لوگو
داستانی خاص که در دل
مشتریان به یاد میماند.

مشتریان ما

نمونه کارهای طراحی لوگو

لوگو خدمات زیبایی

لوگو قطعات یدکی ماشین آلات سنگین

لوگو محصولات مو

لوگو کلینیک پروتز درمانی

لوگو دکوراسیون

لوگو کلینیک کاشت مو

لوگو کاور مبل

لوگو فروشگاه مبل

لوگو سالن زیبایی

لوگو سالن زیبایی

لوگو شرکت ساخت و ساز ساختمان

لوگو کلینیک زیبایی

چرا باید لوگو داشته باشید؟

لوگو به عنوان نماد گرافیکی برند، به مشتریان کمک می‌کند تا برند را به سرعت تشخیص دهند و به یاد بیاورند. یک لوگو منحصر به فرد و جذاب، امکان ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان را فراهم می‌کند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

با تیم متخصص ما، لوگویی خلاق و جذاب برای برند خود ایجاد کنید...

خدمات طراحی لوگو یکی از جنبه‌های حیاتی برندینگ و هویت بصری یک کسب و کار است. لوگو، به عنوان نماد گرافیکی برند، نقش بسیار مهمی در شناسایی و تشخیص یک شرکت یا محصول دارد. طراحی لوگو نیازمند ترکیبی از خلاقیت، حرفه‌ای بودن و درک عمیق از هویت برند است. خدمات تیم بهین آوا در این زمینه شامل تحقیق در زمینه رقابت، تجزیه و تحلیل نیازهای هدف مشتری و ایجاد یک طرح منحصر به فرد و قابل تشخیص می‌شود.

مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

با پر کردن فرم زیر، با توجه به کسب و کار و نیاز های شما، تمامی موارد بررسی میشود و با خیال راحت برای هرگونه طراحی اقدام میکنید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول

خلاقیت و عدم کپی بودن کلیه طرح های ارائه شده از سوی این مجموعه بصورت کتبی ضمانت می شود و طبق همین مدرک کلیه عواقب ناشی از کپی بودن هر طرح نیز متوجه این مجموعه خواهد بود.

بسته به سرویس انتخابی یا مذاکره صورت گرفته با مشتری ، ولی معمولا طی حدودا 3 یا 4 روز پس از ثبت سفارش طراحی لوگو و واریز مبلغ پیش پرداخت و ارسال فرم مشخصات لوگو ، اتودها ارسال می گردند .

در صورت پیگیری مناسب سفارش دهنده ، بر اساس پلن ها لوگو شما تحویل داده میشود.

شما میتوانید در ابتدای سفارش اگر رنگ خاصی مد نظر دارید پیشنهاد بدهید ، اما بطور کلی رنگهای سازمانی را با توجه به سبک و سیاق لوگو و زمینه فعالیت شما بگونه ای انتخاب می کنیم که در آینده و با تبلیغات مکمل دیگر بتوانید لوگو را به برندی موفق تبدیل کنید.

اگر سال ها از راه اندازی کسب و کار گذشته باشد نیاز است که مانند دکوراسیون یا تابلو مغازه؛ لوگو نیز مجدد طراحی شود. باز طراحی لوگو یعنی بروز کردن و تغییراتی که شامل بهبود لوگو برای مخاطبین جدید طبق تارگت های جدید کسب وکار می باشد.