20 تا از برترین مزایای گوگل ادز کدامند ؟

مزایای گوگل ادز

همانطور که در مقالات گذشته گفته شد، پیشرفت اینترنت باعث به وجود آمدن شغل‌های بسیاری شده‌است. از این رو درآمد نیز در بسیاری از کشورها سیر صعودی به خود گرفته، یکی از پلتفرم‌های بسیار معروف در این حوزه گوگل ادز می‌باشد. به همین دلیل بسیاری از اشخاصی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، مستلزم به یادگیری دقیق آن هستند.

با این حال سوالی که برای بسیاری از افراد رخ می‌دهد این است که مزایای گوگل ادز چیست؟ چرا که تنها یک ویژگی و قابلیت خاص باعث نشده است که این پلتفرم به محبوب‌ترین و بهترین پلتفرم تبلیغاتی تبدیل شود. در نتیجه در این مقاله قصد داریم تا 20 تا از برترین مزایای گوگل ادز را به افراد فعال در این زمینه توضیح دهیم، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

مزایای گوگل ادز

مزایای تبلیغات کلیکی

تبلیغات گوگل سرویسی است که شرکت گوگل ایجاد کرده تا کاربران بتوانند کسب و کار و برند خود را در بخش های مختلف به نمایش بگذارند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهد. البته تبلیغات در گوگل درآمد بسیار زیادی نیز برای خود شرکت گوگل ایجاد کرده است.

این تبلیغات انواع مختلفی دارد که بر اساس نوع پرداخت یا رسانه ای که تبلیغ در آن نمایش داده می شود متفاوت است. هر یک از اقداماتی که صاحبان کسب و کار ها و وبسایت‌ها برای بهبود و رشد روند فعالیت خود دارند، مزایا و معایب خاص خود را دارا می‌باشد. تبلیغات گوگل و گوگل ادز نیز از این موضوع مستثنی نیست. مزایای گوگل ادز به شرح زیر هستند.

سریع‌تر از سئو

به طوری کلی سئو، مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی است که در طراحی و کدنویسی سایت، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا و لینک‌سازی خارجی انجام داده می‌شود تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدید کننده بیشتری برای سایت جذب شود. با این حال یکی از نکات مثبت گوگل ادز در این است که توانسته از سرعت سئو پیشی بگیرد. با این حال سئو فرآیندی زمان‌بر می‌باشد که به بیش از ۲۰۰ فاکتور مختلف بستگی دارد.

یکی از مهم‌ترین مزایای گوگل ادز در این است که شما قادر خواهید بود تا با کمک آن خیلی سریع به صفحه نتایج جست‌وجو برسید. این پلتفرم تبلیغاتی در حقیقت به شما اجازه می‌دهد تا تبلیغ خود را در کنار نتایج ارگانیک به مخاطب نمایش دهید. با تمام موارد گفته شده نمی‌توان نتیجه گرفت که گوگل ادز تمامی فرآیند تبلیغاتی را به خوبی پوشش دهد. در واقع مکمل سایر فعالیت‌های شما مانند بازاریابی محتوایی و سئو به حساب می‌آیند. در ضمن افراد و سایتی که بتواند این تبلیغات را به خوبی به سرانجام برساند نیز بسیار حائز اهمیت است.

تبلیغات هدفمند با گوگل ادز

تبلیغات هدفمند با گوگل ادز بهین آوا

دومین مزایای گوگل ادز که می‌توان به آن اشاره کرد، تبلیغات هدفمند آن است. پلتفرم گوگل ادز به دلیل هدفمند بودن، بهترین روش تبلیغات کسب و کار نیز محسوب می‌شود. این هدفمندی را می‌توان از زوایای مختلف مشخص کرد. این هدفمندی باعث می‌شود تا مخاطبان مرتبط‌تری جذب کسب و کار شما بشوند. در نتیجه باعث افزایش فروش نیز می‌شود. این هدفمندی براساس جمعیت شناسی، مکان جغرافیایی، دستگاه و زمان سنجیده می‌گردد.

تبلیغات ریسپانسیو

یکی از جدیدترین آپدیت‌های گوگل ادز، تبلیغات ریسپانسیو یا تبلیغات واکنشگرا است. این شیوه از تبلیغات در گوگل ادز به شما این امکان را می‌دهد که تبلیغاتی خلق کنید که با توجه به عباراتی که کاربران جستجو می‌کنند، تغییر کند و در واقع خود را منطبق سازد. برای این نوع تبلیغ گوگل می‌توانید عنوان‌ها و متن‌های متعدد تعیین کنید، گوگل ادز ترکیب‌های مختلف از این عنوان و متن‌ها را امتحان می‌کند و حالتی که بهتر از بقیه جواب بدهد را پیدا می‌کند. تبلیغات ریسپانسیو گوگل با منطبق کردن محتوای تبلیغ و نزدیک‌تر شدن به عبارت جستجو شده توسط مشتری، کیفیت عملکرد کمپین را افزایش می‌دهند.

در نتیجه یکی از مزایای گوگل ادز تبلیغات ریسپانسیو می‌باشد. چرا که این سیستم سعی بر این دارد تا بهترین ترکیب را به‌ مرور زمان پیدا کند تا نرخ تبدیل و نرخ کلیک را افزایش دهد. بدیهی است که هر قدر تبلیغ شما به نیت کاربر از جست‌وجو نزدیک‌تر باشد، شانس بیشتری خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که از میان ۱۵ هدلاین و ۴ دیسکریپشنی که مشخص می‌کنید، تنها ۲ تا ۳ هدلاین و ۱ تا ۲ دیسکریپشن به کاربر نمایش داده می‌شود.

تجزیه تحلیل و رقابت با رقبا

قابلیت رصد رقبا در کمپین‌های مشابه به شما اجازه می‌دهد اطلاعاتی مانند عملکرد و میزان دیده شدنشان را به دست آورید و در نهایت با داشتن تحلیلی از رقبا و بهینه سازی تنظیمات کمپین‌های تبلیغاتی، جامعه آماری مخاطبین خود را افزایش داده و به رشد فروش بیشتر برسید. در نتیجه شما می‌توانید تنها با پرداخت ۲۰۰ لیر در گوگل ادز فعالیت خود را آغاز کنید، بنابراین با بررسی آمار به دست آمده و میزان تأثیرگذاری تبلیغاتتان می‌توانید بودجه تان را افزایش داده و با شرکت‌های بزرگ‌تری رقابت کنید.

درصورتی که نرخ سرمایه بازگشت شما قابل توجیه و منطقی باشد، شما می‌توانید تبلیغات گوگل خود را دو برابر کنید و به راحتی با شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ به رقابت بپردازید. در واقع می‌توانید با پیگیری عملکرد خود و مشاهده سودآوری تبلیغاتتان به طور مداوم سرمایه گذاری بیشتری انجام دهید و اگر نتیجه‌ای مشاهده نمی‌کنید، می‌توانید همان لحظه کار را متوقف کنید و باقی بودجه ای که در اکانت خود دارید را به حسابتان برگردانید.

افزایش فروش در کوتاه‌ترین زمان ممکن

افزایش فروش با گوگل ادز بهین آوا

از مزایای گوگل ادز می‌توان به افزایش فروش در کوتاه‌ترین زمان ممکن اشاره نمود. افزایش فروش با گوگل ادز در مدت ‌زمان کوتاهی رقم می‌خورد؛ زیرا این پلتفرم تلاش می‌کند تا لینک‌های شما را در صفحه نتایج جست‌وجو برجسته کند و توجه مخاطب هدفتان را جلب کند. طبق آمار منتشرشده، احتمال خرید افرادی که روی تبلیغ کلیک می‌کنند ۵۰ درصد بیشتر از بازدیدکنندگان ارگانیک است. از طرفی، ۵۰ درصد از کاربران نمی‌توانند تبلیغات و نتایج ارگانیک را از یکدیگر تمیز دهند.

مقرون به صرفه

هزینه مناسب تبلیغات ادز بهین آوا

این مزیت تنها در صورتی صحیح است که تبلیغات شما با کیفیت باشد. می‌توانید هزینه زیادی صرف کنید اما اگر کمپین خود را به درستی بهینه سازی نکنید، سودی دریافت نخواهید کرد. خوشبختانه گوگل ادز چندین استراتژی پیشنهادی به شما ارائه می‌دهد تا به عملکرد مورد نظر خود دست یابید. این استراتژی‌ها محدود به ساختار کمپین نیستند و در صورت لزوم می‌توانند در سطوح جزئی‌تری بر Ad Group یا کلمات کلیدی اعمال شوند. بسته به نیاز شما، این راهکارها به استراتژی‌های پیشنهادی مبتنی بر Conversion و کسب درآمد و یا بر محور آگاهی از برند تقسیم می‌شوند.

ایجاد و افزایش آگاهی از برند

از دیگر مزایای گوگل ادز می‌توان به پتانسیل این پلتفرم برای ایجاد و افزایش آگاهی از برند اشاره کرد. نمایش تبلیغ در صفحه نتایج جست‌وجو باعث می‌شود که فروش شما افزایش پیدا کند؛ ولی کمپین شبکه سرچ (جست‌وجو) تنها یکی از انواع کمپین‌های گوگل ادز است.

برخی از کمپین‌های گوگل ادز مانند تبلیغات نمایشی بهترین گزینه برای ایجاد و افزایش آگاهی از برند به حساب می‌آیند. شبکه نمایش تبلیغات گوگل (GDN) متشکل از میلیون‌ها وب‌سایت، ویدیو و اپلیکیشن می‌باشد. این بدان معنا است که شما می‌توانید تبلیغتان را در محلی نمایش دهید که مخاطب هدفتان آن را به احتمال زیاد خواهد دید. فراموش نکنید که مشتری بالقوه زمانی برای خرید اقدام می‌کند که تبلیغ شما را حداقل ۷ بار ببیند.

بازگشت هزینه تبلیغات با گوگل ادز بهین آوا

می‌دانید در معرفی وبسایت از طریق سایر ابزارهای تبلیغاتی، ناچار هستید تا مدت زیادی سرمایه گذاری کنید تا در نهایت برند و وبسایت خود را به مخاطب بشناسانید. این در حالیست که در استفاده از گوگل ادز، روند رشد و توسعه سریع اتفاق می‌افتد و سرمایه شما خیلی زود به جیبتان باز می‌گردد. بازگشت سریع سرمایه موجب شده تا تبلیغ گوگل ادز، به اولین انتخاب مدیران هوشمند تبدیل شود.

انتخاب صحیح استراتژی قیمت گذاری کمک می‌کند تا بازگشت سرمایه سریع‌تر رخ دهد. برای مثال انتخاب استراتژی هزینه تبلیغات در گوگل به ازای اکشن، یکی از موثرترین روش‌های قیمت گذاری است که در وهله اول هزینه زیادی روی دستتان می‌گذارد. در نهایت به خرید محصول و یا استفاده از خدمات معطوف شده و هزینه های ایجاد شده را جبران می‌کند.

امکان تنظیم زمان پخش تبلیغات

گوگل ادز این امکان را به وجود آورده که عموم مدیران بتوانند در بازه‌های زمانی مختلف تبلیغات خود را آغاز و در شرایط خاص آن را متوقف کنند. همچنین این اجازه را می‌دهد که پخش تبلیغات خود را در برخی روزها، ساعات و ماه ها متوقف کنید. این یعنی زمان‌بندی پخش تبلیغات به عهده شما خواهد بود.

به خاطر داشته باشید، بسیاری از مدیران موفق معتقد هستند که پخش تبلیغات و سپس متوقف کردن آن به بهبود وضعیت سئو سایت کمک شایانی می‌کند. چرا که در مدت پخش تبلیغات برند شما در ذهن مخاطب تثبیت می‌شود. زمانی که تبلیغات متوقف می‌گردد، نام تجاری شما به طور دستی مورد جستجو قرار می‌گیرد. انجام این کار سئو سایت را در وضعیت بهتری قرار می‌دهد.

افزایش ترافیک وب سایت برای مشاغل کوچک و جدید

مشاغل کوچک جزو مشاغلی هستند که باید گام‌های بسیاری را به جهت ارتقای خود انجام دهند. در واقع گوگل ادز یکی از راهکارهایی است که کمک شایانی به این دسته از مشاغل می‌کند. به همین دلیل یکی از مزایای گوگل ادز، افزایش ترافیک وب سایت برای مشاغل کوچک و جدید می‌باشد. این عوامل موثر شامل مواردی همچون افزایش آگاهی از بند، نرخ تبدیل بالاتر، اندازه‌گیری نتایج، تجزیه و تحلیل هستند. به همین دلیل تکیه‌گاه مناسب برای مشاغل کوچک کمک از گوگل ادز می‌باشد.

انعطاف پذیری بالای گوگل ادز

انعطاف پذیری حرف اول را در گوگل ادز می‌زند. حال دلیل استفاده از کلمه انعطاف پذیر در این است که گوگل ادز به راحتی می‌تواند کمپین‌های تبلیغاتی را شخصی سازی کند. در واقع با کمک این پلتفرم قادر خواهید بود تا نمونه‌های همچون قابلیت دسته بندی مخاطب، بهره‌بردن از شبکه نمایشی، حساس کردن کمپین به کلید واژه و استفاده از اکستنشن‌های تبلیغاتی را انجام دهید.

هدف‌گیری مجدد

بهترین تیلیغات گوگل ادزر با بهین آوا

هدف‌گیری مجدد مشتری بالقوه در تبلیغات آنلاین بسیار حائز اهمیت است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که مشتری به محصول یا خدمات مورد نظر شما علاقه نشان داده باشد، ولی از سایت شما خارج شده باشد. در این حال فرد با قرار دادن شانس مجدد این امکان را به اشخاص می‌دهد تا شانس مجدد خود را به جهت انتخاب سایت مورد نظر انتخاب داشته‌باشد.

گوگل ادز به شما کمک می‌کند تا به ‌راحتی چنین افرادی را دوباره هدف بگیرید و تبلیغ خود را در محل‌های دیگری به آن‌ها نشان دهید. به طور مثال، شما می‌توانید آن دسته از افرادی را هدف بگیرید که سبد خرید خود را به هر دلیلی قبل از پرداخت رها کرده‌اند. شما حتی می‌توانید مخاطبی را دوباره هدف بگیرید که از صفحه‌ محصولی خاص در سایت شما دیدن کرده است.

ایجاد استراتژی‌های کمپین براساس جمعیت کاربران

یکی از جدیدترین مزایای گوگل ادز به خصوص برای کمپین سرچ، داده‌هایی در مورد کاربران همانند سن، جنسیت، وضعیت تاهل و غیره است. حالتی را در نظر بگیرید که شما طراح داخلی هستید و به دنبال مشتریانی هستید که دارای خانه هستند و یا به دنبال ساختن خانه می‌باشند.

شما شروع به گوگل ادز کرده‌اید و مشاهده می‌کنید که نرخ تبدیلتان زیاد نیست. شما تصمیم می‌گیرید به جمعیت مخاطبین خودتان نگاهی بیندازید و در می‌یابید ۳۰ درصد از ترافیک از گروه سنی ۱۸ تا ۲۴ سال ناشی می‌شود، که جز گروه سنی مخاطبین شما نیست. تصمیم می‌گیرید این گروه سنی را از این قاعده مستثنا کنید و آزمایشتان را ادامه دهید. در انتهای آزمایش مشاهده می‌کنید نرخ تبدیل آزمایش شما نسبت به نرخ تبدیل اولیه بهتر است.

دیده شدن در صفحه اول گوگل

برای افزایش ترافیک وب سایت، دیده شدن در صفحه اول نتایج گوگل، بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش‌ها دارد. از آن‌جایی که این موضوع، مزیت مهمی برای کسب و کارها ایجاد می‌کند، رقابت برای آن به شدت بالا می‌رود. کسب رتبه در گوگل نیازمند تلاش و هزینه زیاد و طی شدن فرایندی نسبتا طولانی می‌باشد. با استفاده از مزایای گوگل ادز رسیدن به این هدف بسیار سرعت می‌گیرد. در واقع از لحظه‌ای که تبلیغ شما در گوگل ادز تایید شود؛ شانس این را دارید (در صورت بالا بودن امتیاز کیفی تبلیغ)؛ در صفحه اول گوگل دیده شوید.

گزینه‌های متفاوت تبلیغات

یکی دیگر از بارزترین مزایای گوگل ادز این است که شما می‌توانید از طریق پلتفرم‌های مختلف، تبلیغات خود را نمایش داده و به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید. گوگل همکاری وسیعی با پلتفرم‌های گوناگون مثل یوتیوب دارد که می‌توانید از آن‌ها برای دستیابی سریع‌تر به مشتریان هدفمندتر خود استفاده نمایید و بطور مثال می‌توانید از تبلیغات نمایشی و یا تبلیغات مربوط به اپلیکیشن بسته به نیاز کسب و کارتان استفاده کنید.

نمایش تبلیغات بر اساس کلید واژه

نمایش آگهی بر اساس کلید واژه مرتبط با خدمات شما منجر به دیده شدن آگهی توسط مشتریان بالقوه شما می‌شود. دیده شدن توسط مشتری بالقوه شرایط افزایش ترافیک وب سایت را هموار می‌سازد و مشتری ترغیب جهت ورود به وب سایت می‌شود. مثلا فرض کنید شما یک کتاب فروشی آنلاین دارید و کسی در گوگل عبارت “خرید اینترنتی کتاب” را جستجو می‌کند و تبلیغات سایت شما قابل مشاهده است.

خوب در چنین حالتی می‌بینیم که تبلیغات گوگل سایت شما به صورت هدفمند برای مخاطب بالقوه نمایش داده می‌شود. در نتیجه نمایش تبلیغات بر اساس کلید واژه از مهم‌ترین مزایای گوگل ادز به شمار می‌آید.

ریمارکتینگ

ریمارکتینگ یا همان بازاریابی مجدد، یعنی شما با هدف بازاریابی به سراغ مشتریانی بروید که قبلا از وب سایت شما بازدید کرده‌اند و یا از کالا یا خدمات شما استفاده کرده‌اند. این کار به این دلیل انجام می‌شود که افرادی که از قبل برند شما را می‌شناسند، تصمیم گیری راحت تری نسبت به خرید مجدد کالای داشته‌باشند. گوگل ادز نیز این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید با مشتریانی که قبلا از وب سایت شما بازدید کرده اند، ارتباط برقرار کرده و تبلیغ خود را به آن ها نمایش دهید.

این کار روند ایجاد اعتماد را در بسیاری از موارد کوتاه‌تر می‌کند. البته که این موضوع کاملا به تجربه قبلی کاربر از بازدید یا خرید از وب سایت شما دارد. اگر قبلا مشکلی در خرید کاربر پیش آمده باشد، این تجربه می‌تواند تاثیر منفی در دیدگاه کنونی او نسبت به برند یا محصولات و خدمات شما داشته باشد.
کمپین‌های ریمارکتینگ، در اکثر موارد و در صورتی که شرایط بالا ایجاد نشده باشند، می‌تواند برای بازاریابی و ایجاد کمپین‌های فروش بسیار مناسب باشد. در این انواع کمپین‌ها شما می‌توانید، هر کاربر را با توجه به مسیری که در طیف بازاریابی شما طی می‌کند، مورد هدف قرار داده و پیشنهادی شخصی سازی شده و مخصوص را به او ارائه کنید.

این نوع شخصی سازی تبلیغات برای ریمارکتینگ، می‌تواند کلید موفقیت شما در کمپین باشد. علاوه بر مزایایی که برای ریمارکتینگ گفته شد، یکی دیگر از مواردی که اهمیت ریمارکتینگ را بیشتر می‌کند، یادآوری برند شما به کاربران و مشتریان سابق است. یادآوری برند، می‌تواند تاثیر ذهنی بسیار مثبتی را در ذهن مخاطب، نسبت به برند شما ایجاد کند و به کاربر نشان دهد که برند شما بصورت فعال در بازار حضور داشته و همچنان در حال خدمت رسانی به مشتریان است.

نمایش رایگان تبلیغات شما در گوگل

از دیگر مزایای گوگل ادز می‌توان به نمایش رایگان تبلیغات اشاره کرد. نمایش وب سایت و تبلیغات شما در گوگل کاملا رایگان است و گوگل هزینه‌ای بابت نمایش سایت از شما دریافت نمی‌کند. فقط و فقط به ازای کلیک کاربران بر روی سایت شما از بودجه تبلیغات شما هزینه کسر می‌گردد. بنابراین اگر وب سایت شما در طول روز هزار بار هم در صفحه اول نمایش داشته باشد اما کاربری بر روی آن کلیک نکند از شما هزینه ای کسر نمی‌شود.

با این حال اگر وب سایت شما مثلا 20 بار نمایش داشته و هر 20 بار کاربران بر روی سایت کلیک کرده باشند، از بودجه تبلیغات شما هزینه ای معادل 20 کلیک کسر می‌شود. هزینه هر کلیک می‌تواند از چند صد تومان تا چند هزار تومان متفاوت باشد.

افزایش بازدید مخاطبین با کلمات کلیدی سازگار

زمانیکه حرف از ادز می‌شود تبلیغ‌کنندگان معمولاً کلمه کلیدی‌ مناسب خرید یا کلمه کلیدی دقیقی را انتخاب می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند تبلیغ با کلمات کلیدی مرتبط انجام می‌پذیرد. با وجود این ویژگی در ادوردز شما می‌توانید به طور هوشمندانه از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. باید برای کلمات کلیدی مناسب کمپین به وجود آورده و مخاطبین خود را برای آن کمپین انتخاب کنید.

بدین صورت شما زمینه سرچ خود را برای کاربرانی که از وب‌سایت شما دیدن کردند گسترش داده‌اید و اعتماد دارید که سرچ آن‌ها حول محصول شماست. این به شما کمک می‌کند که گزینه‌های سرچ خود را برای بازدید مجدد مخاطب گسترش دهید.

تبلیغات گوگل ادز روی دامنه ir

همانطور که می‌دانید پسوند دامنه در کشور ایران با دو حرف ir نمایش داده می‌شود. به دلیل تحریم‌ها، تبلیغات برای دامنه ir تحت تاثیر قرار می‌گیرد و می‌بایست با انجام برخی از ترفندها تبلیغات را در گوگل به نمایش گذاشت. با این حال امروزه مجددا امکان ثبت تبلیغات با دامنه ir در گوگل ادز فراهم شده‌است. در این حوزه می‌توان تبلیغات را با نیازهای خاص خود تنظیم نمود.

به این طریق که در تبلیغات گوگلی بر روی دامنه ir، می‌توان تبلیغات را فقط به افرادی نمایش داد که دقیقا کلمه کلیدی مد‌نظر ما را جست‌و‌جو کرده‌اند و یا مخاطبان خود را بر حسب مکان، زمان، روز، زبان، مرورگر یا نوع دستگاه و سایر موارد فیلتر کرد.

بهترین خدمات گوگل ادز با کمک بهین آوا

با تمام این تفاسیر سوالی که برای برخی از افراد در این حوزه رخ می‌دهد این است که بهترین خدمات گوگل ادز را چه سایتی انجام می‌دهد؟ پیشنهاد ما به شما کمک از بهین آوا می‌باشد.

چرا که این مجموعه توانسته از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرد. بهین آوا یک کانون تبلیغاتی با تمرکز بر بازاریابی در فضای دیجیتال بوده و با حضور فعالانه در اکوسیستم دیجیتال ایران توانسته طیف گسترده ای از خدمات را به عنوان یک شبکه تبلیغاتی (AdNetwork) به کسب‌وکارهای کشور ارائه نماید. این مجموعه، با توجه به سابقه درخشان مدیران و کارشناسان خود، تمامی خدمات حوزه بازاریابی دیجیتال را مبتنی بر آخرین فناوری‌های روز دنیا و متناسب با نیاز مشتریان خود پوشش می‌دهد.

با توجه به تمامی ویژگی‌ها و مواردی که برای اجرای تبلیغات ادز و مزایای گوگل ادز با بیشترین بازدهی باید در نظر گرفت، ما در بهین آوا اعتقاد داریم که تجربه مشتری به عنوان یکی از ارکان اصلی موفقیت تبلیغاتی محسوب می‌شود.

با ارائه مشاوره حرفه‌ای، ساخت ویدئوهای جذاب و اثرگذار، تارگتینگ دقیق و مدیریت بازدهی مداوم، ما به همراه شما در هر مرحله از کمپین تبلیغاتی هستیم. از تحلیل دقیق مخاطبان گرفته تا بهینه‌سازی بودجه، ما از بهترین روش‌ها و ابزارهای تبلیغاتی بهره می‌بریم تا تضمین کنیم که تبلیغات شما به نحو احسن ممکن در ادز به نمایش گذاشته شده و باعث دستیابی به اهداف مورد انتظار شما گردد. از تفکر استراتژیک تا اجرای عالی، ما به شما کمک می‌کنیم تا در دنیای پویا و رقابتی تبلیغات دیجیتال، بازدهی بیشتری برای تبلیغات و خدمات گوگل ادز خود تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *