خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن

طراحی سایت قسطی چگونه است؟ | خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن

از زمانی که تکنولوژی در سطوح مختلف زندگی روزانه ما خودنمایی کرد، میل افراد و کسب و کارها به داشتن وب سایت بیشتر و بیشتر شد. چرا که همگی متوجه ضرورت حضور در فضای وب و ارائه خدمات نوین شدند. طراحی سایت یک گام برای رسیدن به معجزه فروش بیشتر، برندسازی موفق‌تر و تبلیغات با کم‌ترین هزینه بود. به همین دلیل رویای داشتن وب سایت منجر به اقدام جهت طراحی سایت شد.

بهین آوا با سابقه درخشان در حوزه بازاریابی دیجیتال و طراحی وب سایت، با درک این نیاز و تلاش برای فراهم کردن هرچه بهتر فضا جهت حضور وب سایت‌ها، خدماتی مطلوب به عنوان طراحی سایت قسطی را ارائه کرد. فشار اقتصادی تحریم‌ها و محدودیت‌های مختلف در کسب و کارها، امکان پرداخت هزینه طراحی سایت به صورت یکجا را مشکل می‌کند. به همین دلیل خدمات طراحی سایت قسطی به کمک مشتریان عزیز آمد تا همه چیز را تحت کنترل گیرد.اگر شما نیز تمایل دارید اطلاعاتی در این حوزه کسب کنید، تا پایان همراه ما باشید تا مزایای طراحی سایت قسطی و نحوه ارائه این خدمات را بررسی کنیم.

خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن

چرا باید وب سایت داشته باشید؟

پیش از آن که اطلاعاتی در خصوص طراحی سایت قسطی ارائه کنید، بهتر است بدانید که چرا باید سفارش طراحی سایت دهید؟ آیا بدون سایت نمی‌توان کسب و کار موفقی داشت؟ در پاسخ به این سوالات کافی است نگاهی به غول تکنولوژی کداک بکنید که در گذشته تمام سهم بازار را اشغال کرده بود! اما این روزها هیچ اسمی جز خاطرات نوستالژیک فیلم‌های عکاسی و خدمات آن دیده نمی‌شود. علت این حذف بزرگ چه بود؟ همگان نشدن با تکنولوژی روز دنیا و عدم پذیرش تغییرات ناشی از آن، موجب شد تا کسب و کارهایی به بزرگی کداک دچار تغییر شده و به مرور از صحنه رقابت حذف شوند. در این دوره و زمانه نیز شرایط به همین شکل است.

اگر کمی ریزبینانه نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بحران پاندمی کرونا صدها و هزاران کسب و کار را تعطیل کرد! فروشگاه‌های زنجیره‌ای لباس در دنیا بسته شد و بسیاری از مغازه‌ها توان پرداخت اجاره یا هزینه پرسنل را نداشتند! قرنطینه و بحران موجب شد تا هیچ‌کس علاقه‌مند به حضور در محل فروشگاه و خرید حضوری نباشد! هیچ خدماتی به صورت حضوری انجام نشود و مردم در خانه‌ها ماندند!

در چنین شرایطی به همان میزان که عده‌ای دچار شکست شدند، عده دیگری رشد کردند! شاید غیرمنطقی به نظر برسد اما افرادی که دارای وب سایت بودند، به راحتی در کنار مشتریان‌شان ماندند و خدمات غیرحضوری ارائه کردند. حتی برخی افراد خلاق کسب و کار جدیدشان را راه اندازی کردند و با طراحی سایت اقدام به فروش آنلاین نمودند. همان‌طور که در این نگاه گذرا متوجه شدید، طراحی سایت از آنچه در ذهن‌تان تصور می‌کنید مهم‌تر است. پس برای سرمایه گذاری در این بحث مهم، یاری بهین آوا ارائه خدماتی مبنی بر طراحی سایت قسطی است.

بیشتر بخوانید : کاتالوگ دیجیتال

طراحی سایت قسطی چگونه است؟

هرچند پلن‌های طراحی وب سایت در بهین آوا بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است، اما برخی کسب و کارها توان پرداخت آن را ندارند. مجموعه بهین آوا با در اختیار داشتن متخصصین طراحی وب به صورت قرارداد تمام وقت، موفق به کاهش هزینه‌های طراحی سایت شده است. اما گاهی پرداخت همین میزان هزینه نیز مشکل ساز است. به همین دلیل طراحی سایت قسطی بهترین راه‌کار برای استارت یک گام مهم اما اقتصادی است. در بهین آوا کارشناسان مطلع در این زمینه آمادگی پاسخگویی به سوالات شما را دارا هستند.به همین دلیل می‌توانید خیلی راحت با یک تماس از جزییات مطلع شوید. روند ارائه خدمات طراحی سایت قسطی به این شکل است که در ابتدای استارت طراحی سایت هزینه 60 الی 70 درصدی پلن مدنظرتان را پرداخت می‌کنید. پس از گذشت زمان، نیازسنجی، طراحی و پیاده سازی قالب وب سایت، خرید هاست و دامین و ارائه نهایی سایت، موعد پرداخت دوم فرا می‌رسد. در این زمان مابقی مبلغ باقی مانده را پرداخت می‌کنید تا وب سایت شما به مرحله اجرا برسد. این کار موجب می‌شود تا کسب و کارهای بیشتری توان استفاده از خدمات طراحی وب سایت را داشته باشند. طراحی سایت قسطی یک اقدام هوشمندانه برای برندسازی کسب و کارها و ورود آن‌ها به دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

ویژگی های فنی طراحی سایت قسطی

شاید تصور کنید که کیفیت یک سایت که با هزینه قسطی طراحی و راه اندازی می‌شود، کم‌تر از وب سایت‌های دیگر است. اما واقعیت ماجرا کاملا متفاوت است.  سطح کیفی ارائه خدمات برای وب سایت‌های اقساطی نیز، مثل سایر وب سایت‌ها است. تنها چیزی که در این سایت‌ها متفاوت است، فاز تحویل و برطرف کردن ایرادات نهایی سایت است که در ادامه به شرح ویژگی‌ های فنی طراحی سایت قسطی اشاره می‌کنیم.

1-قالب ریسپانسیو و موبایل فرندلی

اگر در حوزه سئو اطلاعات داشته باشید، حتما مطلع هستید که سئو وب سایت توسط موتورهای جستجوگر به شکلی تخصصی و هوشمندانه رصد می‌شود. موبایل فرندلی بودن سایت، یکی از مهم‌ترین پارامترهای مورد بررسی توسط موتورهای جستجوی بزرگی مانند گوگل است. زمانی که یک سایت موبایل فرندلی بودن را مدنظر قرار می‌دهد، شرایط برای رشد آن وجود دارد. از سوی دیگر، طراحی ریسپانسیو قالب یک سایت، فرصتی را فراهم می‌کند تا مخاطبین وب سایت از هر دستگاهی امکان دسترسی به آن را داشته باشند. به این ترتیب تعداد مخاطبان بیشتر و بیشتر خواهد شد. گوگل به عنوان غول جستجوگرهای این حوزه، ریسپانسیو بودن وب سایت را بررسی می‌کند و آن را به عنوان یک امتیاز مثبت در طراحی یک سایت درنظر می‌گیرد.

2-ایجاد رابط کاربری یا UI

طبق روال طراحی کلیه سایت‌ها توسط بهین آوا، یکی از اقداماتی که برای طراحی سایت قسطی انجام می‌شود، بررسی رابط کاربری است. زمانی که کاربر امکان دسترسی به تمام صفحات و بخش‌های مختلف را دارا باشد و هیچ پیچیدگی در وب سایت سد راه کاربر نباشد، می‌توان گفت که رابط کاربری نسبتا مطلوب است. در رابط کاربری یا User Interface ارتباط کاربر و چگونگی آن با سایت مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. تمام این چکش‌کاری‌ها به منظور دستیابی به یک نتیجه مطلوب و ساختار یافته است. به این ترتیب شانس بالایی برای رشد و پیشرفت سایت فراهم می‌شود. چرا که کاربران به راحتی و بدون دردسر می‌توانند در بخش‌های مختلف سایت سرک بکشند، جستجو کنند و نیازشان را برآورده سازند.

3-ایجاد تجربه کاربری یا UX

تجربه کاربری نقش کلیدی در برندسازی وب سایت دارد. بهین آوا به دلیل دارا بودن دپارتمان تخصصی بازاریابی دیجیتال، اطلاعات هوشمندانه‌ای در این زمینه دارد و تاثیر تجربه کاربری در رشد یک وب سایت را درک می‌کند. به همین دلیل همه چیز متناسب با همین گزینه طرح ریزی می‌شود. در طراحی سایت قسطی، مثل همه وب سایت‌های بهین آوا تحقیق و بررسی برای پیدا کردن پرسونای مخاطب هدف دنبال می‌شود. به این ترتیب شانس بالایی برای رشد وب سایت و برقراری ارتباط دو سویه با کاربر وجود دارد. تجربه کاربری یک اثر همیشگی و طولانی مدت در ذهن مخاطب باقی می‌گذارد که معمولا بخشی از برندسازی محسوب می‌شود. چگونگی خلق جزییات در یک وب سایت، رنگ‌ها، فونت‌ها، سایز نوشته‌ها، تایپوگرافی متن‌ها و نحوه چیدمان سایت با منوها همگی از جمله مواردی است که تعیین کننده تجربه کاربری خواهد بود.

4-بهینه سازی کدنویسی

برخلاف تصور برخی افراد از طراحی سایت قسطی، تمامی اقدامات برای دستیابی به امکاناتی استاندارد و کاربردی در این زمینه لحاظ می‌شود. متخصصین طراحی سایت ما، درک عمیقی از ضرورت کدنویسی بهینه دارند. به همین دلیل برای بهبود سئو وب سایت، کاهش خطاها و ایرادات احتمالی، بهینه سازی کدنویسی بهترین کاری است که می‌توان انجام داد. متخصصین ما تمام شرایط را برای دستیابی به بهترین نتیجه فراهم می‌کنند. بهینه سازی کدهای قالب سایت و پلاگین‌ها نیازمند تخصص و تجربه کافی در این زمینه است. با کمک بهینه سازی، شانس وب سایت برای دیده شدن افزایش می‌یابد. چرا که سئو فنی آن به بهترین شکل پیاده سازی می‌شود و همین موضوع روند رشد را بهبود می‌بخشد.

5-امنیت بالای سایت

زمانی که از خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن استفاده می‌کنید، تصورتان کیفیت خدمات نسبتا پایینی است که تنها محصول نهایی آن یک سایت با دنیایی ایراد و اشکال است! اما واقعیت ماجرا چنین نیست. زمانی که تعرفه طراحی سایت به شکل اقساط دریافت می‌شود، هیچ تغییری در ماهیت و روند اجرا و طراحی سایت ایجاد نمی‌شود. درواقع طراحی وب سایت به گونه‌ای هدفمند و منسجم توسط متخصصین بهین آوا انجام خواهد شد. بررسی امنیت وب سایت و تامین آن در بالاترین حد خود یکی از وظایف بدیهی تیم طراحی سایت است. به همین دلیل، توجه به خط قرمزهای مهمی مثل امنیت اطلاعات در وب سایت و محافظت از آن در مقابل هک و هرگونه نفوذ، از ضروریاتی است که بسیار هوشمندانه مدنظر قرار می‌گیرد.

6-طراحی پنل کاربری مطلوب

یکی از بخش‌های استراتژیک در وب سایت، پنل کاربری است. متخصصین طراحی سایت تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا اطلاعات درستی در این بخش‌ها ارائه کنند و رابط کاربری ادمین را بسیار ساده سازی شده ارائه دهند. طراحی پنل کاربری مطلوب، موجب می‌شود تا دسترسی به خوبی انجام گردد، تغییرات و آپدیت‌های سایت بسیار آسان اعمال شود و مدیریت بخش‌ های مختلف سایت، اسلایدر، پرسش و پاسخ، بلاگ و تبلیغات همگی در یک پنل منسجم ارائه شود. زمانی که این جزییات به خوبی رعایت نمی‌شود، کاربر در بخش مدیریت دچار سردرگمی است و ریسک بروز آسیب به بدنه اصلی سایت وجود دارد. به همین دلیل همه چیز با جدیت و دقت کافی دنبال می‌شود.

7-هاست پرسرعت و باکیفیت

زمانی که قصد دارید به کمک یک وب سایت حرفه‌ای کسب و کارتان را معرفی کنید، فروش بیشتری داشته باشید و رشد کنید، قطعا دسترسی به اطلاعات اهمیت بالایی دارد. آگاهی داشتن در خصوص انواع هاست، تفاوت‌های آن‌ها و ارزش افزوده‌ای که برای سایت ایجاد می‌کنند، موجب می‌شود تا بدانید دقیقا چه خدماتی به شما ارائه خواهد شد. در بهین آوا طراحی سایت قسطی موجب کاهش کیفیت هیچ کدام از این مزیت‌ها نمی‌شود. هاست فضایی است اختصاصی در یک سرور مشخص که به شما اجازه می‌دهد وب سایت‌تان را بر روی آن آپلود کنید. به این ترتیب شانس دیده شدن سایت برای همه فراهم می‌گردد. در این میان، سرعت پردازنده هاست و پهنای باندی که به سایت شما اختصاص داده می‌شود اهمیت بالایی دارد. چرا که سرعت لود مطلوب از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند ضمن جلب رضایت کاربر از وب سایت، موجب بهبود کیفیت سرویس دهی و افزایش رتبه در موتورهای جستجو شود.

8-طراحی براساس پرسونای مخاطب

شاید این بخش به عنوان یک گام در خدمات طراحی سایت قسطی و نقد مدنظر قرار نگرفته باشد، اما مجموعه ما تاثیر و اهمیت تجزیه و تحلیل مخاطبان و پرسونای مخاطب را به خوبی می‌داند. همین موضوع موجب شده است تا بدون هرگونه هزینه اضافی در این زمین، متخصصین مخاطب هدف شما را ارزیابی کنند. با شناخت رقبا، نحوه عملکرد آن‌ها، اهداف شما از طراحی سایت و درک دغدغه‌های مخاطبان، اطلاعات ارزشمندی کسب می‌شود که برای تعیین پرسونای مخاطب مدنظر قرار می‌گیرد. این ویژگی فرصت عالی برای شما فراهم می‌کند تا نسبت به دید مخاطب هوشمند باشید و به شکلی مطلوب، جلب رضایت مشتری از کسب و کارتان را رقم بزنید.

خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن

اینستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

مراحل عقد قرارداد طراحی سایت قسطی

مثل هر اقدام اصولی و حرفه‌ای دیگری، برای طراحی سایت قسطی نیاز به عقد قرارداد خواهید داشت. اطلاع از تمام مراحل استارت پروژه تا اتمام آن به شما کمک می‌کند تا روندی قانونی، مطلوب و بدون نگرانی را دنبال کنید. متخصصین در این حوزه بدون هرگونه وجه تمایز میان قرارداد نقدی و اقساطی، خدمات باکیفیت ارائه می‌کنند.

1.    حضور در جلسه مشاوره رایگان: متخصصین ما به طور کامل اطلاعاتی در خصوص چگونگی طراحی وب سایت کاربردی، نحوه مدیریت سایت، نوع طراحی و پلن مورد استفاده برای کسب و کار شما را می‌دانند. تمام این اطلاعات پس از نیازسنجی دقیق از کسب و کار شما، با تکیه بر تجربیات متعدد در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شود.

2.    انتخاب پلن طراحی سایت و هزینه آن: زمانی که نیاز سنجی انجام شد، متخصصین مناسب‌ترین پلن طراحی سایت را پیشنهاد می‌کنند. به این ترتیب هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت، چرا که همه چیز مطابق با نیازتان مشخص شده‌ است و هزینه اضافه به شما تحمیل نمی‌گردد.

3.    پیش پرداخت و عقد قرارداد: در ابتدای پروژه جهت عقد قرارداد مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود. این هزینه در نهایت مطابق با توافق طرفین دریافت می‌شود و مبلغ آن در قرارداد ذکر می‌شود. پس از آن شروع طراحی و پیاده سازی وب سایت آغاز می‌گردد.

4.    پرداخت نهایی: پس از اتمام طراحی و پیاده سازی وب سایت، نوبت به دریافت مبلغ نهایی است که در انتهای پروژه دریافت می‌گردد. متخصصین طراحی سایت با دریافت این مبلغ اقدامات نهایی سایت را انجام داده و آن را جهت دسترسی عموم به هاست منتقل می‌کنند. از این پس تا اتمام زمان پشتیبانی فرصت دارید تا ایرادات احتمالی سایت را اعلام کنید.

مزایای طراحی سایت قسطی

جالب است بدانید که طراحی سایت قسطی مزایای متعددی برای شما دارد. به این ترتیب قادر هستید همه چیز را متناسب با روند پیشرفت تکنولوژی دیجیتال پیش ببرید. در ادامه این بخش به مزایای طراحی سایت قسطی اشاره می‌کنیم تا انگیزه مضاعفی برای شروع پیدا کنید. درک تمام این مزیت‌ها انگیزه قوی خلق می‌کند تا از رقبا پیشی بگیرید و بازار دیجیتال کسب و کارتان را در دست داشته باشید.

خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن

1-سرمایه گذاری امن در کسب و کار

یکی از نکات مهم در خصوص طراحی سایت قسطی، سرمایه گذاری امن در حوزه کسب و کارتان است. تصور کنید شما هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید تا یک وب سایت داشته باشید. داشتن وب سایت به تنهایی هدف شما نیست، بلکه رشد و پیشرفت کسب و کار در این راستا اهمیت دارد. به این منظور طراحی سایت‌های فروشگاهی در اولویت قرار می‌گیرند. وب سایت‌هایی که شما قادر هستید از طریق آن ها هر نقطه‌ای از جهان که هستید، کالا یا خدمات بفروشید و درآمد کسب کنید.قطعا سود حاصل از این فروش به شکل مستقیم در جیب شما است و صدها برابر هزینه ابتدایی طراحی سایت را جبران می‌کند. از سوی دیگر، ضرورت توجه به این نکته که وب سایت‌ها از طریق بازاریابی محتوا و برندسازی نیز می‌توانند حتی بدون فروشگاه اینترنتی رشد و پیشرفت داشته باشند نیز، امر بسیار مهمی است. متخصصین این حوزه تلاش می‌کنند تا از طریق ایجاد نگاهی نو در کسب و کار، همه چیز را روشن بیان کنند. به همین دلیل سرمایه گذاری امن در کسب و کار از طریق سفارش وب سایت اهمیت بسیار زیادی دارد.

2-تبلیغات ارزان قیمت

شاید باور نکنید که طراحی سایت به شکل اقساط، چه دریچه‌ای در کسب و کارتان باز خواهد کرد. زمانی که یک وب سایت در دنیای بزرگ وب به نام خودتان یا برندتان دارید، شرایط برای تبلیغات از هر نوعی فراهم است. متخصصین بهین آوا با سال‌ها تجربه در این حوزه، انواع روش‌های بهینه تبلیغات کلیکی، بنری، همسان و هدفمند را برای‌تان شرح می‌دهند تا مناسب‌ترین گزینه و به صرفه‌ترین گزینه را انتخاب کنید. از این طریق شانس بالایی برای رشد دارید. برندسازی به کمک همین وب سایت ساده و تبلیغات گاه و بی گاه می‌تواند از شما یک غول قدرتمند در حوزه کاری‌تان بسازد. پس حتما در این زمینه با جدیت عمل کنید.

3-اعتماد سازی قوی

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت قسطی، اعتماد سازی در ذهن کاربر است. بسیاری از افراد بدون توجه به این نکته کسب و کار خودشان را سنتی ادامه می‌دهند و فعالیتی اندک در شبکه‌های اجتماعی دارند. چنین عملکردی تحت هیچ شرایط نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. چرا که اعتماد سازی حرف اول را می‌زند. زمانی که در هر حوزه‌ای از کسب و کار، نام وب سایت در کارت ویزیت، سربرگ یا توضیحات شبکه‌های اجتماعی‌تان درج می‌شود، کاربر حسی از اعتماد را تجربه می‌کند. چرا که همه چیز برای رشد و پیشرفت فراهم است. شما می‌توانید با خیالی آسوده کسب و کارتان را معرفی کنید و از طریق راه‌کارهای ساده مثل تماس با ما و دسترسی‌های امن، اعتماد سازی را تکمیل کنید. داشتن وب سایت نوعی شخصیت و پرستیژ در دنیای کسب و کارتان خلق می‌کند.

4-دسترسی به طیف بالای مخاطب هدف

هزینه تبلیغات از هر نوعی در دنیای کنونی بالا است. اگر بخواهید تیزر بسازید، تبلیغات تلویزیونی داشته باشید یا از طریق تبلیغات محیطی مخاطبان‌تان را پیدا کنید، قطعا هزینه‌های گزافی به شما تحمیل خواهد شد. اما خوشبختانه طراحی وب سایت شرایط را برای رشد سریع کسب و کارتان فراهم می‌کند و راه‌های تبلیغات به روش نوین را باز می‌کند. تا قبل از داشتن سایت، تصور حضور در نتایج جستجوی گوگل و ورود صدها یا هزاران نفر بدون هزینه تبلیغات و تنها به کمک سئو سایت، برای‌تان رویایی بود. اما واقعیت ماجرا چنین است که حتی در صورت طراحی سایت قسطی، باز هم رشد و پیشرفت مطلوبی را شاهد هستید و طیف بالایی از مخاطبان همراه‌تان خواهند بود.

5-کاهش هزینه‌های رایج

اگر برای طراحی و پیاده سازی وب سایت خوب فکر کرده باشید و مطابق با نیازهای کسب و کارتان اقداماتی را انجام داده باشید، قطعا موفق خواهید شد باری از دوش کسب و کار سنتی بردارید. به این ترتیب هزینه پرسنل جهت ثبت سفارشات یا درج آدرس برای ارسال یا موارد این‌چنینی کاهش می یابد. چرا که اکثر کارها به صورت سیستمی و توسط سایت انجام می‌شود و تعداد پرسنل‌تان کاهش خواهد یافت. این مزیت به راحتی می‌تواند رشد مطلوبی در کارتان ایجاد نماید.

6-رشد سریع در بین رقبا

بسیاری از افراد هنوز به درک صحیحی از معجزه وب سایت و سئو آن نرسیده‌اند. پس بدیهی است که حتی اگر سرمایه بیشتری نسبت به شما داشته باشند، باز هم شانسی برای رشد ندارند. چرا که‌ شما با وجود سرمایه محدود امکان استفاده از طراحی سایت قسطی را دارید و همین موضوع چندین گام شما را در جهت رشد سوق می‌دهد. دیده شدن در میان رقبا به کمک تکنیک‌های اصولی بهینه سازی وب سایت، سئو محتوا و تبلیغات بسیار طبیعی است. تمامی این امکانات با کمک تیم بهین آوا ارائه می‌شود.

خدمات طراحی سایت قسطی بدون نیاز به ضامن

آیا طراحی سایت قسطی هزینه اضافه ترین نسبت به پلن‌های نقدی دارد؟

خیر! تمامی پلن‌هایی که در وب سایت بهین آوا برای طراحی وب سایت معرفی شده است، قابل پرداخت به صورت اقساط می‌باشد. از آن‌جا که سیاست کاری ما رشد و پیشرفت کسب و کارها و همراه آن‌ها برای بازاریابی دیجیتال و نوین است، هیچ هزینه‌ای بابت پرداخت اقساطی پلن‌ های طراحی سایت، به شما تحمیل نخواهد شد. به همین دلیل می‌توانید با خیالی آسوده برای این کار اقدام کنید و سود آوری بسیار بالایی برای کسب و کارتان خلق کنید. بی شک اقدام امروز شما سود آوری بیشتری نسبت به آینده خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : راحت ترین راه حل رفع مشکل فراموشی رمز عبور وردپرس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *