طراحی سایت عمرانی

طراحی سایت عمرانی

طراحی سایت عمرانی

آیا می دانستید 76 درصد از افراد قبل از بهره مندی از خدمات یک کسب و کار، ایتدا به حضور انلاین آن کسب و کار نگاه می کنند؟ شرکت های ساختمانی و عمرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در واقع، از آنجایی که بهره مندی  از خدمات یک شرکت ساختمانی یک کار بزرگ و پرهزینه است، مردم احتمالاً در مورد تحقیقات آنلاین خود در رابطه با آن شرکت عمرانی، دقیق تر هستند. به همین دلیل است که امروزه طراحی سایت عمرانی، طراحی سایت شرکت ساختمانی و طراحی سایت شرکت پیمانکاری بسیار مهم و جدی است.

طراحی سایت عمرانی به روش درست و عالی، می تواند اولین قدم برای ایجاد و یا بهبود کسب و کار شما باشد. به همین منظور، در ادامه این بخش، به بررسی چند نکته مهم در مورد طراحی وب سایت برای یک شرکت ساختمانی و عمرانی پرداخته ایم.

طراحی سایت شرکت عمرانی | طراحی سایت شرکت ساختمانی

اگر می خواهید در دنیای پیشرفته امروزی که همه چیز در فضای انلاین معرفی می شود، شناخته شده و معروف شوید، حتما یرای طراحی سایت شرکت پیمانکاری یا طراحی سایت عمرانی کاملاً جدید که استفاده از آن آسان بوده و مد روز است بودجه مناسبی در نظر بگیرید.

با استفاده از نکاتی که در ادامه توضیح داده ایم، می توانید طراحی سایت شرکت عمرانی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید:

یک الگوی طراحی ساده را انتخاب کنید

در طراحی سایت عمرانی، همه چیز بر روی تجربه کاربردی عالی تمرکز دارد. یک وب سایت شرکت ساختمانی خوب بهتر است که ساده، کارآمد، سازماندهی شده بوده و به راحتی قابل پیمایش باشد. بنابراین توصیه می شود که در هر مرحله از طراحی سایت عمرانی، حرفه ای و واضح فکر کنید و اگر طرح تک رنگ و فونت های بزرگ و واضح را در طراحی سایت ساختمانی مورد استفاده قرار دهید، مطمئن باشید که بهترین انتخاب را داشته اید.

در واقع، شما می خواهید مشتریان شما در نگاه اول بدانند که شما یک شرکت ساختمانی هستید که پروژه های حرفه ای را با بودجه مناسب و به موقع تحویل می دهید. یک طراحی ساده وب سایت، شخصیت تمیز و با اعتماد به نفس مورد نظر شما را منتقل می کند و به مشتریان بالقوه شما کمک می کند تا دقیقاً اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.

وب سایت خود را کاربر محور طرحی کنید

هنگامی که یک بازدیدکننده در وب سایت شرکت ساختمانی شما قرار می گیرد، باید هدف شما این باشد که آنها را در آنجا نگه دارید. هر چه بازدید کنندگان از سایت، مدت بیشتری در سایت شما بمانند، محتوا را مطالعه کند، خدمات و پروژه های قبلی شما را بررسی کند، احتمال اینکه به مشتری تبدیل شوند، بیشتر خواهد بود. بنابراین هنگام طراحی سایت عمرانی حتما به این موضوع دقت کنید و سعی کنید یک وب سایت کاربر محور که برای بازدیدکنندگان جذاب است را طراحی کنید.

در واقع، باید به این فکر کنید که مشتریان هنگام بازدید از سایت شما چه اطلاعاتی را می خواهند و سپس اطمینان حاصل کنید که یافتن این اطلاعات برای آنها آسان است. به احتمال زیاد، مشتریان می خواهند بدانند که:

  • تاریخچه شرکت شما چیست و در کجا فعالیت دارید
  • چه نوع پروژه های ساختمانی را انجام می دهید
  • پروژه های عمرانی گذشته شما چگونه انجام شده اند
  • راه های ارتباطی مشتریان با شرکت ساختمانی و عمرانی شما چگونه است

یک سایت عمرانی سریع و پاسخگو داشته باشید

اگر سایت شرکت ساختمانی شما به سرعت بارگیری نمی شود و بازدیدکنندگان را به هیچکدام از پلتفرم های شبکه اجتماعی ارجاع نمی دهد، در حال از دست دادن مشتریان خود هستید. زیرا هر فردی که در اینترنت جستجو می کند، اگر  متوجه شود که یک سایت تنها در 3 ثانیه بارگیری نمی شود، آن را رها می کند. همچنین اگر سایت شما سازگاری مناسبی با اندازه های مختلف نمایشگرهای تلفن همراه یا تبلت را نداشته باشد، باید به فکر یک طراحی جدید برای وب سایت شرکت ساختمانی خود باشید.

زیرا با وجود این مشکلات، نه تنها در حفظ بازدیدکنندگان در سایت خود با مشکل مواجه خواهید شد، بلکه احتمالاً با مشکلاتی در رتبه بندی بالا در نتایج جستجوی گوگل نیز مواجه می شوید.

با تست کردن سایت در تلفن یا تبلت خود متوجه خواهید شد که آیا سایت شما واکنش گرا است یا خیر. بررسی کنید که سایت چگونه به نظر می رسد؟ اگر خواندن، پیمایش یا دیدن تصاویر سخت است، باید تغییراتی در ان ایجاد کنید.

سایت خود را از نظر بصری غنی کنید

مردم می خواهند ببینند که شرکت شما چه کاری می تواند انجام دهد. بنابراین مطمئن شوید که آنها را با تصاویر گالری با کیفیت بالا، از کار خود شگفت زده کنید. تصاویر موجود در سایت شرکت عمرانی، علاوه بر موثرتر و قانع ‌کننده‌ تر بودن نسبت به فهرست نوشته ‌شده خدمات، به متمایز کردن شرکت ساختمانی شما به عنوان یک برند منحصر به ‌فرد نیز کمک می ‌کنند.

همه چیز را دوبار بررسی کنید

بهترین وب سایت های شرکت های ساختمانی حرفه ای، خوش نوشته و عاری از اشتباهات املایی و گرامری هستند، بنابراین حتماً قبل از انتشار، همه مطالب خود را دوباره بررسی کنید.

در نظر گرفتن بخشی برای توصیفات و نظر مشتریان

ساخت و ساز و فعالیت های عمرانی به گونه ای هستند که در آن، اعتماد مصرف کننده بسیار مهم است. به همین دلیل، گنجاندن بخشی برای درج کردن نظرات و توصیفات مشتری در صفحه اصلی سایت شرکت عمرانی بسیار مهم است.

حوزه فعالیت خود را مشخص کنید

شاید شما روی بازسازی خانه های قدیمی کار می کنید یا در طراحی و ساخت ساختمان های فوق مدرن فعال هستید. در هنگام طراحی سایت عمرانی حتما این موضوع را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که حوزه فعالیت خود را در طراحی وب خود بگنجانید تا به جذب مشتریان واجد شرایط بیشتری کمک شود.

از اعداد به نفع خود استفاده کنید

در صورت امکان، آمار و اعداد ثابت را به وب سایت عمراتی خود اضافه کنید. به عنوان مثال می توانید در صفحه اصلی سایت بیان کنید که “X٪ از مشتریان ما راضی هستند” یا “پروژه هایی که دریافت می شوند در X روز تکمیل می شوند.”

اطلاعات مجوز و بیمه شرکت ساختمانی را در سایت نمایش دهید

در هنگام طراحی سایت عمرانی، حتما اطلاعات دقیق در مورد مجوزها و بیمه خود در یک مکان برجسته که در معرض دید باشد، قرار دهید. با این کار، حرفه ای بودن خود را تقویت خواهید کرد.

هرگز از پیشرفت و بهبود سایت دست نکشید

برای هر شرکتی، از جمله شرکت های ساختمانی، به راحتی می توان وب سایت خود را به عنوان یک کار بزرگ که شامل طراحی، توسعه و راه اندازی می شود، در نظر گرفت. حقیقت این است که این وب سایت باید نماینده زنده شرکت ساختمانی شما باشد که دائماً در حال تغییر و بهبود است. بنابراین همیشه برای پیشرفت و بهبود سایت خود وقت بگذارید و ان را مثل روز اول که طراحی شده است، رها نکنید. زیرا اینترنت دائما در حال تغییر است. طراحی وب سایت فوق العاده ای که در سال 2020 انجام شده، احتمالاً در سال 2021 چندان هیجان انگیز نخواهد بود.

حرف آخر

هنگامی که صحبت از طراحی سایت عمرانی و ساختمانی می شود، برجسته بودن بسیار مهم است. امروزه هزاران شرکت ساختمانی در حال تجارت هستند و بهترین راه برای اینکه تجارت و کسب و کار شما در صدر لیست قرار بگیرید، ایجاد یک وب سایت زیبا و با کیفیت است که مشتریان شما بتوانند به راحتی با آن تعامل داشته باشند، نمونه کارها را ببینید و نظر مشتریان قبلی را بخوانند و با خیال راحت به مجموعه شما اعتماد کنند.

ما در بهین آوا انواع خدمات مناسب برای کسب و کار شما را پیشنهاد میکنیم که شامل طراحی سایت، طراحی گرافیک، خدمات سئو، خدمات گوگل ادز، طراحی کاتالوگ دیجیتال و حتی خدمات اینستاگرام و ادمینی سایت و … است.

بعضی از انواع طراحی سایت که ممکنه برای ایده های شما مناسب باشه:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *