دیجیتال انتخاب کنید تا راهنمای شما باشد. بهین آوا به خوبی با تکیه بر سال‌ها تجربه در حوزه تبلیغات مکتوب، تبلیغات ویدئویی و تصویری به همراه تیم قوی و قدرتمند و وب سایت‌های به نام در این حوزه، می‌تواند بهترین پشتیبان و راهنمای شما باشد.

   درخواست مشاوره رایگان دارید؟

   کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید...    صفحه نخستخدماتتماس با ماسبد خرید