کاتالوگ دیجیتال رایا چرم

گروه تولیدی رایا چرم از سال 1360 تا کنون در امر تولید و عرضه محصولات متنوع با کیفیت چرمی به فعالیت پرداخته است. این مجموعه با کارگیری بروز‌ترین تکنولوژی های تولید به عنوان برترین تولید کننده ی محصولات چرمی در کشور شناخته شده است. گروه تولیدی رایا چرم با بیش از 200 نیروی متخصص و کار آزموده به عنوان یکی از مطرح ترین و معتبر ترین برند های محصولات چرمی در ایران می باشد.

نمونه کاتالوگ دیجیتال رایا چرم، یکی از نمونه کاتالوگ های اسمارت غرفه ای این برند بوده. هدف برند رایا چرم از این طراحی راحت‌تر کردن مشاهده اجناس و تولیدات این برند توسط مشتریان است. همانطور که در صفحات کاتالوگ رایا چرم  (RAYALEATHER) مشاهده می کنید، اطلاعاتی همچون درباره، محصولات و راه های ارتباطی با برند در این کاتالوگ مورد نیاز بود و اجرا شده است. این کاتالوگ در 16 صفحه، 3 دسته بندی محصول و 10 زیر دسته جهت نمایش 24 محصول برتر به صورت خلاصه برای نمایش سریع‌تر به مخاطب در نظر گرفته شده.

در طراحی این کاتالوگ دیجیتال، با هدف نمایش بخشی از محصولات این برند به صورت یک فایل PDF به تولید و طراحی رسیده. دانلود این محصول توسط QR Code انجام می شود که با پخش کارت های ویزیت خود در نمایشگاه های مختلف و به مشتریان پیشین از طریق شبکه های اجتماعی ارسال شد.

با توجه سفارش مشتری عزیزمون “رایا چرم” دو رونگ قهوه ای جهت نمایش و طراحی کاتالوگ دیجیتال استفاده شده است. این دو رنگ هر دو از رنگ های استفاده شده در طبیعت و البته رنگ چرم قهوه ای هم برای همه آشنا هست.

درباره رایا چرم

گروه تولیدی رایا چرم از سال 1360 تا کنون در امر تولید و عرضه محصولات متنوع و با کیفیت چرمی به فعالیت پرداخته است. این مجموعه با کارگیری بروزترین تکنولوژی های تولید به عنوان برترین تولید کننده ی محصولات چرمی در کشور شناخته شده است. گروه تولیدی رایا چرم با بیش از 200 نیروی متخصص و کارآزموده به عنوان یکی از مطرح ترین و معتبر ترین برند های محصولات چرمی در ایران می باشد.

وجه تمایز ما در استفاده از بهترین چرم و یراق آلات در تمامی محصولات است. همچنین در بخش تولید، فروش و خدمات پس از فروش همواره در تفکر ارائه خدمات، پیشرو می باشد.

رایا چرم با ایجاد فروش سازمانی در پی درک و رفع نیاز هرچه بهتر در بخش هدایای ویژه جهت سمینار ها، نمایشگاه ها، مشتریان ادارات و شرکت ها با خدمات خاص می باشد و جهت رفع این خواسته ها، خدمتی را برای این گروه از مشتریان تهیه نموده و آمادگی همکاری کامل در جهت تامین خواسته را دارد.

کیفیت این محصولات توسط کارشناسان رایا چرم تضمین شده است.