معیارهایی که باید از یک شرکت دیجیتال مارکتینگ انتظار داشته باشیم

شرکت دیجیتال مارکتینگ

آیا شما هم در گیر و دار سپردن مسئولیت طراحی سایت به یه شرکت دیجیتال مارکتینگ هستید؟ آیا شماهم برای تبلیغات و برندینگ کسب و کارتون نیاز به افراد متخصص دارید؟ 

اگر پاسختون به این سوالات مثبت باشه، دقیقا در جای درستی قرار دارید! توی این مقاله قراره هر چیزی که مربوط به عملکرد شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب میشه بررسی کنیم. چون انتظارات ما از شرکت دیجیتال مارکتینگ طوریه که لازمه با جزییات دقیقی همه چیز مورد بررسی قرار بگیره. اینطوری میشه با آگاهی کافی و اطمینان از عملکرد متخصصین این حوزه، مسئولیتو بهشون بسپارید.

توی این مقاله قراره هر چیزی که از شرکت دیجیتال مارکتینگ انتظار داریدو بررسی کنیم تا معیارهای درستیو برای انتظار داشتن از شرکت‌های متخصص ارزیابی کنیم. پس همراه ما باشید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

معیارهای اصلی یک شرکت دیجیتال مارکتینگ مثل بهین آوا

شرکت بهین آوا یکی از حرفه‌ای‌ترین‌های حوزه دیجیتال مارکتینگه! به خاطر همین باید حتما معیارهایی که برای بررسی عملکرد یه شرکت دیجیتال مارکتینگ نیاز داریدو بررسی کنید. اینجا قراره معیارهای مهمیو بررسی کنیم که موقع ارزیابی عملکرد تیم دیجیتال مارکتینگ بهش نیاز دارید. با توجه به این معیارها، خیلی راحت میشه شرکت دیجیتال مارکتینگ مناسبیو انتخاب کنید.  پس همراهمون باشید تا این مواردو ارزیابی کنیم.

1. حضور افراد متخصص در طراحی سایت

یکی از مهم ترین نکته هایی که برای انتخاب تیم دیجیتال مارکتینگ باید بررسی کنید، وجود تیم متخصص توی شرکته! در واقع برای طراحی سایت باید خط تولید وجود داشته باشه؛ افرادی که توی زمینه‌های خاصی تخصص داشته باشن تا بشه با خیال راحت مسئولیت طراحی سایتو بهشون سپرد. توی این مدل ارائه خدمات متخصصین همگی تلاش می‌کنند تا خدماتی عالی ارائه بشه. به همین دلیل هر مرحله بر اساس ویژگی‌هایی باید درنظر گرفته بشه، اقداماتی انجام میشه. هر تیم شامل سه گروه متخصصیه که توی زمینه هایی مثل گرافیک وب سایت، فنی وب سایت و بخش محتوایی سایت فعالیت می‌کنن.

2. تجربه و تخصص تیم‌های طراحی سایت

شاید جالب باشه که بدونید یکی دیگه از معیارهایی که تعیین میکنه یه شرکت متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ برای طراحی سایت شما حرفه‌ایه یا نه، حضور افراد متخصصیه که توی شرکت حضور دارن. شما باید مطمئن باشید که این افراد تخصص کافی در زمینه طراحی سایت دارن و از جدیدترین پروتکل‌های طراحی سایت مطلع هستن. اینطوری با خیال آسوده میشه مسئولیت طراحی سایتو بهشون سپرد تا نتیجه عالی از او ببینید.

3. بررسی پروژه‌های قبلی تیم دیجیتال مارکتینگ

یکی از راه‌هایی که میتونین به عنوان معیار بررسی وضعیت شرکت دیجیتال مارکتینگ ازش استفاده کنین، وضعیت پروژه هاییه که توسط تیم مدنظرتون طراحی و مدیریت شده. کیفیت سایت‌های طراحی شده، امکاناتشون و رضایت مشتریا از تمام خدمات دریافت شده، میتونه شاخص خیلی خوبی باشه که بتونین باهاش تیم متخصصیو انتخاب کنید. شاید جالب باشه که بدونید رزومه یه تیم دیجیتال مارکتینگ دقیقا وابسته به همین جزییاته! شما میتونین با خیال راحت تمام این جزییاتو بررسی کنید تا خیلی راحت شرایط برای انتخاب هوشندانه‌تون فراهم بشه.

 

4. استراتژی‌های متنوع و خدمات گوناگون

شرکتایی که خدمات تک بعدی ارائه می‌کنن چندان مورد اعتماد نیستند! تیم دیجیتال مارکتینگ باید حتما خدمات متنوعی داشته باشه و استراتژی‌های متنوعی ارائه کنه. خلاقیتی که توی ارائه این خدمات وجود داره، بهتون کمک می‌کنه تا بتونین با خیال آسوده مسئولیت صفر تا صد نیازهایی که برای سایت و دیجیتال مارکتینگ احساس می‌کنید، از شرکت مدنظر درخواست کنید. استراتژی های متنوع به شدت میتونه کسب و کارتونو متحول کنه و روند رشد و پیشرفتتونو فراهم کنه.

5. توانمندی در تحلیل داده های مربوط به کسب و کار دیجیتال

یکی از پارامترایی که به شما میگه شرکت دیجیتال مارکتینگ مدنظرتون توانایی زیادی توی ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ داره، بررسی توانایی تحلیل داده‌ها است. متخصصین این شرکتا باید بتونن داده‌های مربتط با مشتریارو بررسی کنند و میزان بازدید سایت و آمارهای مرتبط با اونو بررسی کنند! اینطوری میشه با خیال راحت از نتیجه تجزیه و تحلیل متخصصین این حوزه توی شرکتای مرتبط اطمینان حاصل کرد.

پس اگر شما هم دغدغه رشد و پیشرفت وب سایتتونو دارید، حتما شرکتیو انتخاب کنید که میتونه در تحلیل داده ها قوی عمل کنه. بهین آوا با تخصصی که توی این حوزه داره، بهتون کمک می‌کنه تا سایتتونو با توجه به داده ها هوشمندانه مدیریت کنید.

6. خدمات پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ

شاید براتون جالب باشه که بدونین خدمات پشتیبانی دیجیتال مارکتینگی که توی بهین آوا ارائه میشه، خیلی خیلی حرفه‌ایه! به خاطر همین میتونین با خیال راحت هر زمانی که به مشکل خوردید، با کارشناس مربوط به خودتون تماس بگیرید و روند حل مشکلو دنبال کنید. متخصصین بهین آوا تمام تلاششونو میکنن تا خدمات پشتیبانی خیلی خوب و حرفه‌ای ارائه بشه. ارتباط فعالی که متخصصین دیجیتال مارکتینگ با مشتریا برقرار می‌کنند، اصلی ترین سرمایه تیمیه! چون اینطوری میشه با خیال راحت مسئولیت صفر تا صد دیجیتال مارکتینگو توی هر حوزه ای به این تیم سپرد.

7. تجزیه و تحلیل پرسونای مخاطب

یه شرکت دیجیتال مارکتینگ، خیلی حرفه‌ای عمل میکنه. تجزیه و تحلیل پرسونای مخاطبای کسب و کار شما، خیلی مهمه! اینطوری میشه فهمید دقیقا چه طیف افرادی مخاطب شما هستند؛ چه انتظاراتی دارن، چه نیازی دارن و دقیقا چطوری میشه بهشون سرویس حرفه ای‌تریو ارائه کرد. وقتی شرکت دیجیتال مارکتینگی مثل بهین آوا برای شما این بخش ماجرارو بررسی کنه، میشه خیلی راحت با استراتژی حرفه ای، هر چیزی که مشتری نیاز داره توی خدمات سایت پیش بینی کرد و تبلیغاتو براساس همین نیاز ارائه کرد.

8. اخلاق حرفه ای

اگر قصدتون بررسی معیارهایی باشه که از طریقش میشه فهمید کدوم شرکت دیجیتال مارکتینگ خدمات بهتری ارائه می‌کنه، باید اخلاق حرفه‌ایو مدنظر داشته باشین. اینطوری میشه فهمید که دقیقا چه چیزی توی این ماجرا وجود داره و عملکرد شرکت توی ارائه خدمات، تعهد به وظایف و … چطوریه. پس بدونید که شرکت دیجیتال مارکتینگ باید تعهد به اخلاق حرفه‌ای داشته باشه و شما قبل از اینکه مسئولیت اینکارو بهشون بسپارید، باید از این موضوع مطمئن باشید. معمولا نظر و کامنتایی که براشون ثبت شده، نشون دهنده مقدار پایبندی به اخلاق حرفه ایه.

9. شفاف سازی گزارشات

اصلی ترین چیزی که توی دیجیتال مارکتینگ مورد توجه هست، شفاف سازی گزارشاتیه که باید از طرف شرکت دیجیتال مارکتینگ ارائه بشه. اینطوری شما بازخورد تصمیماتتون و نحوه تبلیغاتو متوجه میشین. این شفاف سازی توی شرکت دیجیتال مارکتینگ بهین آوا با ارائه گزارشای منظم ارائه میشه. اینطوری میشه فهمید که دقیقا چه بازخوردی از صرف هزینه توی این زمینه ها و تبلیغات کسب کردین.

جالبه به این نکته هم اشاره کنیم که شفاف سازی گزارشات بهین آوا توی پروژه طراحی سایتم میتونه کمک کننده باشه. اینطوری شما میتونین با خیال راحت از روند اجرای پروژه از صفر تا صد مطلع بشین.

10. عقد قرارداد اصولی

شاید جالب باشه که بدونید عقد قرارداد اصولی یکی از مشخصه های مهمیه که باید توی شرکت دیجیتال مارکتینگ وجود داشته باشه! تمام قرارداها و توافقا باید مکتوب باشه. اینطوری هم شرکت دیجیتال مارکتینگ به شما متعهده، هم شما به تعهدات مالیتون عمل می کنین. با این توضیحات کافیه از تیم بهین آوا کمک بگیرید تا برای یه تجربه عالی آماده بشین.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

هرکدوم از شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ، خدمات مشخصیو ارائه می‌کنن! جالبه بدونید که خدمات دیجیتال مارکتینگی که در بهین آوا ارائه می‌شه، کاملا متفاوته و از اصول استاندارد برخورداره! به همین دلیل میتونین با خیال راحت ازش استفاده کنید.

 

1. خدمات پشتیبانی و ادمینی وب سایت

یکی از خدماتی که توسط شرکت های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شه، خدمات پشتیبانی و ادمینیه وب سایته! به همین دلیل میتونین هوشمندانه از این خدمات استفاده کنید. سایت های ورد پرسی قابلیت های خیلی زیادی دارن! به همین دلیل میشه با خیال آسوده از این سیستم استفاده کنید و لذت ببرید. گستردگی سایت های وردپرسی، به شکلیه که باید یه فرد متخصص تو این زمینه وجود داشته باشه.

این فرد متخصص از تیم بهین آوا به شما کمک میکنه که مدیریت صفر تا صد وب سایتو به عهده بگیره. اینطوری میتونین با خیال راحت هر چیزی که برای مدیریت سایت نیاز داریدو از بهین آوا دریافت کنید. خدمات ادمینی سایت خیلی حرفه‌ای شرایطو برای شما فراهم می‌کنه تا بتونین با خیال راحت از تمام امکانات سایت استفاده کنید و اونو برای بهبود کسب و کارتون آماده کنید.

2. تبلیغات حرفه‌ای

در هر کسب و کاری که داشته باشید، باید حتما تبلیغاتو جدی بگیرید. تبلیغات سایت خیلی راحت میتونه همه چیزو برای شما فراهم کنه تا سایتتونو گسترش بدید. تبلیغات از طریق شرکت دیجیتال مارکتینگ انجام میشه. اینطوری میشه خیلی راحت برای کسب و کارتون برنامه ریزی کنید. تبلیغات از طریق متخصصین دیجیتال مارکتینگ به شما اجازه میده تا سکوی پرتابی برای کسب و کارتون ایجاد کنید و با خیال راحت همه چیزو توسعه بدید. اینطوری کسب و کارتون بیشتر دیده میشه.

یکی از موارد تبلیغات دیجیتال مارکتینگ میتونه خدمات گوگل ادز باشه که بهین آوا هم ارائه میده.

شرکت دیجیتال مارکتینگ

چرا سپردن طراحی سایت به شرکت دیجیتال مارکتینگ منافع زیادی دارد؟

سپردن طراحی سایت به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ منافع زیادی برای کسب و کارتون میتونه داشته باشه. چون این شرکت‌ها متخصص تو این زمینه هستن و خیلی هوشمندانه میتونن با شناخت بازار کار شما، همه چیزو مدیریت کنند.

1. تخصص در دیجیتال مارکتینگ

شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ تخصص خیلی خوبی تو این زمینه دارن و میتونن کسب و کارتونو توسعه بدن. تخصص در دیجیتال مارکتینگ اصلی‌ترین مزیتیه که با این شرکتا تجربه می‌کنین. جالبه بدونین که دیجیتال مارکتینگ شرایطیو براتون فراهم می‌کنه تا با استراتژی های مشخصی، برای کسب و کارتون روش توسعه در پیش بگیرید. اینطوری میشه با خیال آسوده برای کسب و کارتون برنامه ریزی کنید. شرکت های دیجیتال مارکتینگ، هر چیزیو آماده می‌کنند و با آگاهی کامل بهتون امکان میدن تا برای توسعه کسب و کارتون از روشای جدید استفاده کنید.

 

2. به روز بودن در زمینه استراتژی کسب و کار

شرکت های دیجیتال مارکتینگ، عملکرد به روزی دارن! به همین دلیل میشه از به روز بودن امکانات و خدماتشون آگاه بشین. بهین آوا با دارا بودن پرسنل متخصص، بهتون اجازه میده تا بدون دردسر و نگرانی، از به روزترین امکانات واستراتژی های مطرح برای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. اینطوری میشه همه چیزو گسترش بدید و کسب و کارتونو به سطح بهتری برسونید. به روز بودن استراتژی ها میتونه سکوی پرتابی برای کسب و کارتون بشه. درک جدیدترین تغییراتی که توی الگوریتم‌های گوگل رخ میده، بخش مهمیه که توی تیم بهین آوا کاملا بهش پرداخته میشه.

3. بهبود تجربه کاربری (UX)

شرکتای دیجیتال مارکتینگ به خاطر تخصصی که توی زمینه تجربه کاربری یا همون (UX) دارن، میتونن سایت شمارو طوری طراحی کنن که بی دردسر خدمات خوبیو تجربه کنید. تجربه کاربری بخش مهمیه که میتونه کاربرای همیشگیه وب سایت شمارو تعیین کنه. زمانی که طراحی سایت با توجه به تجربه کاربری انجام میشه، خیلی راحت میتونین بدون دردسر سایت با کیفیتی داشته باشین. اینطوری همه چیز برای این که سایت شما دسترسی خوبی به کاربرا بده و خیلی راحت بتونن از طریق سایتتون اطلاعات مورد نیازشونو پیدا کنند، فراهم میکنه.  پس اگر سایت خبری دارید یا فروشگاه اینترنتی مدنظرونه، به هر حال میشه با طراحی سایت متناسب با تجربه کاربری، نتیجه خوبی از سئو سایت ببینید.

4. پشتیبانی فنی

بهین آوا پر از متخصصینیه که توی بخش پشتیبانی فنی فعالیت می کنند. اونا خیلی خوب ایرادات سایتو میشناسن، نیازهای کاربرو شناسایی می‌کنند و برای دست پیدا کردن به بهترین نتیجه برنامه ریزی می‌کنن و کد می‌نویسن. اینطوری سایت با پشتیبانی حرفه ای میتونه هر اشکال و ایرادی که داشت، برطرف کنه.  شرکت‌های دیجیتال مارکتینگی مثل بهین آوا، هر چیزی که برای بهبود عملکرد سایت و تبلیغات تو دنیای دیجیتال مارکتینگ بهش نیاز داریدو فراهم می‌کنند.

 

5. تجربه امنیت و حریم خصوصی

شرکت‌های دیجیتال مارکتینگی که خیلی حرفه ای عمل می‌کنن، پروتکل مشخصی برای شما دارن. اینطوری میتونین بدون دردسر و نگرانی از حریم شخصی یا امنیت کاربرا، سایت با کیفیتیو تجربه کنید. جالبه بدونین که تجربه امنیت سایت خیلی ارزشمنده. چون میتونه حریم خصوصی کسب و کار شما، داده های مهم کسب و کار و کاربراتونو محافظت کنه. هر اتفاقی که امنیت سایتو به خطر بندازه، نشونه اینه که سایت شما حرفه ای طراحی نشده و شرکت دیجیتال مارکتینگ خوبی برای اینکار انتخاب نکردید. یادتون باشه آشنایی با تکنولوژی‌ها و روشای امنیتی جدید، میتونه مانع از حملات سایبری بشه و دردسرهای این مشکلاتو کم کنه.

6. توسعه و مدیریت پروژه

جالبه بدونین که خدمات دیجیتال مارکتینگی که توی شرکتای حرفه‌ای ارائه میشه، طوریه که با خیال راحت می‌تونین برای توسعه پروژه برنامه ریزی کنید. این شرکتا افراد متخصصی دارن که میتونن برای شما متناسب با نیازهاتون، وب سایتو گسترش بدن یا سبک ارائه خدمات تبلیغاتو متفاوت تر ارائه کنند. شرکتاییکه مدیریت قوی دارن و پرسنل آموزش دیده و متخصصی تو اونا حضور دارن، به راحتی همه چیزو برای رشد کسب و کارتون فراهم می‌کنن. به همین خاطر اصلا نیاز به نگرانی برای توسعه سایت و گسترشش نیست.

اگر شماهم دوست دارید برای گسترش کسب و کارتون از متخصصین در شرکت دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرید، لازمه نکاتی که اینجا بهش اشاره کردیمو خوب درک کنید! اینطوری با خیال آسوده میتونین معیارهایی که باید از یک شرکت دیجیتال مارکتینگ انتظار داشته باشیدو بررسی کنید.

پس با خیال راحت این جزییاتو بخونید و مطمئن باشید که بهین آوا همه ی این خدماتو بهتون ارائه می‌کنه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *