با تبلیغات وایرال سال ۲۰۲۴ بالاترین فروش رو تجربه کن!

فهرست مطالب

تبلیغات وایرال اینستاگرام، یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که در قالب استوری و پست قابل اجرا است. با ایـن روش بازاریابـی، در اینستاگرام با توجه به موقعیت مـکانـی، جنسیت کاربـر، رده سـنی، رفـتـار مخاطـب و … به صورت وسـیـع برای کاربرانی که دنبال کننده و فالوور شما نیستند منتشر خواهد شد.
وایرال

چرا تبلیغات گسترده؟

  • تبلیغات بازخوردی
  • نمایش گسترده به مخاطبان هدف
  • تضمین میزان نمایش
  • به صرفه ترین روش تبلیغات اینستاگرام
  • جذب فالوور هدفمند
  • افزایش جایگاه برند
  • جذب مشتری آنی
ادمین اینستاگرام

3 عامل مهم در یک کمپین موفق

در مجموع یک تبلیغ موفق شــامـل 6 مورد می باشد که بایــد رعایـــت شــود :
احـسـاسی
غیر منتظره
ســــــاده
مـلمـــوس
مـعــتــبـر
داسـتانــی
1- بنر جذاب تبلیغاتی:
یک بنر موفق شامل چند آیتم می باشد که به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.
15 ثانیه تاثیر گذار برای اینکه مخاطب بنر را تا آخر ببیند، جذب شود و تبدیل به فالوور و مشتری گردد. که شما در 3 ثانیه اول بنر باید یک مطلب هیجان انگیز، احساس یا غیر منتظره بیان کنید.
در 6 ثانیه وسط به ویژگی های خود و مزیت آن برای مخاطب اشاره کنید. در 6 ثانیه پایان از قلاب تبلیغاتی استفده کنید و موارد CTA یا ضربه نهایی را به مخاطب وارد کنید. دیــگر مـــوارد مـهـم شـامـل : کیفیت بالای ویدیو و صدا، استفاده از موزیک ترند، حضور مدل یا مجری و … حتما رعایت شود.
2- پیج های تبلیغ کننده:
اصولا در حجم 1500 الی 2000 پـیج عمـومی که تبلیغات انجام می دهند همه پیج ها مناسب تبلیغ شما نخواهند بود. در هنگام همکاری با مجموعه بهین آوا تیم تبلیغاتی ما برای شما بر روی پیج ها آنالیز انجام داده تا بتوان بهترین پیج ها را با نوع مخاطب شما، جنسیت، شـهر و … تفکیک کرده و در پیج هایی که بیشتـرین بازخـورد را داشته باشند تبلیغات شما را انجام خواهند داد.
3- لندینگ پیج خود شما:
ما در دو گزینه قبلی مخاطب را به پیج شما هدایت میکنیم، اما نکته اصلی نگه داشتن مخاطب و تبدیل کردن آنها از مشتری بالقوه به بالفعل می باشد.
نکات مهم برای یک پکیج خوب :
عکس پروفایل مرتبط (برای بعضی از اصناف لوگو برای بعضی اصناف عکس خود شما و …)
طراحی 9 پست آخر با کاور جذاب و موضوع مرتبط با تبلیغ
تنظیم کردن هایلایت های مناسب به همراه عکس کاور برای آنها (شامل : رضایت، آدرس، نمونه کار و …)
داشتن قالب، طراحی پست های آموزشی و ساختن ریلزهای جذاب مهم است .

نکته بسیار مهم: استوری های روز تبلیغ که 2 رشته استوری 10 اسلاید برای ساعت 11 صبح و 17 عصر بارگزاری شود.
استوری های مرتبط با موضوع تبلیغ ، نمونه کار، رضایت و استوری های کال تو اکشن دار شامل باکس پرسش و پاسخ و …

ادمین اینستاگرام

کمپین به صورت A/B Testing :

در هر تبلیغ زمانی که خروجی خیلی خوب و پر بازدید مد نظر باشد بهتر است با 2 بنر حداقل تبلیغات اجرا شود. جهت اینکه در گزارش پایان تبلیغ آنالیز دقیقی انجام شود که چه نوع بنری برای نگاه مخاطب شما جذاب بوده تا بتوانیم هر دفعه کمپین را هدفمند تر انجام بدهیم و بازخورد بیشتری بگیریم.

تعرفه و قیمت ها:

در تبلیـغـات وایـرال ، ما  بیشتر با تعداد بازدیـد سر و کار داریم، به ایـن صورت که شمـا بابت هر 1 نفــری که تبلیغ شمـا را ببیند هزیــنـه پرداخت خواهـیـد کــرد. اما به دلیل اینـکه خیلی از پیـج های خوب تعـرفـه ای هزینه را حساب می کنند ما هم برای شما از ترکیب این دو مدل استفاده خواهیم کرد تا بهترین بازخورد را بگیرید و در نهایت میانگـین هزیــنه بـرای شما بابت هر ویــو 250 ریال خواهـد بود. یعنی به عبارتی 1 میلیون نمایش با تلورانس 15 % بالا و پایین برای شما 25 میلیون تومان هزینه خواهد داشت. اما باز هم شما یم یتوانید با مشاوران ما در بهین آوا تماس بگیرید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

نوشته های مرتبط...