10 ترفند 2024 ایجاد تبلیغات اینترنتی پر بازده

10 ترفند 2023 ایجاد تبلیغات اینترنتی پر بازده

در سال 2023 هیچ کسب و کاری نمی‌تواند با تکنیک‌های قدیمی و نخ نما در بین رقبا پیروز شود. معمولا اثرگذاری تبلیغات بر روی آینده کسب و کار و سیر صعودی یا نزولی آن بسیار جدی است. به همین دلیل باید برای بقا در این فضا تلاش کنید و از تبلیغات با تکنیک‌های مختلف آگاه باشید.

این که بدانیم چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم، مثل این است که روش‌های محافظت از بدن در سرمای زیر صفر را یاد بگیرید! شما درواقع چیزی در مورد بقا می آموزید تا به بهترین شکل ممکن کسب و کارتان را حفظ کنید. بحران اقتصادی و رقابت‌های تنگاتنگ هیچ‌کدام نمی‌تواند واقعیت کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار دهد. آن چه اهمیت دارد، یادگیری این است که چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم!

اگر نگران آینده بیزینس‌تان هستید می‌خواهید 10 ترفند ایجاد تبلیغات اینترنتی پر بازده را بیاموزید، تا پایان همراه ما باشید تا از تجربیات تیم بهین آوا استفاده کنید.

چرا باید از تبلیغات پر بازده بدانید؟

دنیای کسب و کار این روزها مثل گذشته نیست که 10 برند مطرح در حوزه پوشاک یا 8 برند مطرح در حوزه غذا وجود داشته باشند و هر کدام مشتریان خاص خود را جذب کنند! این روزها هزاران هزار برند مختلف وجود دارد که هر کدام ویژگی و ارزش خاص خود را دارند. بسیاری از محصولات نو ظهور وجود دارند که به دلیل ضعف تبلیغاتی، هنوز شناخته نشده‌اند و گاهی این شناخته نشدن تا انتهای نابودی برند کش آمده است.

پس بدیهی است که در عصر تکنولوژی دغدغه تبلیغات در هر کسب و کاری مهم باشد. شما برای دیده شدن نیاز دارید تا بخشی از سود کسب و کارتان را جهت معرفی صرف کنید. به دست آوردن امکاناتی مثل فروش بیشتر، جایگاه قوی‌تر در ذهن مخاطب و برندسازی در گرو تبلیغات خوب است. هرچند کیفیت ارائه خدمات نیز در این زمینه موثر است، اما باید بدانید که تبلیغات نقشی حیاتی در بقای کسب و کارها ایفا می‌کند. به همین دلیل همگی باید بدانید که چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم و بهترین بازخورد را ببینیم.

روش های مختلف تبلیغات اینترنتی پربازده

تفاوتی ندارد که نوع کسب و کارتان چیست، بهین آوا برای بهبود برندسازی شما و افزایش فروش یا دیده شدن، برنامه ریزی می‌کند. روش های مختلف تبلیغات پربازده در سال 2023‌ کمک می‌کند تا رشد کنید و همه چیز را به نوعی دیگر تجربه نمایید. این که بدانیم چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم، گام مهمی است و می‌تواند مانع از سردرگمی و گول خوردن توسط افراد غیرمتخصص و شرکت‌های بی هویت شود. در ادامه به موفق‌ترین تکنیک‌های تبلیغات، برندسازی و فروش بیشتر اشاره می‌کنیم

بیشتر بخوانید :صفر تا صد آموزش فروش تلفنی + 10 قانون10 ترفند 2023 ایجاد تبلیغات اینترنتی پر بازده

1-طراحی وب سایت

در اولین گام باید گفت اگر هنوز کسب و کار سنتی دارید و فروش حضوری یا اینستاگرام را مقدم می‌دانید، دست به کار شوید تا از این مسابقه عقب نمانید. طراحی و بسایت موضوع مهمی است که سر منشا تمام تکنیک‌های تبلیغاتی در سال 2023 است. اگر وب سایت نداشته باشید، هیچ هویتی در فضای مجازی ندارید.

حتی داشتن حساب در شبکه های اجتماعی نیز چندان مطرح نیست. کاربرد وب سایت برای جذب مخاطب، ایجاد ارتباط دو سویه، نگهداری از راه ارتباطی و موارد این‌چنینی از جمله مهم‌ترین موضوعاتی است که باید جدی بگیرید. برای طراحی سایت می‌توانید از متخصصین این حوزه در بهین آوا کمک بگیرید. مجموعه ما با دارا بودن افراد متخصص در راستای برآورده کردن نیاز شما تلاش می‌کند تا با کم‌ترین هزینه ممکن بهترین خدمات را ارائه کند.

2-رپورتاژ آگهی در وب سایت

زمانی که یک سایت جدید تاسیس می شود، هنوز چندان در موتورهای جستجوی گوگل ایندس نشده و اعتبار خاصی ندارد. برای اعتبار بخشی به وب سایت استفاده از تکنیک رپورتاژ آگهی می‌تواند بسیار مطلوب باشد. با کمک رپورتاژ آگهی می‌توانید دیده شوید و شانس زیادی برای جلب اعتماد مخاطبان داشته باشید. در این روش متخصصین با نوشتن محتوایی به شکل گزارش و به طور غیرمستقیم، تلاش می‌کنند تا برندسازی خوبی متناسب با هدف کمپین تبلیغاتی 2023 شما ارائه کنند.

3-ویدئو مارکتینگ بمب توجه کاربران

اگر به اندازه کافی جستجو کرده باشید تا کشف کنید که چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم! احتمالا با ویدئو مارکتینگ آشنا شده اید. تکنیکی هوشمندانه، جدید و متفاوت که می‌تواند با درگیر کردن حس بینایی، شنوایی و احساسات فرد، بالاترین میزان تاثیرگذاری را داشته باشد. اما ساخت ویدئو مناسب در این زمینه چندان آسان نیست. بهین آوا با دارا بودن آتلیه تخصصی و نیروهای حرفه‌ای در این زمینه می‌تواند بهترین ویدئو مارکتینگ را مطابق با نیاز کمپین تبلیغاتی شما ارائه کند. با کمک این تکنیک‌ می‌توانید بر روی مخاطب تاثیر مستقیمی داشته باشید و برای دیده شدن برنامه ریزی کنید.

4-تبلیغات اینستاگرام

به عنوان یکی از پربازده ترین انواع تبلیغات می‌توان به تبلیغات اینستاگرامی اشاره کرد. در این محیط حرفه‌ای شرایط برای دیده شدن فراهم است. پس کافی است با صفحات پر بازده ارتباط برقرار کنید، محتوای مناسب تهیه کنید و تبلیغات را آغاز کنید. کسب اطلاعات در خصوص نوع مخاطبان و دغدغه‌های آن‌ها می‌تواند به ساخت محتوای حرفه‌ای و جالب کمک کند. بهین آوا با دارا بودن صفحات کسب و کار بسیار قوی در حوزه‌های مختلفی مثل زیبایی، سلامت، معماری و تشریفات به بهترین شکل ممکن با کم‌ترین هزینه می‌تواند بیشترین بازدهی را ارائه کند. این که بدانیم چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم، گام مهمی در جهت پیروزی در میان رقبا است.

5-تبلیغت بنری کاربردی

اگر قصدتان اطلاع رسانی کمپین های تبلیغاتی است یا می‌خواهید برای دیده شدن اقدام مفیدی انجام دهید، بی شک تبلیغات بنری گزینه مناسبی برای شما است. این نوع تبلیغات شرایط را برای حضور در صفحات وب سایت‌های پر بازدید فراهم می‌کند. با چنین اقدامی علاوه بر دیده شدن، اعتبار خوبی کسب خواهید کرد. متخصصین این حوزه می‌توانندد با تکیه بر جزییات و نحوه ارائه خدمات حرفه‌ای، تبلیغات بنری متناسب با بودجه، نیاز و کمپین شما ترتیب دهند. نوع طراحی و پیاده سازی بنر در این زمینه اهمیت دارد، چرا که میزان جلب توجه مخاطب برای دیده شدن مهم است.

10 ترفند 2023 ایجاد تبلیغات اینترنتی پر بازده

اینستاگرام مارا نیز دنبال کنید.

6-تبلیغات همسان یا نیتیو اینترنتی

وقتی صحبت از تبلیغات پر بازده به میان می آید، تبلیغات نیتیو پرچم دار استفاده از خلاقیت در تبلیغات است. متخصصین بهین آوا با کمک قدرت فوق العاده زیاد تبلیغات نیتیو، برندسازی‌های موفقی برای کسب و کارها ترتیب داده‌اند و کمپین‌هایی هدفمند با بازدهی بالا ایجاد نموده اند. همین موضوع موجب شده است تا کسب و کارها برای استفاده از خدمات تبلیغات همسان با هم در رقابت باشند.

عملکرد حرفه‌ای تیمی که مسئولیت طراحی و پیاده سازی این کمپین را دارد، تاثیر مستقیمی بر نتیجه موفق آن خواهد داشت. این سبک تبلیغات با انواع مختلف مثل ریتارگتینگ، هدفمند و عادی ارائه می‌شود تا هر نوع کمپینی را پوشش دهد.

7-استفاده از پوش نوتیفیکیشن تبلیغات پویا

نوتیفیکیشن‌ها در تلفن همراه، ساعت هوشمند و دسکتاپ بخش مهمی از پیام‌های روزانه ما هستند. بسیاری از افراد برای آگاهی لحظه‌ای از همین نوتیفیکیشن‌ها، ساعت هوشمند خریداری می‌کنند. به همین دلیل باید از این قابلیت در تمام سیستم عامل‌های هوشمند کمک گرفت تا در مسیر تبلیغات قرار گیرند. کسب و کارهای خلاق که علاقه‌مند به پویایی هستند، از پوش نوتیفیکیشن استفاده می‌کنند. با این تکنیک می‌توان به شکلی هدفمند و فیلتر شده اطلاعاتی را در اختیار کاربر قرار داد. طبق تجربه تیم بهین آوا، این سبک تبلیغات برای اطلاع رسانی رویدادهای خاص، آفرهای ویژه و پیشنهادات هیجان انگیر و وسوسه کننده بهترین انتخاب است.

8-گوگل ادز Ads Google

گوگل ادز روشی است که در سراسر جهان برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر تحقیق کنیم که چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم، قطعا یکی از گزینه‌های مهم و ابتدایی تبلیغات گوگل است. با استفاده از کمپین های گوگل ادز شانس زیادی دارید تا در میان رقبا دیده شوید. کلمات کلیدی حرف اول را در این زمینه می زنند.

کافی است با تیمی هوشمندانه و دقیق در زمینه تنظیم کمپین همکاری کنید. بهین آوا به دلیل راه اندازی کمپین‌های موفق با کمترین هزینه، می‌تواند شما را برنده این مزایده مهم با گوگل کند تا امکان تبلیغ با بالاترین کیفیت را داشته باشید. در گوگل ادز برنده مزایده ابتدایی‌ترین جایگاه نمایش در جستجوها را به خود اختصاص می‌دهد و سایر افراد جایگاه‌های بعدی را کسب می‌کنند.

9-طراحی کاتالوگ هوشمند و آنلاین

احترام به طبیعت یکی از دغدغه‌های اصلی در سال 2023 است! پس بدیهی است که هر نوع تبلیغاتی که با کاغذ و تخریب محیط زیست همراه شود، از سوی کاربران و مردم مورد تایید نیست. طراحی کاتالوگ هوشمند اقدامی است که توسط بزرگان صنایع و کسب و کارها انجام شده است تا مسئولیت اجتماعی و محیط زیستی به خوبی نشان داده شود.

از این تکنولوژی می‌توان به عنوان جایگزین عالی برای کاتالوگ‌های قدیمی استفاده کرد. امکان به کار بردن صدا، تصویر، ویدئو و خلاقیت در طراحی اصلی‌ترین وجه تمایز این مدل کاتالوگ است. کاتالوگ هوشمند به راحتی شرایط را برای  دیده شدن کسب و کارتان فراهم می‌کند و ابعاد دقیقی از محصول یا خدمات‌تان نشان می‌دهد. نکته مهم در این مدل کاتالوگ، توجه به نیاز مخاطب و اعمال آن در کاتالوگ با قابلیت بالا است.

10-رسانه های اجتماعی

شاید تا امروز به دید یک تکنیک تبلیغاتی به آن نگاه نگرده باشید، اما رسانه های اجتماعی مساعدترین فضا را برای برندسازی و تبلیغات ارائه می‌کنند. شما به وسیله یک رسانه اجتماعی شانس بالایی دارید تا مخاطب هدف‌تان را جذب کنید. شاید فعالیت در این فضا مانند سایر انواع تبلیغات بازدهی فوری و آنی نداشته باشد، اما به منظور برندسازی موفق، بهبود کیفیت ارائه خدمات، ارتباط موثر با مشتری، ایجاد تجربه موفق از همکاری و موارد این‌چنینی بسیار مفید است. به همین دلیل حتی اگر دانشی در این زمینه ندارید، از متخصصین بهین آوا کمک بگیرید تا ضمن طراحی پست‌های مرتبط، مسئولیت ادمینی اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی کسب و کارتان را برعهده بگیرند.

سوالات متداول

چگونه تبلیغات پر بازده داشته باشیم؟

برای دستیابی به تبلیغات پر بازده، باید با مشاورین و متخصصین حرفه‌ای هم اندیشی کنید تا مناسب‌ترین تکنیک را برای کسب و کارتان انتخاب کنید.

آیا تبلیغات پر بازده پرهزینه است؟

در بهین آوا متخصصین با آگاهی کافی از هزینه ‌های پیش رو می‌توانند تبلیغات پر بازده را محدود و متناسب با بودجه شما تنظیم کنند.

آیا می‌توان گزارش هر نوع تبلیغاتی اینترنتی را مشاهده کرد؟

ارائه گزارش از عملکرد تیم تبلیغاتی و میزان بازده روش تبلیغاتی که انتخاب کرده‌اید، بدیهی ترین اقدامی است که توسط متخصصین بهین آوا انجام می‌شود. پس برای هر نوع تبلیغات می‌توانید اطلاعات و گزارشات کافی دریافت کنید.

بیشتر بخوانید : 10 ترفند که شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل می کند

10 ترفند 2023 ایجاد تبلیغات اینترنتی پر بازده

شما از طریق انجام کارهای مختلفی می توانید مشتری واقعی را به سمت کسب و کار خود بیاورید. بعدضی از این روش ها مانند خدمات گوگل ادز، طراحی سایت و سئو و حتی تبلیغات وایرال اینستاگرام در شرکت بهین آوا ارائه می شود.

درخواست مشاوره رایگان دارید؟

کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید…

8884 8888 021

8884 8888 021

ارتباط در واتس‌اپ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *