LOGO 1white
LOGO 1white

کلینیک تخصصی و بین‌المللی کاشت موی رُز

بهترین روش‌های کاشت مو در ایران

flag
head balding man before after hair transplant surgery man losing his hair has become 168410 2003
head balding man before after hair transplant surgery man losing his hair has become 168410 2003

2 میلیون تومان تخفیف ویژه

قبل از پایان مهلت تخفیف حتما با ما تماس گرفته و رزرو وقت خود را انجام دهید

 • 00

  ساعت

 • 00

  دقیقه

 • 00

  ثانیه

مجهزترین کلینیک به روش SUPER SMART آنالیز بانک مو


  کاشت مو، یکی از روش های رایج و پرطرفدار برای برطرف کردن طاسی و درمان ریزش موها است. خوشبختانه امروزه تکنیک‌ های مختلفی برای کاشت مو در دسترس است، اما تقریبا همه روش های کاشت ‌های مو شامل برداشتن فولیکول مو از یک قسمت از پوست سر (بانک مو) و پیوند آن بر روی نواحی طاس یا نواحی که دچار ریزش مو شده (دریافت کننده) است. نکته مهمی که برای کاشت مو باید در نظر داشته باشید این است که باید موهای سالم و کافی در قسمت بانک مو داشته باشید و همچنین موها بتوانند به خوبی در قسمت های نازک شده پوست سر رشد کنند.
  کاشت مو برای مردان با الگوی طاسی مردانه، زنان با موهای نازک و هر کسی که در اثر سوختگی یا آسیب پوست سر، مقداری از موهای خود را از دست داده، مناسب است و کمک می کند تا ظاهر و اعتماد به نفس بهتری داشته باشند. بنابراین اگر کاندیدای خوبی برای کاشت مو هستید و تیم پزشکی شما فکر می‌کنند که احتمالاً نتایج مثبتی خواهید دید، ممکن است این روش ارزش بررسی کردن را داشته باشد.

  100% تصمینی

  بدون درد

  بدون خونریزی

  یک روزه

  شرایط فعلی میزان طاسی سر خود را با توجه به تصویر زیر انتخاب نموده و فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما برای مشاوره رایگان با شما تماس حاصل نمایند.

  form min
  form min
   hair transplant

   کاشت مو به روش FUT

   روش FUT یکی از روش های قدیمی برای کاشت مو است که در حال حاضر در برخی از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از این روش باید بانک مو فرد بسیار عالی باشد، سپس لایه های پوست از این قسمت به شکل نواری جدا شده و با دستگاه مخصوص به واحدهای کوچکتر تقسیم می شود و در نهایت به قسمت های طاس مو پیوند زده می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق فرم مشاوره رایگان یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

   bold

   کاشت مو به روش FIT

   کاشت مو به روش FIT روشی نسبتا جدیدتر است. در این روش فولیکول های مو با استفاده از ابزارهای مخصوص از قسمت بانک مو جدا شده و بعد از مراقبت های ویژه، بر روی قسمت های طاس پوست سر در عمق، زاویه و جهت مناسب کاشته می شود. در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق فرم مشاوره رایگان یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

   hair transplant 2

   روش کاشت مو sut

   روش کاشت مو sut، بهترین و جدیدترین روش برای افرادی است که با مشکل ریزش مو مواجه هستند و نتایج بسیار عالی و ماندگاری را به همراه دارد. در این روش، فولیکول مو با استفاده از پانچ لیزری از محل بانک مو جدا می شود و بعد از منجمد شدن در محل هایی که برای کاشت مو اماده شده اند، کاشته می شود. این روش کاملا بدون درد و خونریزی است و به دلیل پانچ لیزری و سیستم انجماد، کمترین میزان از فولیکول های مو هدر می رود و نتیجه کاشت مو نیز بسیار عالی تر و ماندگاتر خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق فرم مشاوره رایگان یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

   hair transplant 1

   کاشت مو به روش BHT

   در این روش از کاشت مو، از موهای بدن یا موهای زیر چانه برای کاشت مو در سر استفاده می شود. این روش برای افرادی که قسمت پشت سر و بالای گردن آنها نیز مقدار بسیار کمی مو دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. البته برای استفاده از این روش، باید میزان استحام ریشه مو بدن و جنس این موها مورد ارزیابی قرار بگیرید و در صورت تایید برای کاشت مو در سر استفاده می شود. البته لازم است بدانید این روش مکمل کاشت مو است و ممکن است به تنهایی نتیجه قابل قبولی نداشته باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق فرم مشاوره رایگان یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

   کلام آخر

   کاشت مو یکی از روش های عالی و پر طرفدار برای برطرف کردن طاسی و ریزش موهاست. این روش با انتقال فولیکول مو از قسمت پشت سر و جایی که تراکم و حجم موها بسیار بالاست (بانک مو)، به قسمت ها کم پشت و طاس جلو سر انجام می شود.
   خوشبختانه امروزه روش های مدرنی برای کاشت مو وجود دارد که میتوانید از این روش ها برای ایجاد ظاهری کامل تر و زیباتر برای موهای خود استفاده کرده و از این طریق اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

   آیا هزینه روش های مختلف کاشت مو یکسان است؟

   خیر. روش های مختلف کاشت مو هزینه های متفاوتی دارند. انتخاب روش کاشت بستگی به عواملی مانند خالی بودن سر و … غیره دارد. جهت اطلاع از هزینه ها و وقت مشاوره حضوری با شماره فرم تماس را تکمیل نموده تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما هماهنگ شوند.

   سن مناسب کاشت مو چه سنی است؟

   کاشت مو محدودیت سنی ندارد و برای تمامی افراد در هر سنی قابل انجام است. جهت اطلاع از هزینه ها و وقت مشاوره حضوری با شماره فرم تماس را تکمیل نموده تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما هماهنگ شوند.

   موهای کاشته شده تا چه اندازه رشد می کنند؟

   بستگی به رشد موهای فرد دارد لذا به همان اندازه که باقی موهای سر رشد می کنند موهای کاشته شده هم رشد خواهند کرد. جهت اطلاع از هزینه ها و وقت مشاوره حضوری با شماره فرم تماس را تکمیل نموده تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما هماهنگ شوند.

   آیا می توان پس از کاشت مو ورزش سنگین انجام داد؟

   پس از گذشت 2 ماه از کاشت بلامانع است. جهت اطلاع از هزینه ها و وقت مشاوره حضوری با شماره فرم تماس را تکمیل نموده تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما هماهنگ شوند.

   بهترین روش کاشت مو چیست؟

   با مشاوره با دکتر بهترین روش کاشت مشخص می شود ولی بهترین روش کاشت بدون جراحی با دستگاه تمام اتوماتیک super fue است که دوره ی نقاحتی ندارد و پرتراکم ترین روش است. جهت اطلاع از هزینه ها و وقت مشاوره حضوری با شماره فرم تماس را تکمیل نموده تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما هماهنگ شوند.

   روش BHT چیست؟

   این روش برای کسانی استفاده می شود که بانک موی خوبی ندارند و برای اینکه تراکم کاشت را به حداکثر برسانیم با دستگاه از بخش گردن و ریش فولیکول برداشت و بر روی سر کاشت میشود. جهت اطلاع از هزینه ها و وقت مشاوره حضوری با شماره فرم تماس را تکمیل نموده تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان با شما هماهنگ شوند.

    فلکه دوم صادقیه، ابتدای محمدعلی جناح، خیابان طاهریان، پلاک ۵۸، ساختمان رز، کلینیک رز