10 تا از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید

بهترین کتاب های فروش اینترنتی

اگر کسب و کاری در حوزه فروش داشته باشید و قصد راه اندازی فروش اینترنتی در ذهن تان تداعی شده باشد، بدیهی است که در زمینه نحوه فروش و بهبود عملکرد آن اگاهی‌تان را افزایش دهید. کتاب های فروش اینترنتی بهترین تکنیک برای کسب آگاهی محسوب می‌شوند. از طریق این اطلاعات می‌توانید به بهترین شکل در راستای فروش بیشتر گام بردارید.

هرچه میزان فروش کسب و کارتان افزایش پیدا کند، شانس بالاتری دارید تا آن را گسترش دهید و برندسازی اصولی را به کار بگیرید. کتاب درباره فروش اینترنتی به شما آگاهی می‌بخشد و شرایط را برای بهبود کسب و کارتان آماده می‌کند.

اگر شما نیز دغدغه فروش بیشتر دارید و می‌خواهید بدون صرف هزینه‌های بالا تجربیات ارزشمند حاصل عملکرد تیم بهین آوا را کسب کنید، همراه ما باشید تا بهترین کتاب های فروش اینترنتی را بشناسید.

چرا باید کتاب درباره فروش اینترنتی بخوانید؟

کسب آگاهی در حوزه فروش برای هر فردی که به نوعی درگیر این مقوله باشد، ضروری است. شما باید به بهترین شکل ذهن‌تان را شکل دهید تا دغدغه‌های فروش اصولی را خلق کنید. با مطالعه کتاب درباره فروش اینترنتی می‌توانید بسیار هوشمندانه اقدام کنید و برای ذهنیت سازی گام‌های موثری بردارید. کتاب درباره فروش اینترنتی ذهن شما را باز می‌کند تا اصول فروش اینترنتی را درک کنید.

با دانستن این اصول می‌توانید خیلی راحت برای بهبود عملکرد تیمی و شخصی کسب و کارتان تلاش کنید. معمولا این کتاب ها اصول مشخصی را آموزش می‌دهند. با اطلاع از این اصول می‌توانید خیلی راحت برای کسب و کارتان تصمیم بگیرید، مراحلی را مشخص کنید و چارچوبی برای فروش مدنظر قرار دهید. به این ترتیب شانس بالایی دارید تا رشد کنید و برای به دست آوردن شرایط ویژه در کسب و کارتان برنامه ریزی کنید.

کتاب های فروش اینترنتی مناسب چه افرادی است؟

تفاوتی ندارد که شما کارفرما هستید یا مدیر فروش! حتی اگر یک فروشنده فعال در کسب و کار مشخص باشید، باز هم نیاز دارید تا در خصوص کتاب های فروش اینترنتی اطلاعات کسب کنید. کسب اطلاعات در خصوص کتاب های فروش اینترنتی کمک می‌کند تا ذهن شما از یک ذهن ساده، به ذهنی خلاق تبدیل شود. شناخت ترفندهای فروش اینترنتی می‌تواند زمینه ساز بهبود کسب و کار شود. وقتی تصمیم می‌گیرید تا برای ارتقا ذهن‌تان برنامه ریزی کنید، شرایط رشد نیز فراهم می‌شود. پس لازم است تا در این زمینه هوشمندانه عمل کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

بیشتر بخوانید :صفر تا صد آموزش فروش تلفنی + 10 قانون

10 تا از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید

10 عنوان از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید!

شناخت برترین کتاب های فروش اینترنتی به شما کمک می‌کند تا وقت زیادی برای یافتن آن‌ها اختصاص ندهید. به این ترتیب با مشاهده لیستی که توسط بهین آوا برای‌تان جمع آوری شده است، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین کتاب ممکن را انتخاب کنید.

1-کتاب سایت موفق

به عنوان یک کتاب کسب و کار اینترنتی، می‌توان به سایت موفق اشاره کرد. در این کتاب روش های افزایش فروش سایت های برتر را درک می‌کنید. این کتاب توسط نواقع فروش اینترنتی کارل بلنکس و بن جیسون نوشته شده است. این کتاب تجربیاتی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید فروش اینترنتی حرفه‌ای داشته باشید. با کمک اطلاعات این کتاب ارزشمند، می‌توانید ترافیک وب سایت خودتان را افزایش دهید، سئو سایت را تقویت کنید و برای رشد آماده شوید. متخصصین بهین آوا نیز در کنار شما هستند تا با کمک تبلیغات هدفمند بهترین نتیجه را رقم بزنند.

کتاب سایت موفق - 10 تا از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید

2-کتاب خانم رئیس برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

یکی از کتاب‌ های فروش اینترنتی که خواندن آن برای افرادی که از کسب و کار سنتی به کسب و کار اینترنتی شرایط را فراهم می‌کنند، ضروری است. خوشبختانه در این کتاب می‌توانید صفر تا صد تجربیات خانم Amoruso  Sophia را مطالعه کنید. ایشان در ابتدا کارشان را با فروش لباس‌ها در سایت Ebay  آغاز کردند اما پس از مدتی با کاهش میزان فروش مواجه شدند! در این شرایط تصمیم گرفتند تا وب سایت شخصی فروش اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند. به این ترتیب شرایط برای فروش از راه جدیدی فراهم شد. تجربیات این مسیر حیاتی در کسب و کار Amoruso  Sophia را در این کتاب می‌خوانید.

کتاب خانم رئیس برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی - 10 تا از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید

3-کتاب با چرا شروع کنید و دایره طلایی موفقیت را بسازید

یکی از کتاب های فروش اینترنتی که ذهنیت شما را برای بهبود عملکرد در حوزه فروش شکل می‌دهد، کتاب “با چرا شروع کنید و دایره طلایی موفقیت را بسازی” است! این کتاب نوشته سایمون سینک است و روند بهبود کسب و کار را توضیح می دهد. با مطالعه چنین کتابی می‌توانید به بهترین شکل ممکن برای رشد برنامه ریزی کنید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا هوشمندانه عمل کنید و تصمیم گیری حرفه‌ای داشته باشید.

کتاب با چرا شروع کنید و دایره طلایی موفقیت را بسازید - 10 تا از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید

4-کتاب استارت آپ ناب

به عنوان یک کتاب درباره فروش اینترنتی و راه اندازی استارتاپ می‌توان به کتاب استارت آپ ناب اشاره کرد. این کتاب بسیار هوشمندانه توسط اریک ریس نوشته شده است. با مطالعه این کتاب می‌توانید چگونگی خلق و توسعه یک استارت آپ را درک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لازم از کتاب بخوانید و     برای رشدتان برنامه ریزی کنید.کتاب استارت آپ ناب - 10 تا از بهترین کتاب های فروش اینترنتی که باید بخوانید

5-کتاب راه اندازی کسب و کار اینترنتی

یکی از کتاب‌های هیجان انگیز در حوزه فروش اینترنتی، کتاب رابرت جی آلن است. این کتاب با درک عمیق از کسب و کارهای اینترنتی تلاش می‌کند تا اطلاعاتی ارزشمند را در اختیار خواننده قرار دهد. درک عمیق از این جزییات چیزی در حد و اندازه آموزش تخصصی راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم تا مطالعه کتاب راه اندازی کسب و کار اینترنتی را در اولویت قرار دهید.

کتاب راه اندازی کسب و کار اینترنتی

6-کتاب گام به گام برای ساختن شرکتی موفق

به عنوان یکی دیگر از کتاب های فروش اینترنتی می‌توان به کتاب گام به گام برای ساختن شرکتی موفق اشاره کرد. این کتاب پر از نکاتی است که احتمالا برای راه اندازی کسب و کارتان به آن احتیاج دارید. این کتاب بسیار ساده اما تخصصی، توسط Steve Blank و Bob Dorf نوشته شده است. موضوعات این کتاب بسیار هوشمندانه انتخاب شده‌اند و حاصل تجربیات یک تیم تخصصی در حوزه فروش اینترنتی و راه اندازی کسب و کار بوده است.

کتاب گام به گام برای ساختن شرکتی موفق

7-کتاب روانشناسی فروش

تفاوتی ندارد که هدف شما راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشد یا بخواهید در حوزه فروش حضوری فعالیت کنید! به هر حال مطالعه کتاب روانشناسی فروش نوشته برایان تریسی می‌تواند بزرگ‌ترین اطلاعات کاربردی را درد اختیارتان قرار دهد.

کتاب روانشناسی فروش

8-کتاب از صفر به یک

کتاب Zero to one یا از صفر به یک، کتابی هوشمندانه در حوزه فروش اینترنتی است. کتاب های فروش اینترنتی تلاش می‌کنند تا تجربیات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند. Peter Thiel نام نویسنده این کتاب است. محتوای کتاب اطلاعاتی سودمند در خصوص کسب و کارهایی ارائه می‌کند که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنند. اگر کسب و کار شما در حوزه فروش اینترنتی فعال است یا قصدتان تدارک یک شرکت یا مجموعه فروش اینترنتی است، مطالعه این کتاب به شدت توصیه می‌شود.

کتاب از صفر به یک

9-کتاب راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کتاب کسب و کار اینترنتی به بهترین شکل می‌تواند برای شما مفید باشد! چرا که این کتاب توسط علی محمد رجبی نوشته شده است. کتاب با درک عمیق از بازار اینترنتی در ایران نوشته شده است. افراد تازه کار با مطالعه این کتاب به اطلاعات ارزشمندی در خصوص نحوه کسب درآمد، مدل‌های مختلف کسب و کارهای اینترنتی و موارد این‌چنینی آشنا می‌شوند. اطلاع از این جزییات به شما اجازه می‌دهد تا خیلی حرفه‌ای کارتان را آغاز کنید و رشد خوبی را رقم بزنید.

10-کتاب گاو بنفش

برای پایان معرفی 10 کتاب درباره فروش اینترنتی، بهتر است به گاو بنفش اشاره کنیم. این کتاب کسب و کار اینترنتی نیست! اما ماهیت آن به طور مستقیم بر نحوه عملکرد شما در سیستم فروش اینترنتی و حضوری اثرگذار است. به همین دلیل لازم است تحت عنوان یک دیتای پایه‌ای آن را بیاموزید. کتاب گاو بنفش نوشته ست گادین است. به همین دلیل می‌توانید با مطالعه این کتاب رشد کنید و پیشرفت خوبی را برای خودتان خلق کنید.

کتاب گاو بنفش

اینستاگرام مارا نیز دنبال کنید.

سوالات متداول

آیا خواندن کتاب جایگزین کلاس ها و دوره های آموزشی است؟

خیر! قطعا مطالعه کتاب می‌تواند آگاهی شما را افزایش دهد اما در واقع این کتاب نمی‌تواند چندان جایگزین مناسبی برای کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی باشد. از طریق متخصصین بهین آوا می‌توانید با ماهیت فروش اینترنتی و روش‌های بازاریابی دیجیتال آشنا شوید

چگونه بهترین نتیجه از مطالعه کتاب های فروش اینترنتی را مشاهده کنید؟

برای دیدن نتیجه عالی از مطالعه کتاب کسب و کار اینترنتی، لازم است تا حتما از آن یادداشت برداری کنید و از متخصصین این حوزه در مورد آن بپرسید.

آیا با مطالعه کتاب درباره فروش اینترنتی می‌توان کارشناس فروش شد؟

اگر دوره‌های مرتبط را بگذرانید و مهارت لازم را کسب کنید؛، کتاب‌ها در بهبود عملکردتان مفید هستند. اما همواره کمک گرفتن از کارشناسان متخصص این حوزه در بهین آوا بهترین راه‌کار برای برندسازی و فروش بیشتر است.

بیشتر بخوانید : 10 ترفند که شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل می کند

درخواست مشاوره رایگان دارید؟

کافی است فرم تماس رو پرکنید تا کارشناسان بهین آوا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. همچنین می‌توانید در هر زمانی به طور مستقیم با ما تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *